پارسی چاپ ، کار خود را از سال 1387 در صنعت چاپ آغاز کرد.

این شرکت با برخورداری از پرسنلی مجرب و کار کشته و داشتن بستری تخصصی از ماشین آلات چاپی با در اختبار داشتن دو چاپخانه در بهارستان تهران و همچنین شهر قم گستره ی خدمات دهی خود را به  سراسر ایران پهناور  گسترس داد.

پارسی چاپ تا سال 1392 در صنعت چاپ ایران به صورت آفلاین مشغول به فعالیت بوده است و در این سال و همزمان با رشد شبکه های اجتماعی و ضریب نفوذ اینترنت در میان ایرانیان، اقدام به راه اندازی سامانه های هوشمند مختلفی نموده است.

در این میان نقاط ضعف و قوت مختلفی برای سامانه های مختلف و آماده ی موجود در بازار به وجود آمد و پارسی چاپ بر آن شد تا با جمع آوری تنی چند از متخصصین به نام حوزه آی تی ، خود اقدام به طراحی سامانه سفارش آنلاین چاپ نماید.

سامانه ای که برای اولین بار در ایران مشتری قادر خواهد بود سفارش خود را به صورت آنلاین دهد و همچنین از لحظه  سفارش آنلاین تا لحظه دریافت در جریان سفارش خود قرارداد داشته باشد و هیچ گاه نگران سفارش خود و زمان حاضر شدن آن نباشد.

در این سامانه می توان اقدام به سفارش آنلاین کارت ویزیت، سفارش آنلاین بروشور و سفارش آنلاین کاتالوگ نمود.

همچنین می توان تمام درخواست های چاپی را پیگیری و چاپ نمود.

کار با این سامانه بسیار راحت است و شما تنها کافی است در آن عضو شوید و اقدام به سفارش نمایید.

همچنین دقت کنید که همواره و در تمامی ساعات می توانید با کارشناسان فروش و پشتیبانی ما تماس گرفته و در جریان روند سفارش های خود قرار گیرید.

ما سفارش های شما را از لحظه سفارش تا دریافت پیگیری و رهگیری خواهیم کرد.

پارسی چاپ