هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی به شما کمک می کند برند خود را بسازید
هدایای تبلیغاتی به شما کمک می کند برند خود را به راحتی به دیگران معرفی کنید. هدایای تبلیغاتی می توانند نام تجاری ، لوگو، شعار، هر متن یا تصویری را که با شرکت شما مرتبط است را به دیگران نشان دهند.هر بار که افراد هدایای تبلیغاتی را مشاهده می کنند، کسب و کار شما را به یاد می آورند.
هدایای تبلیغاتی می توانند سرگرم کننده ، جالب یا کاربردی باشند.

ما در چاپخانه آنلاین پارسی چاپ ، پیرامون این موضوع بسیار صحبت کرده ایم.
هدایای تبلیغاتی سرگرم کننده از جمله بلندگوهای بلوتوث ، گیره های کیف ، جوراب های شکلک دار، خودکارهای با کیفیت ، لوازم جانبی موبایل ، لیوان جلب توجه بسیاری می کند. اگر هدایای تبلیغاتی را به صورت طنز یا زیبا می خواهید، به خود شما بستگی دارد تقریباً هر هدیه تبلیغاتی می تواند با برند شما چاپ ش

هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی شامل هر چیزی است که برند شرکت شما را در آن نشان دهد. هدیه تبیلغاتی می تواند یک قلم یا یک آرم روی یک تی شرت یا یک گلدان با مارک تجاری لوکس باشد. هدیه تبلیغاتی که لوگو یا پیام تبلیغاتی شما بر روی آن باشد بسیار ملموس و مفید است و باعث افزایش آگاهی از برند در بین مصرف کنندگان می شود.
هدیه تبلیغاتی ابزاری فوق العاده قدرتمند برای بازاریابی است، زیرا به برند این امکان را می دهد تا با درگیر کردن حواس خود با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کند. هدایای تبلیغاتی به عنوان تنها شکل تبلیغاتی که به مشتریان، امکان تعامل با یک برند را در سطح فیزیکی را می دهد و اغلب تجربه به یاد ماندنی تری از برند را ایجاد می کنند.
لوگو، نام شرکت و اطلاعات تماس شما معمولاً بر روی هدایای تبلیغاتی موجود است این بدان معنی است که نام شرکت شما تبلیغ می شود همچنین باعث می شود در مشتریانی که هدایای تبلیغاتی دریافت می کنند حسن نیت، و نگرش مثبت نسبت به شرکت و نام تجاری ایجاد شود.

 هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد

هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد شروع کننده ارتباط عالی با مشتری هستند. یکی از مزایای هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد این است که آنها می توانند نه تنها در مشتریان بلکه در افرادی که با آنها ملاقات می کنند نیز تأثیر بگذارند. به عنوان مثال ، اگر به کسی کیسه مسافرتی با با لوگو خود را بدهید، به طور بالقوه می تواند هزاران کیلومتر را طی کند و توسط بسیاری از افراد دیده شود. هرچه هدایای تبلیغاتی جالب تر باشد، سوالات و گفتگوهای بیشتری درباره کسب و کار شما ایجاد می کند.

چرا پارسی چاپ

کیفیت تضمین شده 

پارسی چاپ با برخورداری از انواع تولیدی های چرم، کارگاه دوخت ،واردات انواع گیفت های تبلیغاتی بشکل بی واسطه و … و با نظارت مستقیم بر روی چاپ انواع تبلیغات شما ،کیفیتی تضمین شده را برای شما به ارمغان خواهد آورد

 

قیمت رقابتی

یکی از عوامل موثر بر قیمت ،حذف واسطه هاست. پارسی چاپ ،یکی از برترین چاپخانه های ایران بوده که با حذف واسطه ها توانسته گوی سبقت را در زمینه قیمت های تمام شده و رقابتی را از سایر همکاران خود برباید.

 

ارسال به سراسر ایران

یکی از دغدغه های مشتریان عزیز ،بعد مسافتی تولید کننده و مشتری نهایی است. اما برای حذف این دغدغه میتوانید با انتخاب پارسی چاپ ،ارسالی مطمئن و به روش های مختلف (پست ،تیپاکس و …) را انتخاب نمایید.

 

پشتیبانی 24 ساعته

ما برای پشتیبانی از شما تمهیدات مختلفی را در نظر گرفته ایم.بر این اساس میتوانید از لحظه دریافت مشاوره جهت ثبت سفارش ، تا پس از دریافت سفارش خود ، بشکلی 24 ساعته و به روش های مختلف با ما در ارتباط باشید.

 

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان مانند قلم، خودکار برای مدت زمان طولانی نگهداری می شوند، این امر به معرفی برند شما کمک می کند. وقتی مشتریان هدایای تبلیغاتی ارزان دریافت می کنند، آنها را برای مدت طولانی نگه می دارند. در حقیقت، تجربه نشان داده است که بسیاری از مردم هدایای تبلیغاتی ارزان را به طور متوسط یک سال یا بیشتر نگه می دارند همین امر باعث افزایش آگاهی از برند تجاری نه تنها توسط شخصی که از کالای تبلیغاتی استفاده می کند، بلکه افرادی که با گیرنده تماس دارند یا او را با استفاده از محصول می می بینند نیز افزایش می دهد.
هدایای تبلیغاتی ارزان نظر مشتریان را درباره شرکت شما بهبود می بخشد و احتمال خرید آنها بیشتر است.هزینه و تأثیر دو چیز متفاوت است هزینه باید از نظر هزینه ارزان باشد اما یک هدیه عالی برای بازاریابی نباید ارزان به نظر برسد، باید درجه یک به نظر برسد.

هدایای تبلیغاتی گران

بسیاری از مشاغل نمی دانند که هدایای تبلیغاتی گران می تواند به برند آنها کمک کند و می تواند مکمل خوبی برای برند آنها باشد. هدایای تبلیغاتی گران در استراتژی بازاریابی همراه با برند تجاری با نام یا لوگو شرکت شما باید به عنوان یک سرمایه گذاری و بخشی از بودجه بازاریابی در نظر گرفته شود. هدایای تبلیغاتی گران فقط برای شرکت هایی نیستند که در نمایشگاه ها شرکت می کنند، دادن هدایای تبلیغاتی گران به مشتریان فعلی و بالقوه می تواند در برندسازی کمک کند و نظر آنها درباره برند و شرکت شما را بهبود ببخشد و موجب می شود که محصولات یا خدمات شما را به خاطر بسپارد همچنین خرید آنها از شما بیشتر می شود. هدایای تبیلغاتی گران نسبت به سایر هدایای ارزان، موثرتر است.

هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی لوکس باعث می شود معرفی محصولات منحصر به فرد شرکت افزایش پیدا کند و آگاهی از برند شما را به سطح جدیدی ارتقا دهند همچنین به توسعه استراتژی های موفق در بازاریابی کمک می کنند. ثابت شده است که هدایای تبلیغاتی لوکس با کیفیت و نوآورانه یکی از موثرترین انواع هدایای تبلیغاتی هستند زیرا این موارد بیشتر به خاطر سپرده می شوند.اگر بتوانید به مشتریان یا کارمندان خود هدایای تبلیغاتی لوکس بدهید تحت تأثیر قرار می گیرند و آگاهی و شناخت برند را افزایش می دهند. اگر افراد از هدایای تبلیغاتی لوکس خود رضایت داشته باشند، افراد را برای مدت بیشتری با برند شما درگیر می کنند.

هدایای تبلیغاتی رایگان

هرکسی هدایای تبلیغاتی رایگان را دوست دارد و به همین خاطر 88٪ از افراد نام شرکتی را که یک هدیه رایگان ارائه می دهد به خاطر می آورند و 85٪ با آن شرکت ارتباط برقرار می کنند. به همین علت موفقیت آمیزترین شکل تبلیغات است زیرا افراد را در سطح فیزیکی درگیر می کند. بیشتر هدایای تبلیغاتی بیش از یک سال نگهداری می شوند پس چرا به جای تخفیف هدایای تبلیغاتی رایگان در نظر نمی گیرید

 

هدایای تبلیغاتی مفید

همه دوست دارند هدایای تبلیغاتی مفید را به صورت رایگان دریافت کنند. دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی مفید باید هدیه ای با نام تجاری یا لوگو را که در آن ثبت شده است را به عنوان یک وسیله کاربردی بپذیرند. افراد به محض اینکه هدایای تبلیغاتی مفید را دریافت کردند و از آن استفاده کردند، با نام شرکت شما بیشتر آشنا می شوند و بنابراین احتمال خرید دوباره از شما بیشتر می شود. هدایای تبلیغاتی مفید به گیرندگان کمک می کند تا هنگام استفاده دائمی از هدایای تبلیغاتی مفید، شرکت شما و محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید را به خاطر بسپارند

هدایای تبلیغاتی خاص

یکی از بهترین روش برای اطمینان از اینکه مشتری ها شما را به یاد بیاورند، دادن هدایای تبلیغاتی خاص به آنها است. قبلاً اینگونه بود که صاحبان کسب و کار به راحتی با هر کسی که ملاقات یا تجارت می کردند به آنها کارت ویزیت می دادند این روش مشکلی ندارد و کارت های ویزیت هنوز عملکرد خود را دارند.با این حال، مشتریان شما احتمالاً صدها کارت ویزیت دارند بنابراین اگر می خواهید تأثیر قوی تری ایجاد کنید، بهتر است یک چیز متفاوت را امتحان کنید. با استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص، شما می توانید خود را از رقبا جدا کنید.
برای تحت تأثیر قرار دادن مشتری، ابتدا باید توجه آنها را جلب کنید خواه در یک کنفرانس یا در یک رویداد باشید، یکی از بهترین راه های ایجاد خاص بودن دادن هدایای تبلیغاتی خاص به افراد است که می توانند از آن استفاده کنند. پیشنهاد هدایای تبلیغاتی خاص ما به شما کمک می کند تا ارتباطی پایدار با مشتری برقرار کنید.

هدایای تبیلغاتی نفیس

هدایای تبلیغاتی نفیس را نمی توان در نمایشگاه ها یا در مکان های عمومی مانند مراکز خرید ، مجتمع ها و سالن های فیلم توزیع کرد. همچنین می توان از قلم های تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس شرکتی یا هدایای تجاری استفاده کرد که می تواند در رویدادهای تجاری شما استفاده شود. شما می توانید آنها را در سمینارها ، جلسات ، مهمانی های تجاری و برپایی همایش ها به همکاران تجاری و مشتریان خود هدیه دهید. همکاران تجاری تحت تأثیر هدایای تبلیغاتی نفیس قرار خواهند گرفت و به برند شما وفادار خواهند بود.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

تنوع بسیار زیادی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه وجود دارد، قلم ها و لیوان ها شاید رایج ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه باشند اما اکنون انواع مختلفی ازهدایای خلاقانه موجود است، شما می توانید محصولی را انتخاب کنید که نشان دهنده شرکت شما باشد و به برند شما مربوط باشد. موضوعات یا فرهنگهای مختلف شرکت را می توان از طریق هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارتقا داد. به عنوان مثال ، شرکت های بیمه که می خواهند از مشتریان خود محافظت کنند ممکن است هدایای ایمنی تبلیغاتی خلاقانه ارائه دهند. یک شرکت مسافرتی ممکن است هدایای تبلیغاتی خلاقانه مربوط به ساحل یا مسافرت را به مشتری ارائه دهد. شرکت هایی که می خواهند نشان دهند که به محیط زیست اهمیت می دهند می توانند هدایای تبلیغاتی خلاقانه بازیافتی و یا حتی هدایایی را که اثر باقی مانده روی زمین را کاهش می دهد را به آنها بدهند.

هدایای تبلیغاتی جدید

دریافت هدایای تبلیغاتی جدید در یک کمپین کالاهای تبلیغاتی می تواند بازدهی بیشتری نسبت به سایر تبلیغات داشته باشد. انواع دیگر بازاریابی مانند تبلیغات رادیویی و تلویزیونی، تراکت، بیلبورد را می توان به راحتی فراموش کرد. هدایای تبلیغاتی جدید ممکن است به میزان قابل توجهی کمتر هزینه داشته باشند، اما با این وجود گاهی اوقات سالها نگهداری می شوند و همچنین توسط سایر مشتریان بالقوه قابل انتقال یا مشاهده هستند. وقتی کسی می بیند که یک هدیه تبلیغاتی جدید توسط دوست یا یکی از اعضای خانواده اش استفاده می شود ، می تواند به عنوان تأیید برند شما تلقی شود و به شما کمک می کند تا این برند شما به چندین نفر دیگر به غیر از دیگران منتقل شود.

انواع هدایای تبلیغاتی

حتما قصد آن را دارید که از انواع هدایای تبلیغاتی مطلع شوید

طیف هدایای تبلیغاتی که می توانید در اختیار مشتریان خود قرار دهید بسیار متنوع است و از هر بخشی از هدایای تبلیغاتی با هر قیمتی ، می توانید در اختیار داشته باشید و آن را به مشتریان خود هدیه دهید که این موضوع بستگی به بودجه ، هزینه و نگرش شما به هدیه تبلیغاتی دارد که قصد تهیه آن را دارید.

در زیر چند دسته از معروف ترین هدایای تبلیغاتی را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید با آنها آشنا شوید

سئوالات متداول

پارسی چاپ ، به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان بزرگ هدایای تبلیغاتی در ایران ، می تواند بهترین قیمت هدایای تبلیغاتی را در اختیار شما قرار دهد.

کارشناسان پارسی چاپ ، با استفاده از بودجه ای که برای تبلیغات خود در نظر گرفته اید ، بهترین هدیه تبلیغاتی ممکن را در اختیار شما قرار می دهند و به شما پیشنهاد می کنند

هدایای تبلیغاتی مختلف هستند و شما با توجه به بودجه خود می توانید بهترین قیمت هدایای تبلیغاتی را پیدا کنید.برای این کار لازم است با کارشناسان پارسی چاپ در ارتباط باشید

پارسی چاپ ، یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان بزرگ هدایای تبلیغاتی است که همواره کوشیده است  بهترین هایای تبلیغاتی را در اختیار مشتریان خود بگذارد از روی خیال تان بابت کیفیت هدایا راحت باشد

شما برای سفارش هدایای تبلیغاتی  کافی است با کارشناسان پارسی چاپ تماس حاصل فرمایید و پس از مشاوره ، بهترین هدیه را انتخاب کنید و سفارش دهید.

پس از سفارش  ، این هدایای به رایگان برای شما در سراسر ایران ارسال خواهد شد

سئوالی دارید؟ بپرسید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
Review Date
Reviewed Item
هدایای تبلیغاتی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
هدیه تبلیغاتی
Price
IRR 4000000
Product Availability
Available in Stock
استعلام 24ساعته- 09015546097 -