معروف ترین شرکت های تبلیغاتی در تهران

معروف ترین شرکت های تبلیغاتی در تهران - سفارش آنلاین چاپ - چاپ آنلاین - سفارش آنلاین چاپ دیجیتال

شرکت تبلیغاتی چیست؟

شرکت تبلیغاتی شرکتی است که اقدام به ارائه ایده ، برنامه ریزی و مدیریت تمام مراحل تبلیغات برای مشتری خود مینماید.چنین شرکت هایی مستقل از مشتریان خود عمل میکنند و مفاهیم ارزشی محصولات مشتری را به سمع و نظر مخاطبان میرسانند.شرکت های تبلیغاتی میتوانند از تمامی ابزارهای تبلیغات نظیر وبسایت ،شبکه های اجتماعی و … بهره ببرند و یا تنها بشکلی تعاملی به ارائه خدمات تبلیغاتی برای مشتریان خود بپردازند.

وظایف شرکت تبلیغاتی

برخی از وظایف شرکت های تبلیغاتی عبارتند از:

  • ارائه ایده های جدید
  • طراحی اگهی های تلویزیونی ، رادیویی و یا چاپی نظیر تراکت و …
  • رزرو زمان برای تبلیغات
  • براورد میزان هزینه مورد نیاز برای تبلیغات

بزرگی شرکت های تبلیغاتی بسیار متفاوت است و در اندازه های یک یا دو نفره تا شرکت های تبلیغاتی متوسط و پر جمعیت و یا حتی چند ملیتی که به ارائه سرویس به مشتریان خود میپردازند.

انتخاب یک شرکت تبلیغاتی برای یک سازمان ،یک انتخاب استراتژیک محسوب میشود .چرا که آینده شرکت و برند شما در گروی انتخاب مناسب و فعالیت درست آن شرکت است.اما ویژگی یک شرکت تبلیغاتی مناسب چیست؟کدام شرکت ها هستند که میتوانند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نمایند؟

قبل از معرفی شرکت های معروف تبلیغاتی درتهران ،نخست به معرفی انواع شرکت های تبلیغاتی میپردازیم:

معرفی انواع شرکت های تبلیغاتی

شرکت های تبلیغاتی رسانه ای:

این نوع از شرکت های تبلیغاتی با در دست داشتن امکانات رسانه ای ، به تبلیغات میپدازند .بعنوان مثال تبلیغاتی در مجلات ، روزنامه ها ، رادیو ، تلویزیون و یا بیلبوردهای شهری.بعنوان مثال تبلیغاتی ه در دورادور زمین فوتبال ملاحظه میکنید ،مربوط به این نوع از شرکت های تبلیغاتی است.

شرکت های تبلیغاتی تولید کننده :

تخصص این نوع از شرکت های تبلیغاتی بیشتر از اینه در حوزه تبلیغات باشد ،در حوزه فیلم سازی است.اغلب مدیران آنها در گذشته تهیه کننده و یا کارگردان بوده اند .این نوع از شرکت های تبلیغاتی اقدام به ساختن تیزرهای تبلیغاتی برای نمایش در تلویزیون و یا بصورت صوتی در رادیو مینمایند.

شرکت های تبلیغاتی طراح:

تخصص این نوع از شرکت ها بیشتر در زمینه طراحی اوراقی نظیر کاتالوگ ، بروشور ، کارت ویزیت و … است که به منظور هویت بصری برای یک شرکت هستند.

شرکت های تبلیغاتی خلاق:

این نوع از شرکت ها بیشتر بعنوان زیر مجموعه دیگر شرکت های تبلیغاتی فعالیت دارند و به عنوان مغز متفکر دیگر حوزه ها کار میکنند.اما به تنهایی خدماتی ارائه نمیدهند .

شرکتهای تبلیغاتی کامل:

در کشور ما بحث برون سپاری منجر به کاهش کیفیت خدمات میشود بنابراین برخی از شرکت های تبلیغاتی تصمیم به ارائه پکیجی کامل از خدمات میپردازند.هرچند بدلیل عدم توانایی ، اغلب این شرکت ها خدمات ضعیفی را ارائه میدهند.از جمله خدماتی که این گونه شرکت ها ارائه میدهند میتوان به : مشاوره تبلیغاتی ، برندینگ ، بازاریابی دیجیتال ، برنامه ریزی رسانه و … اشاره نمود.

پارسی چاپ یکی از شرکت های تبلیغاتی فعال در زمینه طراحی و چاپ آنلاین:

این شرکت تبلغاتی جزو شرکت هایی است که در زمینه هویت بصری و چاپ به فعالیت میپردازد.طراحی و چاپ مواردی چون کارت ویزیت ، بروشور ، کاتالوگ و … و یا طراحی لوگو از وظایف این شرکت تبلیغاتی است.