راهنمای طراحی کارت ویزیت استاندارد

مقاله امروز چاپخانه پارسی چاپ ، در مورد یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی و اصول طراحی کارت ویزیت استاندارد صحبت می کند و قرار است در یک مقاله 5 دقیقه ای یک راهنمای طراحی کارت ویزیت استاندارد را با هم مطالعه کنیم پس با ما همراه باشید.راهنمای طراحی کارت ویزیت استاندارد
به همراه داشتن کارت های ویزیت یکی از ساده ترین راه هایی است باعث می شود که اولین تاثیر به یاد ماندنی را ایجاد کنید، در این مقاله اصول طراحی کارت ویزیت استاندارد را  مطرح کردیم. یک کارت ویزیت خوب فقط ابزاری برای ارائه اطلاعات شما به مشتریان احتمالی نیست بلکه فرصتی برای ارتباط با یک فرد جدید در یک سطح شخصی است. به همین دلیل، کارتهای تجاری خوب هرگز با هیچ یک از ابزارهای شبکه دیجیتال  که در اختیار ما هستند جایگزین نمی شود ، زیرا ابزارهای دیجیتال فاقد فاکتور معامله انسانی هستند.

راهنمای انتخاب قالب کارت ویزیت

با یک قالب کارت ویزیت استاندارد با کیفیت بالا شروع کنید و سعی کنید جزئیات مهم را که قصد دارید به کارت ویزیت خود اضافه کنید را در نظر گیرید. در اینجا هشت نکته در مورد کارت ویزیت وجود دارد که می توانید از آنها برای تبدیل کارت های ویزیت خود از یک تکه کاغذ که مردم به محض رسیدن به خانه در سطل آشغال می اندازند ، به یک عامل اتصال قوی که چشم اندازهای تجاری شما را مانند سوزن به سمت آهنربا می کشاند، استفاده کنید .

راهنمای استفاده از لوگو در طراحی کارت ویزیت

به یاد داشته باشید، کارت ویزیت شما توسعه برند شما است، اولین چیزی که باید در آن وجود داشته باشد، لوگو شما است. لوگو هویت تجاری شما را به دارنده کارت ویزیت می رساند. اطمینان حاصل کنید که لوگو تجاری شما فوراً قابل تشخیص است. این کار را با استفاده خلاقانه از اشکال ، رنگها و کلمات انجام دهید. هر یک از این عناصر قلب نام تجاری شما را تشکیل می دهند. هدف در اینجا این است که اطمینان حاصل شود که شما با برند خود در ارتباط هستید (و به خاطر آن شناخته می شوید).

نام و عنوان شغلی در کارت ویزیت

امکان دارد افراد در هنگام ترک جلسه کاری نام و عنوان شغلی شما را فراموش کنند. اصول طراحی کارت ویزیت استاندارد به شما می گوید حتما نام و عنوان شغلی خود را در کارت ویزیت خود ذکر کنید. به غیر از این مورد، ممکن است نیاز باشد به محض ورود به جلسه ای یا برخورد با مشتریان بالقوه ای که شما را نمی شناسند یک کارت ویزیت ارائه دهید که برای مطلع شدن از نام و عنوان شغلی شما کمک می کند.
اگر نام و عنوان شغلی در کارت ویزیت ذکر نشود منجر به فراموشی نام و عنوان شغلی شما می شود که بسیار ناخوشایند است و حتی ممکن است باعث از دست دادن مشتریان شما شود. کارت ویزیت طراحی شده است تا شما را با افرادی آشنا کند که ممکن است بخواهند با شما صحبت کنند.

اندازه و مشخصات کارت ویزیت استاندارد

“اندازه و شکل کارت ویزیت ممکن است متفاوت باشد” ، اما بیشتر کارت های ویزیت متناسب با قالب هستند. کارت های ویزیت استاندارد افقی و مستطیلی با اندازه های کمی متفاوت چاپ می شوند. برای اطمینان از چاپ صحیح کارت های ویزیت استاندارد خود ، این مشخصات را دنبال کنید اما اگر مشتری شما می خواهد یک کارت ویزیت خاص داشته باشد ، باید قبل از چاپ کارت ویزیت ،  مشخصات را مستقیماً از آنها درخواست کنید.

راهنمای طراحی کارت ویزیت استاندارد به صورت افقی

ابعاد استاندارد: 3.5 2 2 اینچ
اندازه مرزبندی: ⅛ اضافی (اندازه کل شامل مرزبندی 3.75 2. 2.25 اینچ خواهد بود)
ارسال فایل به مشتری خود
هنگامی که مشتری شما طرح نهایی را تأیید کرد، تمام فایل های طراحی را برای آنها ارسال کنید. در اینجا آنچه آنها نیاز دارند:
یک فایل منبع لایه ای و قابل ویرایش از طرح نهایی (AI ، PSD ، EPS یا INDD) که در آن فونت ها مشخص نشده اند.
یک فایل PDF آماده چاپ با تمام فونت های مشخص شده
همه تصاویر به صورت (JPEG یا PNG)
لینک برای خرید هر گونه فونت تجاری استفاده شده در طراحی

اصول چاپ کارت ویزیت استاندارد
باید ها و نباید ها در طراحی کارت ویزیت استاندارد

اگر فکر می کنید برای طراحی یک کارت ویزیت زیبا باید از قوانین پیروی کنید سخت در اشتباه هستید، طراحی کارت ویزیت عالی هرگز از پیروی قوانین حاصل نشده است. بنابراین ، آنها را کنار بگذارید! برای اطمینان از کامل بودن متن ، تصاویر و طرح بندی خود ، به این دستورالعمل ها پایبند باشید.
اندازه فونت

همیشه مطمئن شوید که متن کارت ویزیت خوانا است. یک قانون خوب این است که نام و نشان شرکت را بزرگتر از فونت 12pt کنید، هرگز از اندازه فونت های کوچکتر از 8pt استفاده نکنید.

طرح فونت ها

همیشه متنی را که ویرایش نمی شود (مانند نام شرکت یا شعار) مشخص کنید و متن را برای اطلاعات کارت ویزیت که به طور مرتب تغییر می کند (مانند نام شخص یا اطلاعات تماس) قابل ویرایش بگذارید.

مراقب مرزبندی ها باشید

مرزبندی بخشی از طراحی شما است که طرح شما نباید از خط برش مورد نظر عبور کند تا از یک کارت ویزیت استاندارد داشته باشید ، همیشه طرح خود را تا لبه ناحیه مرزبندی طراحی کنید .از افزودن حاشیه اجتناب کنید، زیرا اغلب پس از چاپ ظاهری ناهموار پیدا می کنند. هرگز اطلاعات مهم را از خط مرزبندی عبور ندهید ، زیرا ممکن است بعد از چاپ با برش از بین برود.

دقت کنید که نوع چاپ کارت ویزیت ، چاپ افست است و در چاپ افست ، باید رنگ ها از کیفیت و قوام کافی برخوردار باشند.

نحوه نمایش رنگها در طراحی کارت ویزیت استاندارد

CMYK: حالت مبتنی بر جوهر که در چاپ استفاده می شود.
RGB: حالت مبتنی بر نور که روی صفحه کامپیوتر استفاده می شود.
Resolution یا وضوح
میزان جزئیات پیکسل در یک تصویر
وضوح پایین: پیکسل های کم باعث بی کیفتی تصویر می شود.
وضوح بالا: تعداد زیادی پیکسل باعث وضوح تصویر می شود.

دستورالعمل های چاپ استاندارد کارت ویزیت

اندازه گیری برای اطمینان از چاپ استاندارد
Trim Line یا مرزبندی: جایی که چاپگر طرح  شما را برش می زند.
Bleed  : ناحیه ای فراتر از مرزبندی که چاپ را تا لبه گسترش می دهد.
Safety Line یا خط ایمنی: حاشیه ای که شامل تمام متن های قابل چاپ است.
راهنمای کاغذ کارت ویزیت استاندارد
انواع مختلفی از کاغذ برای طراحی کارت ویزیت استاندارد وجود دارد که می توانید از آن برای چاپ کارت ویزیت خود استفاده کنید. ما در این مقاله در مورد انواع کاغذ برای کارت ویزیت کامل صحبت کرده ایم اما به صورت کلی از کاغذ گلاسه با روکش براق یا مات بیشترین کاربرد را در هر صنعتی دارد. در حال حاضر کارت های ویزیت بازیافتی یا دوستدار محیط زیست بسیار ترند شده اند.

سفارش چاپ از طریق واتس اپ

تکنیک های چاپ کارت ویزیت استاندارد

افست 4 رنگ: فرایند چاپ استاندارد و تمام رنگی.
1 یا 2 رنگ: رنگ محدود برای هزینه محدود.
جوهر فویل: فرآیند تخصصی که از فویل فلزی به جای جوهر استفاده می کند.
رنگ نقطه: رنگ تولید شده توسط جوهر (خالص یا مخلوط) که با یک بار چاپ ، چاپ می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
راهنمای طراحی کارت ویزیت استاندارد
Article Name
راهنمای طراحی کارت ویزیت استاندارد
Description
مقاله امروز پارسی چاپ ، در مورد یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی و اصول طراحی کارت ویزیت استاندارد صحبت می کند و قرار است در یک مقاله 5 دقیقه ای یک راهنمای طراحی کارت ویزیت استاندارد را با هم مطالعه کنیم پس با ما همراه باشید.
Author
Publisher Name
چاپخانه آنلاین پارسی چاپ
Publisher Logo
استعلام 24ساعته- 09015546097 -