چاپخانه در گیلان

گیلان یکی از شهرهای شمال کشور ایران است و چاپخانه های زیادی در گیلان هستند که قدمت چندین ساله دارند. این شهر با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی در بسیاری از زمینه های کشاورزی به ویژه تولید برنج و چایی زیتون بادام زمینی به یکی از قطب های مهم صادرات کشور تبدیل شده است.
گیلان در حوزه خدمات گردشگری نیز بسیار موفق بوده است این موفقیت را مدیون اب و هوا و طبیعت بکر است که سالانه افراد زیادی به این شهر سفر می کنند. این شهر یکی از شهرهای تقریبا توسعه یافته ایران است که مملو از فرصت های شغلی می باشد. اکثر این فرصت های شغلی در بخش خدمات هستند اما کشاورزی نیز در این شهر فعال می باشد.  البته در این استان چند شهرک صنعتی وجود دارد که آن را یکی شهرهای صنعتی تبدیل کرده است.
به طورکل رشت و استان گیلان به دلیل موقعیت و شرایط خاص جغرافیایی فرصت های زیادی برای راه اندازی کسب و کاردارد و اگر تبلیغات درستی در این حوزه ها انجام شود بازده دهی زیادی را برای صاحبان کسب و کار به همراه دارد. تبلیغات درست نیازمند یک استراتژی صحیح می باشد. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با شرایط تبلیغات در شهر گیلان کسب کنید و به راحتی از آنها در استراتژی تان استفاده کنید.

بهترین چاپخانه گیلان

همانطور که گفتیم گیلان یک شهر مملو از فرصت های کاری است. برای مثال شما می توانید با کمی هوشیاری در زمینه طیور کسب و کاری راه اندازی کنید اما این راه اندازی نیازمند کمی فکر و تجربه می باشد که شما را در راه اندازی کسب و کاری در حوزه طیور موفق کند. راه اندازی هر کسب و کاری سخت است اما چیزی که از آن سخت تر می باشد ادامه دادن آن است آن هم در این اوضاع اقتصادی داغون کشور عزیزمان ایران. پس برای ادامه دادن چه راه حلی را باید در پیش بگریم؟
تبلیغات یکی راه های غیر شخصی درباره یک کسب و کار یا سازمان همراه با هزینه هایی مشخص است. به طور کلی تبلیغات پیام های دیداری و گفتاری را شامل می شود که از ابزارهای تبلیغاتی به اشخاص فهمانده می شود. یکی از این روش ها استفاده از تبلیغات چاپی می باشد که می تواند به شما در هرزمینه ای کمک کند. برای مثال می توانید برای تبلیغات خود به یک مجموعه مراجعه کنید و در خواست طراحی پوستر یا تراکت بدهید. بعد از طراحی آن باید به یک چاپخانه در گیلان یا رست مراجعه کنید طرح خود را بر روی یک کاغذ چاپ کنید. چاپخانه های متعددی در گیلان فعالیت می کنند که شما می توانید بعد از دریافت طرح تبیلغاتی خود به آن مراجعه کنید.

چاپخانه در گیلان

چاپ افست در گیلان

تا حالا چاپ افست را شنیده اید؟ می دانید چه کاربردی در چاپخانه های گیلان دارد؟ چاپ افست یکی از روش های چاپ برای تیراژ بالا می باشد. این روش به نوبه خودش بسیار کاربردی و مقرون به صرفه است. چاپ افست در چاپخانه های پیشرفته بسیار با کیفیت می باشد. پس به یادداشته باشید که حتما از کیفیت چاپ افست در انتخاب چاپخانه های گیلان مطلع باشید به این خاطر اکثر چاپخانه ها در گیلان و سایر شهرها به شما قول یک چاپ افست با کیفیت را می دهند اما هنگام دریافت نسخه چاپی تان متوجه خواهید شد تنها چیزی که در نظر گرفته نشده است همان کیفیت است.
تبلیغات یکی از راه های رسیدن به بازدهی و سود است به همین خاطر باید به تبلیغات خود توجه بسزایی داشته باشید در غیر این صورت مجبور می شوید هزینه مجدد بابت تبلیغات پرداخت کنید. پس به این نتیجه می رسیم اگر به هر دلیلی چاپ افست شما آنطور که باید انجام نشود به هزینه مجدد ختم می شود. چاپ افست و چاپ دیجیتال با یکدیگر متفاوت هستند در ادامه به شما خواهیم گفت چه تفاوتنی بین این دو وجود دارد.

چاپ فوری در گیلان

یکی از تصمیمات درست در تبلیغات استراتژی دراز مدت اما سوده می باشد. اما گاهی پیش می آید که مجبور هستید برای تبلیغات یک محصول در یک رویداد در زمان نزدیک شرکت کنید. شرکت در برخی از رویدادها مستلزم استفاده از تبلیغات می باشد. امروزه هنوز در رویدادها از تبلیغات چاپ در جهت تبلیغات استفاده می کنند. در گذشته که چاپ فوری در گیلان یا سایرشهرها وجود نداشت بیشتر کسب و کار بیخیال تبلیغات می شدند اما با به روی کار آمدن چاپ فوری در گیلان و سایر شهرها، صاحبان کسب و کار در هرزمان و مکانی به راحتی می توانند در رویداد ها شرکت کنند و تبلیغ محصول خود را انجام دهند.
چاپ افست با چاپ دیجیتال چه فرقی دارد؟ چاپ افست در تیراژ بالا برای کسب و کارهایی که نیاز فوری به چاپ ندارند انجام می شود اما چاپ دیجیتال برای کسب و کارهایی که در تعداد پایین و نیازی فوری به چاپ دارند انجام می شود اما هزینه آن کمی بیشتر از چاپ افست می باشد. یکی از شباهت های این دو روش یعنی چاپ افست و چاپ دیجیتال در این است که کیفیت آنها در یک حد می باشد البته اگر توسط چاپخانه های با کیفیت در گیلان چاپ شود.

چاپ سربرگ در گیلان

به احتمال زیاد هنگامی که اسم گیلان به گوشتان می رسد اولین چیزی که تصور می کنید ماسوله است. شاید ماسوله بخشی از هویت گیلان باشد که برایتان یاد آور این منطقه است. پس حتی مکان ها هم می توانند هویت داشته باشند چه برسد به آدم ها. یک سازمان هم متشکل از افراد و مکان می باشد پس هویت آن به غیر از افراد و مکان چه چیزهایی می تواند باشد؟ داشتن سربرگ در سازمان تان کمی به سازمان خود هویت می بخشید. سربرگ ها معرف شما به افراد خارج و داخل سازمان هستند. شاید به خودتان بگویید مگر یک سربرگ چه چیزی دارد که برای سازمان می تواند در این اندازه مهم و هویت بخش باشد؟
سربرگ دارای اطلاعات کوتاه و مفید هستند که اگر به درستی طراحی و چاپ شوند می توانند برای شما بسیار کاربردی باشد به این همین خاطر بیشتر کسب و کارهای دولتی و خصوصی در طراحی و چاپ آن بیشترین هزینه و دقت را خرج می کنند. سربرگ معرف یا همان هویت شما است و بهتر است به طراحی و چاپ آن بیشتر دقت کنید.
چاپخانه های زیادی در گیلان وجود دارند که چاپ سربرگ برای کسب و کارها انجام می دهند اما ممکن است با دیدن نمونه کارهای این چاپخانه ها از همکاری با آنها منصرف شوید و تمایل داشته باشید با سایر شهرها همکاری کنید. چاپخانه پارسی چاپ در تهران نمونه کارهای زیادی از طراحی و چاپ سربرگ دارد که می توانید در صورت تمایل از این نمونه کارها دیدن کنید و به راحتی در سامانه ثبت سفارش کنید.

چاپ کارت ویزیت در گیلان

کارت ویزیت و کاربرد آن چیست؟ جمله ای که می توانید با یک سرچ کوچک به جوابش برسید. اما ما برای شما به صورت خلاصه می گوییم که چاپ کارت ویزیت چه مزایایی دارد. برای مثال شما تولید کننده خوشکار در گیلان هستید و هر روز مشتریان گوناگونی جهت خرید خوشکار عمده یا خرده به شما مراجعه می کنند. این افراد اگر از خرید محصول شما راضی باشند بارها به شما مراجعه می کنند. اگر این افراد مسافر باشند ممکن است دفعات بعد که قرار است به شما مراجعه کنند آدرس یا شماره تماس شما را فراموش کنند به همین خاطر نیاز دارید یک برگه ای با مشخصات خود داشته باشید که هنگام فروش محصولات به مشتریان تان ارائه دهید و باعث بازگشت مشتریان فعلی و جدید شوید.
منظورمان از مشتریان جدید این است که ممکن است که مشتریان از خرید خود راضی باشند و به دوستان و همکاران خود از طریق ارائه کارت ویزیت شما آنها را به خرید از شما تشویق کنند. این همه برای شما گفتیم که از مزایای داشتن کارت ویزیت غافل نشوید.
طراحی و چاپ کارت ویزیت بیشتر برعهده آژانس های تبلیغاتی می باشد. گاهی این آژانس های تبلیغاتی طراحی و چاپ را باهم انجام می دهند و نیازی نیست برای چاپ کارت ویزیت به چاپخانه های گیلان مراجعه کنید اما برخی از این آژانس های تبلیغاتی متاسفانه تنها فقط طراحی می کنند و شما ناچار هستید در یک روز تابستانی گرم یا سرد گیلان به دنبال یک چاپخانه در گیلان برای چاپ کارت ویزیت خود باشید.
کارت ویزیت توسط هر چاپخانه ای در گیلان امکان چاپ را دارد اما باید به کیفیت آن هم توجه کنید. به شما پیشنهاد می کنم نمونه کارهای چاپخانه های آنلاین سایر شهرها را مشاهده کنید و در صورت تمایل با یکی از آنها همکاری کنید به این خاطر که ممکن است بدون دیدن نمونه کارهای یک چاپخانه با آن همکاری کنید و در آخر از همکاری خود پشیمان شوید تنها به این دلیل که خروجی دریافت شده کیفیت لازم را ندارد.

بهترین چاپخانه گیلان

چاپ کاتالوگ در گیلان

کاتالوگ یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی برای هر کسب و کاری می باشد. باور نکنید اگر کسی به شما گفت که دوران تبلیغات چاپی تمام شده است الان زمان استفاده از کاتالوگ های دیجیتالی است. این حرف از ریشه اشتباه است، فکر کنید که برای رویدادی به شهری می روید و باید محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید و به هر دلیلی ممکن است نوت بوک دیجیتالی شما یا مشتریان از کار بیافتد و ممکن است این اتفاق شما را از بسیاری از برنامه ریزی ها عقب بیاندازد. پس کاتالوگ های دیجیتالی آنقدرها هم برای شما مفید نیستند.
کاتالوگ های چاپی یکی از راه های معرفی محصولات شما هستند اگر به صورت منسجم و مفید طراحی شوند در غیر این صورت ممکن است کاربردی برای مشتریان نداشته باشند به همین خاطر به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم در طراحی و چاپ کاتالوگ دقت های لازم را خرج کنند.
یکی از مواردی که بعد از طراحی کاتالوگ مهم است انتخاب چاپخانه در گیلان است. چاپخانه ای که بواند طرح شما را هر تعداد لت ( تعداد صفحات کاتالوگ} بود را با کیفیت و قیمت مناسب برای شما چاپ کند. در ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم طرح های مختلفی از کاتالوگ ها را مشاهده کنید و از صاحبان آنها سوال کنید که چاپ خود را به کدام چاپخانه در گیلان سپرده اند. بعد از آن می توانید با خیال راحت کاتالوگ های تبلیغاتی خود را چاپ و به دست مشتریان خود در هر رویدادی بسپارید. چاپ کاتالوگ در تیراژ بالا اگر به صورت فوری نباشد می توانید از چاپ افست انتخاب کنید که به شما کمک یکی کاتالوگ فوق حرفه ای داشته باشید .
چاپخانه پارسی چاپ یکی از چاپخانه های معروف در حوزه طراحی و چاپ کاتالوگ می باشد که تعداد بالایی از کاتالوگ ها را برای صاحبان کسب و کار در بسیاری از شهرها چاپ و برای آنها ارسال کرده است.

چاپ بروشور در گیلان

یکی از کاربردهای دفترچه های چند برگی یا همان بروشور ها یاد دادن نحوه استفاده درست از محصولات می باشد. بسیاری از افرادی که به شهر گیلان سفر می کنند ازسوغاتی های این شهر نمی گذرند و یک ماشین پر از مواد غذایی و صنایع دستی را بار می زنند و به سمت شهر خود سفر می کنند. برخی از تولید کنندگان در کنار کاتالوگ خود به مشتریان شان یک بروشور ارائه می دهند تا مشتریان از مواد غذایی یا محصولات دستی خود به خوبی مراقبت کنند. برای مثال ممکن است مسافرین سبدهای حصیری زیبایی خریداری کنند و همراه با آن بروشوری نظیر استفاده صحیح از این سبد های حصیری یا به عنوان شناسنامه این محصولات دریافت کنند.
محتوای بروشورها بستگی به نوع محصول دارد. اما اگر بتوانید محتوای بروشورها را خلاقانه بنویسید مطمئن باشید مشتریان عاشق محصولات شما می شوند و به طور چشمگیری از آن ها نگهداری و محافظت می کنند.
چاپخانه پارسی چاپ بروشورهای خلاقانه و زیبایی را چاپ می کند و به مشتریان تحویل می دهد و به این صورت که در ابتدا چند نمونه اتود برای شما زده و ارسال می شود و بین ان ها مشتریان یکی را انتخاب و ثبت می کنند.

چاپ ست اداری در گیلان

چاپ ست اداری شامل پاکت نامه، سررسید، سربرگ، پاکت نامه و … می باشد که به هویت شرکت یا سازمان شما کمک می کند. هرچقدر ست اداری شما کامل تر باشد هویت شما هم کامل تر می شود. ست های اداری بنا به نوع فعالیت های شما طراحی و چاپ می شوند. برای مثال در طراحی ست های اداری به رنگ سازمان بیشترین توجه می شود به همین خاطر در مرحله ی اول باید یک رنگ را برای سازمان خود در نظر داشته باشید. در وهله ی دوم باید به نوع فعالیت تان توجه کنید برای مثال اگر سازمان شما در حوزه گیاهان دارویی فعالیت می کند بهتر است ست ادرای شما الهام بخش طبیعت باشد.
چاپ ست های اداری توسط بسیاری از چاپخانه ها در گیلان انجام می شود شما می توانید نمونه کارهای چاپخانه ها را مشاهده کنید و در صورت مورد پسند بودن آنها را سفارش دهید یا یک طراحی اختصاصی برای آن ها انجام دهید که هر کدام هزینه مختص به خود را دارد. شما می توانید نمونه کارهای طراحی شده توسط پارسی چاپ را در سامانه این سایت مشاهده کنید.

چاپ بروشور، سربرگ، کاتالوگ در گیلان

چاپ دفترچه یادداشت در گیلان

به احتمال زیاد زمانی که برای مسافرت به سازمان خدمات گردشگری مراجعه کرده باشید از طرف برگزار کنندگان تورهای گردشگری به شما هدایای تبلیغاتی مانند دفترچه یادداشت های تبلیغاتی داده می شود. این دفترچه های یادداشت حاوی محتواهای گردشگری هستند که شما را مجاب می کنند که با تورهای برگزارکننده سفر کنید. محتوای دفترچه یادداشت به اندازه ای باید جذاب باشد که بتواند مشتریان را جذب برند کند.
طراحی دفترچه یادداشت تبلیغاتی بسیار آسان است اما باید با خلاقیت همراه باشد و بدانید بازارهدف شما چه کسانی هستند که این دفترچه های یادداشت را دریافت می کنند. بعد از طراحی دفترچه های یادداشت نوبت به چاپ آنها در چاپخانه های گیلان می رسد که باید انتخاب کنید کدام چاپخانه دفترچه یادداشت تبلیغاتی شما را چاپ کند.
بیشتر چاپخانه ها در گیلان لیستی از قیمت های مختلف را به شما ارائه می دهند که می توانید قیمت های مختلف را مشاهده و در صورت مورد قبول بودن سفارش خود را ثبت کنید. پارسی چاپ یکی از چاپخانه های مورد قبول در ایران در جهت چاپ دفترچه یادداشت در شهر گیلان و سایر شهرها می باشد.

چاپ سررسید در گیلان

چاپ سررسید نیز تقریبا مانند دفترچه های یادداشت می باشد با این تفاوت که ادر آن تقویم سالانه نیز اضافه می شود و برگه های آن حدودا 370 صفحه می باشد و درحال حاضر به عنوان هدایای تبلیغاتی برای شرکت ها استفاده می شود. هر ساله تعداد بالایی از سررسید ها بین شرکت ها رد وبدل می شود و از این راه محصولات و خدمات خود را نشان می دهند. سررسیدها کاربرد بهتری نسبت به دفترچه یادداشت ها دارند به این خاطر که افراد هر روز به آن مراجعه و از آن استفاده می کنند.
چاپخانه هایی که در گیلان چاپ دفترچه یادداشت را انجام می دهند به احتمال زیاد باید چاپ سررسیدها را نیز انجام دهند. در صورتی که چاپخانه ای در گیلان چاپ سررسید تبلیغاتی شما را برعهده نگرفت می توانید طراحی و چاپ آن را به مجموعه ای بسپارید که تجربه طراحی و چاپ سررسید را به صورت همزمان داشته باشد. پارسی چاپ یکی از این چاپخانه ها در شهر گیلان می باشد که می تواند طراحی و چاپ هر گونه سررسید تبلیغاتی را برای کسب و کارها در گیلان برعهده بگیرد. برای دیدن نمونه کارها می توانید به سامانه پارسی چاپ مراجعه کنید و در صورت مورد قبول بودن آن را ثبت کنید.

چاپ پاکت نامه در گیلان

چاپ پاکت نامه یکی روش های بازاریابی می باشد شاید بپرسید مگر می شود که پاکت نامه جزئی از ابزارهای بازاریابی باشد؟ شما می توانید از هر عاملی در سازمان به عنوان ابزار بازاریابی استفاده کنید حتی کارمندان نیز به عنوان یک ابزارهای بازاریابی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید به هرحال فعلا از توضیح دادن آن امتناع می کنیم و به موضوع اصلی می پردازیم آن هم چاپ پاکت نامه در گیلان.
پاکت نامه جزء ست ادرای می باشد که کمتر به آن پرداخته می شود اما بیشترین کاربرد را برای حمل اسناد بین واحدهای سازمان دارد. در طراحی پاکت نامه باید دقت کرد برای مثال ابعاد اسناد محرمانه و قرارداد ها را باید سنجید تا بتوانید یک پاکت نامه کاربردی را طراحی و چاپ کنیم.
پارسی چاپ یکی از چاپخانه هایی است که می تواند به شما در این زمینه کمک کند. شما می توانید به چاپخانه های گیلان یا رشت مراجعه کنید و به راحتی از ابعاد و قیمت چاپ پاکت نامه در گیلان اطلاع پیدا کنید و با قیمت های چاپ پاکت نامه در چاپخانه پارسی چاپ مقایسه کنید و تصمیم نهایی خود را در جهت چاپ پاکت نامه بگیرید.

بهترین قیمت چاپ گیلان

بهترین قیمت چاپ در گیلان

گیلان شهری نسبتا گران است. شهری که همیشه پذیرای مسافرین از شهرها و کشورهای دیگر بوده است. تبلیغات صنایع دستی و غذایی آن همیشه برای بسیاری از کسب و کارها مورد دغدغه بوده است. بسیاری از صاحبان کسب و کار در فواصل مختلف از قیمت های چاپخانه ها در گیلان ناراضی هستند در برخی از فصل ها که مشتریان و مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند نیازمند مطلع شدن از جاذبه های گردشگری و عذایی هستند که به صورت مجازی امکان پذیر نیست و صاحبان این مشاغل نیاز به چاپ پوستر و تراکت برای مسافران شان دارند و این امر آن ها را مجاب می کند به سمت چاپخانه های گیلان بروند و با قیمت های نجومی رو به رو شوند.
بهترین قیمت چاپ را هر ساله اتحادیه چاپخانه ها تصویب می کند اما گاهی بخاطر نوسانات قیمت ارز و کاغذ یا جوهر ممکن است برخی از چاپخانه ها در گیلان مجبور شوند کمی هزینه چاپ را افزایش دهند. اما برخی از چاپخانه ها در این شهر از آب گل آلود ماهی می گیرند و نرخ چاپ را افزایش می دهند و همین امر باعث می شود که کارفرمایان هزینه بالایی را بابت چاپ پرداخت کنند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید برای این مسئله یک راه حل پیدا کنید.

چاپ پوشه در گیلان

پوشه های یک شرکت یا سازمان به عنوان ست اداری و ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد اگر به شما بگوییم که داشتن یک پوشه خلاقانه تبلیغاتی برای شرکت در یک رویداد یا نمایشگاه و ارائه ان به بازدید کنندگان چقدر می تواند تاثیر گذار باشد بازهم کم گفته ایم.پوشه ها در ابعاد و اندازه های مختلفی چاپ می شوند. پوشه ها برای نگهداری تراکت ها کارت ویزیت هایی که در طی رویداد مشتریان جمع می کنند بسیار کاربردی است به این خاطر که تمامی تبلیغات در دل پوشه ی شما قرار می گیرد و لوگو یا شماره تماس شما بر روی آن درج شده است شاید تراکت ها و کارت ویزیت های ارائه شده گم یا دور انداخته شود اما پوشه شما کمی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
برای طراحی پوشه ها می توانید به آژانس های تبلیغاتی مراجعه کنید و در صورت مورد پسند بودن اتود های ارائه شده برای چاپ به یکی از چاپخانه های گیلان مراجعه کنید و آن را چاپ کنید و در رویداد ها به مشتریان و همکاران خود به عنوان یک ابزار تبلیغاتی ارائه دهید.

چاپ تقویم دیواری در گیلان

به تقویم های دیواری اطرافتان به دقت نگاه کنید چه چیزی را در درون آن ها مشاهده می کنید؟ تنها چند عدد و متن که تاریخ یا مناسب ها را به شما نشان می دهد؟ اگر بیشتر به آن دقت کنید متوجه یک داستان می شوید آن هم تبلیغاتی بودن تقویم های دیواری است. بسیاری از صاحبان کسب و کار هنگام سفارش سررسیدهای تبلیغاتی، تقویم های دیواری را نیز سفارش می دهند تا از همکاران و مشتریان خود جهت پروموت محصولات خود استفاده کنند.
طراحی تقویم های اداری به خدمات و محصولات تان بستگی دارد اما باید به گونه ای طراحی شود که به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مناسب به کارگرفته شود. شما می توانید برای طراحی تقویم های دیواری به آژانس های تبلیغاتی در گیلان یا سایر شهرها به صورت حضوری یا غیر حضوری مراجعه کنید و نمونه کارها آن ها را مشاهده کنید و یا در صورت تمایل از نمونه کارهای پارسی چاپ دیدن کنید. پارسی چاپ یک چاپخانه در گیلان است که به صورت آنلاین با قیمت و کیفیت مناسب تقویم های دیواری شما را طراحی و چاپ می کند و برای شما به گیلان و سایر شهرهای ارسال می کند.

چاپ تقویم رو میزی در گیلان

تقویم های رومیزی ابزاری ضروری برای هر کسب و کاری هستند. آنها روان اما سازماندهی شده هستند و به شما کمک می کنند کمپین های خود را در طول یک ماه، یک سال یا حتی بیشتر مدیریت کنید. چه از Excel، Google Sheets یا برنامه های دیگر استفاده کنید، این برنامه ها ساعت های برنامه ریزی بازاریابی شما را به یک منبع ساده و هماهنگ تبدیل می کنند. به همین دلیل است که باید یک تقویم رو میزی بازاریابی به روز و پرکاربرد برای کسب و کار خود چاپ کنید و بر روی میز مشتریان و همکاران خود در شهر گیلان و سایر شهرها قرار دهید .

چاپ پوستر در گیلان

احتمالاً فرق بین پوسترهای تبلیغاتی و برگه های آگهی که بر روی آن نوشته شده است که نیازمند به یک کارگرساده هستیم را می دانید، آگهی ها چاپ شده برای ارسال در یک مکان عمومی یا محل کار خصوصی هستند. پوسترها معمولاً نسبتاً بزرگ و حرفه‌ای چاپ می‌شوند و تقریباً همیشه دارای یک تصویر هستند، در حالی که آگهی‌ها (که به عنوان مینی‌پوستر نیز شناخته می‌شوند) معمولاً 8 ½ یا بیشتر هستندو ممکن است به سادگی با یک دستگاه فتوکپی شوند. کلمات در پوسترها معمولاً ماهیت اطلاعاتی دارند. آنها همچنین می توانند برای تأیید رفتارهای مثبت یا جلب افراد به یک رویداد استفاده شوند. چاپخانه ها برای چاپ پوستر شما را راهنمایی کنند اما تنها در رابطه با چاپ به شما اطلاعات می دهند و اگر در طراحی پوستر اشتباهی صورت بگیرد به شما ممکن است تذکر ندهند و همین امر موجب هزینه مجدد شود بهتر است برای طراحی و چاپ پوستر به یک چاپخانه معتبر در گیلان مراجعه کنید تا شما را در این راستا راهنمایی کنند.

چاپ لیبل در گیلان

لیبل ها یکی از اجزای مهم برای محصولات هستند برخی از این لیبل ها ممکن است کاغذی یا براق باشند که بسته به محصول شما طراحان و چاپخانه ها شما را راهنمایی می کنند. چاپخانه های گیلان برای چاپ لیبل در این شهر ممکن است قیمت بالایی را به شما پیشنهاد دهند اما شما تسلیم نشوید و به چاپخانه های بیشتری سربزنید تا قیمت مناسبی را جهت چاپ لیبل در گیلان پیدا کنید.

چاپ برچسب در گیلان

چاپ برچسب یک جنبه سرگرمی برای افراد و کسب و کارها دارد که می تواند شما را در جهت ترویج تبلیغات در شهر گیلان و سایر شهرها کمک کند. برچسب ها برخلاف لیبل ها کاغذ ها و برش های مختلفی دارند که توسط بسیاری از چاپخانه ها از جمله چاپخانه پارسی چاپ قابل انجام می باشد.

شما برای چاپ تخصصی و با کیفیت انواع برچسب در گیلان ، می توانید از پارسی چاپ  و خدمات چاپ برچسب آن استفاده کنید

سفارش فوری چاپ گیلان
پنل سفارش آنلاین چاپ

چاپخانه آنلاین در گیلان

اگر در شهر گیلان کسب و کاری راه اندازی کرده اید که نیاز به تبلیغات آفلاین یا همان تبلیغات چاپی را دارد به احتمال زیاد گذرتان به چاپخانه های گیلان افتاده است. ممکن است که چاخانه های گیلان به شما قیمت چاپ بر اساس مصوبه اتحادیه چاپخانه ها را پیشنهاد بدهند یا گاهی بیشتر از آن. برای مطلع شدن از قیمت ها باید به تمامی چاپخانه های شهر گیلان مراجعه کنید که این امر کاری وقت گیر است. برای اطلاع از قیمت ها شما می توانید به چاپخانه های سایر شهرها نیز مراجعه کنید شاید برایتان سوال باشد که این کار چگونه انجام می شود؟
در گذشته برای مطلع شدن از قیمت های سایر شهرها باید به صورت تماس تلفنی یا حضوری مراجعه می کردیم که این پروسه کمی خسته کننده بود. به مرور زمان با پیشرفت کشور عزیزمان بسیاری از مشاغل به فروش آنلاین آوردند یک بار اضافی از روی دوش مشتری و خودشان برداشتند. در فروش آنلاین افراد از هرجای دنیا می توانند سفارش خود را ثبت و دریافت کنند.
چاپخانه ها نیز یکی از این مشاغل هستند که روز به روز به آنلاین شدن آنها افزوده می شود. پارسی چاپ یکی از چاپخانه های آنلاین در رشت و سایر شهرهای دیگر می باشد که می تواند به راحتی فایل های گرافیکی شما را چاپ کرده و به شهر گیلان ارسال کند. در خصوص چاپ آنلاین در گیلان می توانید با مشاورین پارسی چاپ در تماس باشید.

اگر به دنبال بهترین قیمت چاپ در گیلان هستید ، می توانید از پارسی چاپ و خدمات آن استفاده کنید

اگر به دنبال شرکتی هستید که چاپ افست در گیلان را با بهترین کیفیت و قیمت برای شما انجام دهد ، می توانید از پارسی چاپ استفاده کنید

اگر به دنبال چاپ فوری در گیلان هستید و می خواهید سفارشات چاپی تان در کمترین زمان ممکن چاپ و ارسال شود ، می توانید از خدمات چاپ فوری پارسی چاپ در گیلان استفاده کنید

شما پس از سفارش خود در پارسی چاپ ، در تعدادی از سفارش ها ، می توانید سفارش چاپی خود را در سراسر پیلان به رایگان تحویل بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
چاپخانه در گیلان
Article Name
چاپخانه در گیلان
Description
گیلان یکی از شهرهای شمال کشور ایران است و چاپخانه های زیادی در گیلان هستند که قدمت چندین ساله دارند. این شهر با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی در بسیاری از زمینه های کشاورزی به ویژه تولید برنج و چایی زیتون بادام زمینی به یکی از قطب های مهم صادرات کشور تبدیل شده است.
Author
Publisher Name
چاپخانه پارسی چاپ
Publisher Logo
استعلام 24ساعته- 09015546097 -