فولدر تبلیغاتی


فولدر تبلیغاتی به سفارش شرکت پیشگامان

فولدر تبلیغاتی به سفارش شرکت پیشگامان صنعت

فولدر تبلیغاتی به سفارش میزبان داده پاسارگاد

فولدر تبلیغاتی به سفارش شرکت تجهیز افزار

فولدر تبلیغاتی به سفارش شرکت دیجی پین استدیو

فولدر تبلیغاتی به سفارش شرکت گاز

فولدر تبلیغاتی

اگر میخواهید در کسب و کار خود به موفقیت برسید، باید از روش های تبلیغاتی استفاده کنید. امروزه روش های مختلفی برای منتقل کردن یک پیام به مخاطبان وجود دارد. یکی از روش های رایج در تبلیغات، استفاده از فولدر های تبلیغاتی می باشد. فولدر تبلیغاتی، پوشه ای است که می توانید جهت نگه داری اوراق تبلیغاتی خود مانند تبلیغات کاغذی، سی دی، کارت ویزیت خود، بروشور، لیست قیمت، اسناد یا مدارک و …را داخل آن قرار داده و به دست مشتریان خود بدهید. از نظر طرح و نوع کارایی، فولدر ها نسبت به کاتالوگ ها جذاب ترند و مشتریان علاقه ویژه ای نسبت به آن ها نشان می دهند و این باعث می شود تا ماندگار تر نیز باشد. پس می توان نتیجه گرفت که فولدر های تبلیغاتی می توانند بهترین وسیله برای تبلیغات موثر و دیده شدن توسط مشتریان و یا مخاطبان باشد. از فولدر های تبلیغاتی در مکان های مختلفی استفاده می کنند از جمله نمایشگاه ها، سمینار ها و یا کنفرانس ها. از این ابزار تبلیغاتی می توانید برای اطلاع رسانی و معرفی خود و برندتان استفاده کنید. شرکت تبلیغاتی پارسی چاپ تاکنون سفارشات بسیاری جهت طراحی و چاپ فولدر های تبلیغاتی داشته است. تیم متخصص پارسی چاپ تمامی فولدر ها را طبق نیاز و خواسته مشتریان گرامی طراحی می کند. فولدر های تبلیغاتی در دو نوع کاغذی و پلاستیکی استفاده می شوند. اما امروزه به دلیل اینکه تبلیغات بر روی پوشه (فولدر) های پلاستیکی کمتر دیده می شود و جلب توجه می کند، بیشتر افراد از فولدر های کاغذی استفاده می کنند. تمامی فولدر ها در رنگ ها و سایز های مختلف طراحی می شوند. از بین انواع سایز فولدر ها، سایز A4 نسبت به بقیه متداول تر است اما در مواقعی با توجه به سایز اوراق و یا نیاز مشتری و شرکت از سایز A5 نیز استفاده خواهد شد. جنس کاغذ فولدر تبلیغاتی دو نوع است. یکی گلاسه (مات ، براق) 250 گرمی یا 300 گرمی، دیگری ایندربرد 250 گرمی، 300 گرمی و یا 350 گرمی. اما باز هم در این محدودیتی وجود ندارد و مشتری می تواند کاغذ های خاص تر (کتان، پشت طوسی) را برای ساخت فولدر سفارش دهد. فولدر ها میتوانند به صورت یک رو و یا دو رو چاپ شوند.

فولدر تبلیغاتی

همان طور که گفته شد، فولدر ها برای نگه داری اسناد و اوراق مربوط به یک کسب و کار استفاده می شود. هنگامی که از فولدر استفاده می کنید، از آسیب های احتمالی مانند تاخوردگی و یا ایجاد لکه جلوگیری می کنید. در ایران از فولدر های تبلیغاتی به طور گسترده ای استفاده می شود. چرا که تاثیر گذاری بسیاری دارد. شما میتوانید برای آن که نسبت به سایر رقبا خاص تر و یا منحصر به فرد باشید از پوشه ها یا فولدر هایی با نوشته زرکوب استفاده کنید. این نوشته ها می توانند هم در قسمت جلو و هم در قسمت پشتی فولدر باشند.در شرکت پارسی چاپ، مراحل و چاپ فولدر های تبلیغاتی به این شکل است که تیم پارسی چاپ پس از آن که طرح و قالب فولدر را طراحی کردند، برای تهیه زینک به لیتروگرافی می فرستند. در این مرحله کاغذ مورد استفاده انتخاب شده و برای ساخت فولدر نهایی به چاپخانه ارسال می شود. در مرحله چاپ مشتری به همراه ناظر می تواند به محل چاپخانه رفته و بر روی کار نظارت داشته باشند. پس از تایید رنگ و سایز، طرح نهایی به قسمت دستگاه های چاپ برده می شود. تمامی دستگاه ها و ماشین آلات مجهز و به روز می باشند. پس از چاپ طرح بر روی فولدر، یک نمونه از کاغذی که چاپ شده را به قالب ساز تحویل می دهند تا بتواند قالب مورد نظر را بسازد. پس از آن که قالب ساز قالب را ساخت، به وسیله دستگاه لترپرس یا دایکات طرح مورد نظر برش داده می شود. در آخرین مرحله اگر فولدر به چسب نیاز داشت به دست صحاف سپرده می شود. پس از آنکه فولدر کامل شد، تحویل مشتری داده می شود. قیمت چاپ فولدر های تبلیغاتی، به گرماژ، جنس کاغذ و یا مقوا بستگی دارد. اگر هم بخواهید فولدر شما مقاوم تر باشد قیمت نیز افزایش پیدا می کند. شما می توانید نسبت به کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران پارسی چاپ از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی

[av_productslider categories='92,95,93,94,96' columns='5' items='15' offset='0' sort='0' autoplay='yes' interval='5' av_uid='av-ejnv8a']

هدایای تبلیغاتی

فولدر های تبلیغانی ابزاری هستند که می تواند برای همه نوع کسب و کاری مفید باشند. این فولدر ها به دلیل این که اسناد و مدارک را سالم نگه داری و ذخیره سازی می کند، طرفداران بسیاری دارد. برخی از انواع فولدر ها دارای جیب های کوچکی هستند که معمولا برای قرار دادن سی دی و یا کارت ویزیت تعبیه می شوند. تیم پارسی چاپ در ارائه مدل های مختلف فولدر مانند فولدر های جیب دار، فولدر های حرفه ای، فولدر هایی با برش خلاقانه، بهترین و به صرفه ترین ها را بهش شما عزیزان پیشنهاد می دهد. فقط کافی است سفارش خود را به صورت حضوری و یا آنلاین ثبت نمایید و یا قبل از اقدام به هرگونه سفارش با مشاوران مجرب و با تجربه تیم پارسی چاپ مشورت نمایید تا شما را راهنمایی کرده و بهترین گزینه را پیشنهاد دهند.

استعلام 24ساعته- 09015546097 -