اصول طراحی جعبه جواهرات

مقاله امروز چاپخانه آنلاین پارسی چاپ ، در مورد جعبه جواهرات و اصول طراحی جعبه جواهرات است و فراموش نکنید که در طراحی جعبه جواهرات ، لوکس بودن ، داشتن استحکام و قدرت نگهداری و تاب آوری ، از جمله نکات بسیار مهم در طراحی جعبه جواهرات است که باید به آن دقت ویژه شود

اصول طراحی جعبه جواهرات نیاز به یک مجموعه حرفه ای دارد و طوری باید طراحی شود که بر روی فروش تاثیر بگذارد همچنین نشان دهنده شکیل بودن و ارزشمند بودن محصول باشد. اصول طراحی جعبه جواهرت باید جلوه ی زیبایی به سنگ ها و فلز های گران قیمت بدهد. کسانی که در بخش طلا و جواهر کار می کنند سالهاست که این را می دانند، حتی درخشان ترین سنگ قیمتی هم نمی تواند بدون جعبه، ساخته شده از مخمل یا مواد ارزشمند دیگر، شکل ، رنگ ، درخشش و هر ویژگی دیگری خاص بودن جواهرات را ارزشمند جلوه کند .در این مقاله قصد داریم در مورد اصول طراحی جعبه جواهرات صحبت کنیم و در نتیجه به شما بگوییم اصول طراحی جعبه جواهرات خاص چگونه می تواند بر روی برند و فروش شما تاثیر بگذارد.

اصول طراحی جعبه جواهرات

چرا جعبه جواهرات باید طراحی شود

اگرجعبه جواهرات اصولی طراحی شود مزایای زیادی دارد، جلوی بهم ریختن و بی نظمی را میگیرد. بیشترجعبه های جواهرات دارای محفظه های مختلفی هستند که مانع از درهم آمدن و آسیب دیدن طلا و جواهر می شوند و جدا بودن انگشترهای شما از دستبندها و گوشواره های تان از گردنبندها می تواند از خراشیده شدن جواهرات گرانبها جلوگیری کند. بعلاوه ، نگهداری جواهرات در یک نقطه تاریک و خشک مانند جعبه جواهرات با نمد همچنین می تواند از لکه دار شدن جلوگیری کرده و سنگهای قیمتی شما را تا سالها درخشان نگه دارد.

جعبه جواهرات را چگونه انتخاب کنیم

انتخاب جعبه با کیفیت براساس اصول طراحی جعبه جواهرات بسیار مهم است. اشکال ، مواد و رنگ های مختلف باید نشان دهنده یک انتخاب آگاهانه باشد و به طور خاص توسط جواهرسازانی که می خواهند “جعبه” را به یک ابزار ارتباطی واقعی تبدیل کنند ، طراحی شده است.

معیارهای انتخاب جعبه جواهرت چیست

یکی از اصول طراحی جعبه جواهرات شکل نگینی آن است که باید در نظر گرفته شود چون اولین وجهی است که مورد توجه قرار می گیرد. در هر صورت، بازار تولیدکننده بسته بندی جواهرات اخیراً با شرکت هایی که بسته بندی های واقعاً نوآورانه ای تولید می کنند که خودشان به اصول طراحی جعبه جواهرات تبدیل شده اند، رشد کرده است.
در انتخاب بهترین جعبه جواهرات چه مواردی را باید در نظر گرفت
هنگام جستجوی بهترین جعبه جواهرات ، فاکتورهای مختلفی باید در خاطر داشته باشید. موادی که از داخل و خارج جعبه ساخته شده است ، جنبه قابل توجهی در انتخاب شما خواهد بود. وزن ، اندازه و هر ویژگی ایمنی که شامل آن می شود نیز همینطور است.

ویژگی های جعبه جواهرات با کیفیت

ظاهر جعبه جواهرات

در اصول طراحی جعبه جواهرات، ظاهر جعبه بسیار مهم است. بسیاری از فروشندگان جواهرات به ظاهر جعبه توجه ای ندارند و بیشتر به کالای با ارزشی که می فروشند دقت می کنند در صورتی که زیبایی ظاهر جعبه جواهرات باعث وفاداری مشتری و لوکس بودن برند فروشنده می شود در اصول طراحی جعبه جواهرات رعایت تمامی اصول زیبایی الزامی است.

کیفیت جعبه جواهرات

اگر می خواهید دید مشتری را نسبت به جواهرات عوض کنید حتما بر روی کیفیت ظاهری جعبه جواهرات دقت کنید چون این قسمت به هویت برند شما برمی گردد و هرچه در اصول طراحی جعبه جواهرات به کیفیت ظاهری آن توجه بیشتری داشته باشید باعث حرفه ای تر نشان دادن کسب و کارتان می شود.

کیفیت ساخت جعبه جواهرات

کیفیت ساخت در اصول طراحی جعبه جواهرات یکی از فاکتورهای مهم برای انتقال زیبایی، دوام برای خریدار و فروشنده است. برای آنکه به مشتری نشان دهید برای او ارزش قائل هستید بهتر است به کیفیت ساخت در طراحی اصول جعبه جواهرات توجه کنید. در نظر گرفتن کیفیت ساخت در جعبه های جواهرات به شما به مشتری در جهت نگهد اری جواهرات دلگرمی می دهد.

طراحی تخصصی جعبه جواهرات

استفاده از مواد در طراحی جعبه جواهرات

وقتی صحبت از فضای داخلی جعبه های جواهرات می شود، همه ی ما پارچه های طبیعی مانند ابریشم ، پنبه و پشم که از بهترین مواد هستند را در نظر می گیریم زیرا مواد شیمیایی مضر ندارند. مخمل، ساخته شده از ابریشم، ریون یا پنبه (که مخملی هم نامیده می شود) نیز پارچه مطلوبی است.
طراحی بیرونی جعبه جواهرات برای نگهداری از از جواهرات زیاد مهم نیست. وقتی صحبت از ظاهر می شود، سلیقه شما بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. چرم اغلب به دلیل دوام و شیک بودن بسیار استفاده می شود. چرم مصنوعی نیز به دلیل قیمت مناسب و محبوبیت افرادی که اعتراض اخلاقی به محصولات حیوانی دارند، محبوب است. صرف نظر از نحوه طراحی جعبه ، هدف اصلی باید جدا نگه داشتن قطعات و جلوگیری از آسیب دیدگی باشد.

اندازه اصولی در طراحی جعبه جواهرات

اندازه جعبه های جواهرات می تواند کمی متفاوت باشد. در بیشتر موارد ، تعداد جواهراتی که باید ازآنها محافظت کنید تعیین می کند که شما به چه سایزی از جعبه جواهرات احتیاج دارید، اگر قرار است در اینده چند قطعه جواهرات به جواهرات قبلی خود اضافه کنید باید جعبه ای بزرگ تر تهیه کنید.
برای جواهرات بیشتر، اندازه جعبه باید به ترتیب افزایش یابد. انواع سبک های نگهداری ، مانند نگهدارنده های انگشتر ، بست های گردنبند و کیسه های سنجاق ، به شما امکان می دهد در آینده انواع جدیدی جواهرات را که خریداری می کنید متفاوت باشد .

ویژگی های ایمنی در طراحی جعبه جواهرات

حتما در اصول طراحی جعبه جواهرات مکانیسم های قفل گذاری را در نظر بگیرید به این علت که می توانند در جلوگیری از بازی و یا کنجکاوی کودکان و حیوانات خانگی و یا بدتر از آن ، بلعیدن اشیا باارزش شما مفید باشند. ذخیره جعبه جواهرات در کمد یا بالای یک قفسه ممکن است به اندازه کافی بازدارنده باشد.
در اصول طراحی جعبه جواهرات به جای بند بهتر است از زییپ استفاده کنید به این خاطر که هنگام مسافرت، بندهای محکم حین حمل و نقل می توانند به طور تصادفی از هم جدا شوند، بنابراین بهتر است یک کیف کاملاً زیپ دار داشته باشید تا جواهرات خود را در جای خود ایمن نگه دارید. اگر صاحب هرگونه جواهرات ظریف هستید ، نگهداری این قطعات را در مکانی جداگانه و با امنیت بیشتر از وسایل روزمره مانند صندوق خانه یا محل نگهداری مخفی در نظر بگیرید. برای جواهرات زیبایی که روزانه می پوشید ، یک مکان و ظرف اختصاصی در اتاق خواب خود داشته باشید (به عنوان مثال در یک جعبه کوچک روی تخت خواب).

طراحی جعبه جواهرات

اصول طراحی جعبه های جواهرات لاستیکی

جعبه های جواهرات منحصراً برای جواهرات استفاده می شوند و با افزایش فروش جواهرات ، شرکتهای بیشتری در تولید جعبه های جواهرات سرمایه گذاری می کنند. در حال حاضر جعبه های جواهرات لاستیکی ، بیشترین استفاده را در طراحی جعبه جواهرات دارند. جعبه های جواهرات موجود در بازار از رویان های لاستیکی ساخته شده اند که روی آنها یک لایه کاغذ پر کننده پوشانده شده است. چنین جعبه هایی نسبتاً ارزان ترند و به طور کلی در فروشگاه های جواهرات نقره ای مورد استفاده قرار می گیرند.

اصول طراحی جعبه جواهرات فلکینگ

جعبه فلکینگ از پلاستیک به عنوان ساختار اصلی ساخته شده است، سطح آن جمع می شود ، زیبا و سبک به نظر می رسد. جعبه های فلکینگ نسبت به کارتن ها نسبتاً پیشرفته ترند. به طور کلی برای جواهرات نقره ، طلا و غیره استفاده می شود.

انتخاب رنگ در طراحی جعبه جواهرات

همانطور که گفتیم جعبه جواهرات برای جمع آوری جواهرات ، بسته بندی جواهرات یا برای هدیه دادن جواهرات استفاده می شود. رنگ جعبه های بسته بندی جواهرات با رنگ جواهرات مطابقت دارد. جعبه های بسته بندی طلا و جواهر در رنگ های قرمز ، طلایی یا دیگر رنگ های گرم معمولاً با جواهرات طلایی مطابقت دارند و آنهایی که به رنگ سرد هستند معمولاً با جواهرات پلاتین ، مانند آبی کلاسیک تیفانی ، برای جواهرات پلاتین مطابقت دارند ، جعبه های بسته بندی به رنگ سفید یا صورتی نیز رایج است.

سفارش چاپ از طریق واتس اپ

طراحی تخصصی جعبه جواهرات در پارسی چاپ

پارسی چاپ با توسعه و جعبه های جواهرات سروکار داشته و در صورت درخواست با مشتری همکاری نزدیک دارد. علاوه بر همکاری با شرکت های سنتی در بخش طلا و جواهر، ما همچنین خوشحالیم که از پروژه های شرکت های نوپای جدید در خصوص تولید جواهرات همکاری کنیم.
ما در پارسی چاپ با محصولات شما دقیقاً همانند آنچه که هستند رفتار می کنیم: با ارزش! به همین دلیل است که همیشه در طراحی جعبه جواهرات همان چیزی که مشتری در نظر دارد را پیدا و دنبال می کنیم. پارسی چاپ به عنوان طراح جعبه جواهرات، می تواند بسته بندی یا حمل و نقل محصولات، شما را در بخش جواهرات کنترل کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
اصول طراحی جعبه جواهرات
Article Name
اصول طراحی جعبه جواهرات
Description
مقاله امروز چاپخانه آنلاین پارسی چاپ ، در مورد جعبه جواهرات و اصول طراحی جعبه جواهرات است و فراموش نکنید که در طراحی جعبه جواهرات ، لوکس بودن ، داشتن استحکام و قدرت نگهداری و تاب آوری ، از جمله نکات بسیار مهم در طراحی جعبه جواهرات است که باید به آن دقت ویژه شود
Author
Publisher Name
چاپخانه آنلاین پارسی چاپ
Publisher Logo
استعلام 24ساعته- 09015546097 -