انواع کارت ویزیت کتان

این واقعیت که کارت های ویزیت با وجود دیجیتالی شدن بیش از هر زمان دیگر مورد استقبال قرار گرفته است ، احتمالاً تا حد زیادی به دلیل قابل لمس بودن کاغذ است چون نه تنها می توانید آن را ببینید، بلکه می توانید آن را احساس کرده و به راحتی روی آن بنویسید. کارت های ویزیت با انواع مختلف کاغذ مانند گلاسه و کتان جلوه خوبی به کسب و کار شما می دهد. چرا سرمایه گذاری روی کارت ویزیت ایده خوبی است؟ اکنون باید بدانید که وقتی همه چیز دیجیتالی می شود، کارت های ویزیت چه ارزشی دارند. کارت های ویزیت ممکن است یک ابزار تجاری سنتی باشند اما مزایای خاص خود را دارد به دلایل مختلف ارزش سرمایه گذاری روی کارت های ویزیت وجود دارد.

کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت های کتان یکی از انتخاب های مشتریان لاکچری چاپخانه پارسی چاپ است که بین انواع مختلف کارت ویزیت بیشترین طرفدار را دارد. این کارت ها با بافت متمایز و ظاهر با کیفیت ،عنصر منحصر به فردی را به تجارت شما می افزایند. با چاپ یک یا دو طرفه ، کارت ویزیت های کتانی را متناسب با تجارت شما و شرکت خود طراحی و چاپ می کنیم. این کارت ها به راحتی قابل چاپ هستند زیرا روی یک کاغذ بدون روکش چاپ می شوند.منبت کتانی ، ساختار نمدی یا جلوه کاغذ آکوارل، کاغذهایی هستند با بافت سطح منحصر به فرد بلافاصله جلوه خاصی به کارت ویزیت می دهند. گیرنده چنین کارت های ویزیتی با دریافت کارت ، کیفیت بالای آن را احساس می کند و تقریباً غیر ارادی به آن توجه زیادی می کند.

تاثیر کارت ویزیت کتان در مشتری

برداشت های اولیه تأثیر ماندگاری را برای مشتری ایجاد می کند و وقتی صحبت از تجارت می شود اهمیت زیادی دارد یک کارت ویزیت با کیفیت استاندارد تأثیرگذار و به یاد ماندنی است که می تواند به کسب و کار شما کمک کند، به ویژه هنگامی که با مشتری احتمالی ملاقات می کنید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است با یکی ملاقات کنید و همیشه بهتر است به همین خاطر یک کارت ویزیت کتانی همراه خود داشته باشید.
کارت ویزیت کتان یک ابزار بازاریابی موثر
وقتی صحبت از بازاریابی موثر صحبت می کنیم همه چیز ممکن است به پلتفرم های دیجیتال منتقل شود، حتی برای شبکه های تجاری. با این حال ، هیچ چیز از برقراری تماس شخصی با مشتری یا کارت ویزیت نیست. در پارسی چاپ ما چاپ کارت ویزیت کتان را با ظاهر زیبا مانند کارت های ویزیت های لاکچری ارائه می دهیم که نقش یک ابزار بازاریابی عالی را نیز ایفا می کنند.
کارت ویزیت کتان شما را معتبر و قابل اعتماد جلوه می دهد

کارت ویزیت کتان
کارت ویزیت به شما اعتبار می بخشد و باعث می شود در بازار قابل اعتماد به نظر برسید. کسب و کار بدون هیچ گونه هویتی می تواند شک و تردید ایجاد کند ، با این حال ، کارت های ویزیت استاندارد به کسب و کار شما هویت بصری می دهد. مشتریان بیشتر تمایل به تجارت با شخصی دارند که به نظر معتبر و قابل اعتماد است.
ظاهر ، حس و قابلیت چاپ کارت ویزیت کتانی
علاوه بر ظاهر و ظاهر ، قابلیت چاپ نیز نقش مهمی در فرایند انتخاب دارد: هر سه کاغذ کتانی درخشندگی رنگ بالا و چسبندگی مطلوب جوهر را در چاپ افست دیجیتال تضمین می کنند ، به طوری که کارت های ویزیت حتی با نقوش دشوار نیز می توانند کاملاً چاپ شوند.

چاپ کارت ویزیت کتان با دستگاه افست

چاپ افست دیجیتالی به ویژه برای کارت های ویزیت با کاغذ بافت دار مانند کتان مناسب است ، زیرا رنگ ها در این فرایند چاپ جذب می شوند برخلاف چاپ معمولی افست. این کار این همان چیزی است که ما آن را نفوذ عمیق (بیش از حد) رنگدانه های رنگی به کاغذ می نامیم ، البته شدت رنگ از بین می رود برای مثال مشکی به رنگ خاکستری تیره و رنگهای روشن تیره تر می شود. در چاپ افست دیجیتال ، ذرات جوهر یک لایه نازک ویفر تشکیل می دهند که روی سطح کاغذ باقی می ماند اما کاملاً با ساختار کاغذ سازگار شده و به خوبی می چسبد.

انواع مختلف کارت ویزیت کتان

کتان آلمان

اگر دنبال یک کارت ویزیت گیاهی هستید به شما کتان آلمان را پیشنهاد می کینم که در اثر سایش های مکرر به دلیل مقاومت بالایی که دارد در امان است. در طراحی کارت ویزیت خود با کاغذ کتان المان بهتر است که از زنگ های روشن و سفید استفاده کنید چون باعث می شود بافت کاغذ زیبا تر نمایان شود. کتان آلمان دارای تار و پود زیبایی است که باعث می شود مشتری جذب کارت ویزیت شما شود. این کارت ویزیت را می توانید با وزن 350 گرم تهیه کنید. اگر قصد داربد که یک کارت ویزیت کتانی دو طرفه داشته باشید باید از گارت ویزیت کتانی آلمانی استفاده کنید چون تنها کارت ویزیت کتان آلمان است که می توان دو طرف آن را چاپ کرد.

کتان امباس

اگر دنبال یک کاغذ مقاوم هستید به شما پیشنهاد می کنیم که کتان اماس را انتخاب نکنید به این خاطر کتان امباس به هیچ عنوان مقاومت کاغذ آلمان را ندارد اما به شدت مقرون به صرفه و زیبا است. کتان امان در اثر سایش از بین می رود به دلیل که ورزن آن 300 گرم است. اگر به خاطر مقرون به صرفه بودن کاغذ اماس آن را انتخاب کردید به این توجه داشته باشید نمی توانید از رنگ های زیادی در طراحی آن استفاده کنید. به چه دلیلی؟ به این خاطر که بافت کارت ویزیت کتان آلمان دارای برجستگی هایی است که رنگ نمی تواند به داخل آن نفوذ کند. جوهر کتان اماس در زمان کوتاه تری جذب بافت کاغذ می شود و همین امر باعث می شود چاپ کارت ویزیت کدر به نظر برسد. به طور کلی این کارت ویزیت به افرادی پیشنهاد می شود که دنبال یک کارت ویزیت ارزان هستند. در آحر به یاد داشته باشید در طراحی کارت ویزیت کتان با کاغذ اماس از فونت بزرگ استفاده نکنید.

کتان پلاستیکی

کارت ویزیت با جنس کتان پلاستیک دارای بافت ریز و ظریفی است که ظاهر فوق العاده ای دارد و می توانید در رنگ های روشن آن را طراحی کنید. اما نکته بسیار مهمی وجود دارد آن هم طول عمر این کاغذ است چون تنها یک لایه پلاستیک بر روی آن کشیده شده است تا کمی استحکام آن بیشتر شود. این نوع از کتان به راحتی خم می شوند و مقرون به صرفه هستند.

کتان کهلر

انتخاب کتان کهلر کمی ریسکی است به این خاطر که دارای بافن های ریز و درشت است که باعث می شود که سطح صاف و برجسته داشته باشد اما بسیار ارزان قیمت و دارای دوام و طول عمر بالایی است. کتان کهلر را می توان دور تیز و دور گرد انتخاب کرد فرقی نمی کند. اما به علت بافتی که دارد زیاد جلوه زیبایی ندار اگر انتاخاب شما این نونع کاغذ است بهتر است زمینه سفید یا روشن انتخاب کنید. کارت ویزیت کتان کهلر در سایزهای مختلف و گرماژ 300 دارای بافت زبر است.

مزایای کارت ویزیت کتان

• چاپ بر روی کاغذ مقاوم و با کیفیت 350GSM.
• قابل چاپ با گرافیک در یک یا هر دو طرف.

نکات مهم برای طراحی کارت ویزیت کتان

• همیشه اطمینان حاصل کنید که همه گرافیک ها برای چاپ با کیفیت بالا به صورت 300dpi ذخیره شده اند.
• طراحی کارت ویزیت را با فرمت CMYK شروع کنید
• حداقل 3 میلی متر مرزبندی در اطراف طرح کارت ویزیتداشته باشید
• از قرار دادن لوگو یا عناصر متنی در فاصله 3 میلی متری از لبه طرح خودداری کنید.
• همه فونت ها را به طرح کلی تبدیل کنید

فرایند سفارش کارت ویزیت کتان

تعداد ، اندازه و طرف چاپ شده را انتخاب کنید
شما می توانید به سادگی مقدار و اندازه مورد نیاز خود را انتخاب کنید، چاپ را در یک یا دو طرف انتخاب کنید. همه طرح های ما بر روی کاغذ 350GSM با کیفیت بالا چاپ می شود.

ضخامت کارت ویزیت های کتان چقدر است

تمام کارت های ویزیت کتانی کلاسیک با استفاده از کاغذ 350GSM که تقریبا 0.365 میلی متر است ، چاپ می شود. این ضخامت به اندازه ای است که می توانید یک کارت ویزیت کتانی محکم و وزن داشته باشید ، در حالی که در لمس احساس درجه یک و ظریف بودن می کنید.

نمونه های کارت ویزیت کتان

چه سایزهایی برای کارت ویزیت های کتان موجود است

کارت های ویزیت کتانی ما در سه اندازه استاندارد 90x55mm ، 86x54mm و 90x45mm ارائه می شوند. با این حال ، ما همچنین گزینه های اندازه قابل تنظیم (با حداکثر اندازه 90x55mm) را برای مشاغلی که ابعاد خاص تری برای کارت ویزیت خود در نظر دارند ، ارائه می دهیم.

آیا کارتهای ویزیت کتانی امکان چاپ در هر دو طرف را دارند

صد در صد. بسیاری از مشاغل ترجیح می دهند یک گرافیک با اندازه بزرگتر در یک طرف کارت ویزیت خود چاپ کنند ، درحالی که متن کوچکتر جزئیات بیشتری را در پشت کارت ارائه می دهد. بنابراین ، در پارسی چاپ، ما چاپ دو طرفه کارت های کتانی به مشتریان پیشنهاد می کنیم.

هزینه کارت ویزیت کتانی چقدر است

قیمت کارت ویزیت های کتانی پارسی چاپ بستگی به حجم سفارش شما دارد.
فرایند سفارش کارت ویزیت کتانی ما
مأموریت سفارش کارت ویزیت آنلاین کتانی ما این است که به افرادی که به آن نیاز دارند ، راهی سریع و آسان برای دریافت کارت ویزیت های زیبا و با کیفیت بالا ارائه دهیم. به این ترتیب ، ما روند سفارش خود را ساده کرده ایم تا آن را تا آنجا که ممکن است بدون زحمت انجام دهید.
تیم اختصاصی ما به طور مشترک کار می کند تا بهترین کارت ویزیت ها را به شما ارائه دهد که از نظر بصری کسب و کار شما را به دیگران نشان می دهد. ما خواسته های مشتری خود را در اولویت قرار می دهیم و با در نظر گرفتن خواسته ی مشتریان ، تولید کارت ویزیت را انجام می دهیم.
پس برای چی منتظری؟ اگر به دنبال طراح کارت ویزیت آنلاین هستید ، حتماً با ما تماس بگیرید. همچنین ، مجموعه کارت های ویزیت ما را بررسی کنید تا مورد دلخواه خود را انتخاب کرده و سفارش خود را با ما ثبت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
انواع کارت ویزیت کتان
Article Name
انواع کارت ویزیت کتان
Description
این واقعیت که کارت های ویزیت با وجود دیجیتالی شدن بیش از هر زمان دیگر مورد استقبال قرار گرفته است ، احتمالاً تا حد زیادی به دلیل قابل لمس بودن کاغذ است چون نه تنها می توانید آن را ببینید، بلکه می توانید آن را احساس کرده و به راحتی روی آن بنویسید.
Author
Publisher Name
چاپخانه آنلاین پارسی چاپ
Publisher Logo
استعلام 24ساعته- 09015546097 -