چاپ بروشور

از چاپ بروشور در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی استفاده میشود که با استفاده از آن میتوان در مورد خدمات و یا محصولات یک کسب و کار اطلاعاتی جامع و در عین حل بسیار جامع و مختصر را به مخاطبین خود عرضه نمود .
هنوز هم با تغییر روش های تبلیغات و بوجود آمدن روش های انلاین و مجازی ، هنوز هم نمیتوان از تبلیغات چاپی چشم پوشی کرد و این روش تبلیغات و بازاریابی هنوز هم یکی از پر بازده ترین روش های تبلیغ و معرفی محصول است .
برای چاپ بروشور روش های گوناگونی منظور میگردد که بسته به تیراژ مورد نظر شما یکی از این روش ها مورد استفاده قرار میگیرد .به عنوان مثال در صورتیکه تیراژ چاپ شما کمتر از ۵۰۰ عدد باشد ، از روش چاپ دیجیتال استفاده میگردد .این روش چاپ کیفیت رنگی و وضوح تصویر بالایی دارد .اما به همین نسبت ، قیمت اجرای چاپ در این روش بالاتر از دیگر روش های چاپ است .چاپ دیجیتال مناسب برای افرادی است که برای تحویل سفارش خود محدودیت زمانی داشته و نیاز دارند تا سفارش در مدت زمان ۱ روزه مورد چاپ واقع گردد .
از دیگر روش های چاپ بروشور ، میتوان به چاپ افست اشاره نمود .در این روش تیراژ چاپ بالاتر از ۵۰۰ عدد است و قیمتی مقرون به صرفه تر از چاپ افست دارد اما برای تکمیلِ چاپ ، بسته به تیراژ و نوع سفارش ،نیاز به ۳ الی ۱۰ روز کاری است .
چاپ بروشور انواع مختلفی دارد .رایج ترین نوع برای چلاپ بروشور ، بروشور سه لتی است .برای چاپ این نوع از بروشور، کاغذ A4 را به سه بخش تقسیم و دو خط تا بر روی آن لحاظ میگردد که هر یک از این قسمت ها لت نامیده میشود.این نوع از بروشور پس از تکمیل چاپ ، تا خورده و مورد استفاده قرار میگیرد .

بروشور چیست

بروشور یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که انواع مختلفی همچون قالب های تک برگی ، لت دار و یا حتی به شکل کتابچه دارد و در سایزهای مختلفی مورد طراحی و چاپ واقع میگردد .از دیگر کاربردهای بروشور میتوان به معرفی شرکت ها ، سازمان ها و یا خدماتی خاص به مخاطبان هدف نیز اشاره نمود .
استفاده از بروشور ها به دلیل محدودیت فضای مورد استفاده باید به نحوی باشد که در ضمن مختصر بودنِ مطالب ، بشکلی کامل و جامع اطلاعات مورد نیاز را در اختیار افرادِ هدف قرار دهد .علاوه بر این لازم است به منظور ترغیبِ مخاطبِ هدف برای مطالعه بروشور ، از طرحی خلاقانه و جذاب بهره برد که در کوتاهترین زمان ممکن بتواند پیام شما را به مخاطب عرضه نماید .
یک بروشور چهار هدف را دنبال میکند که عبارتند از :
• برندینگ : در صورتیکه به دنبال برندینگ هستید ، میتوانید از یک بروشور به عنوان معرف کسب و کار خود استفاده نمایید

• بازاریابی غیر مستقیم : استفاده از بروشور به منظور تبلیغات امری رایج است به نحوی که استفاده از آن در حوزه تبلیغات و بازاریابی تبدیل به یکی از ملزومات این حوزه شده است .

• آموزش : استفاده از بروشورها به منظور آموزش امری مرسوم است.بر این اساس شما میتوانید از بروشور ها در مرازک آموزشی ، خدماتی مانند کلینیک ها ، مطب پزشکان و … استفاده نمایید.
• روش استفاده از محصولات : در بسیاری از کارتن های محصولات استفاده از بروشور به منظور آموزش روش استفاده از محصولات رایج است

در نهایت بروشوری به هدف که همان دیده شدن و انتقال اطلاعات شماست، نزدیک تر است که یک طراح و مرکز چاپ ، از تمامی این موارد بشکلی همزمان استفاده نموده باشد .

اما چه مواردی موجب میشود تا یک کسب و کار به فکر چاپ بروشور بیافتد؟در واقع مزایای چاپ بروشور چیست ؟در ادامه به بیان چندی از مزایای چاپ بروشور خواهیم پرداخت :
1٫ قیمت مناسب
همانطور که عنوان شد ، استفاده از بروشور در حوزه بازاریابی کاربرد دارد .اما امر بازاریابی یکی از حوزه هایی است که نیاز به بودجه و هزینه های گاه کلان دارد .اما یکی از روش های ارزان قیمت برای بازریابی و معرفی کالا یا خدماتی خاص ، استفاده از بروشور ها است که بنا بر نیاز و وسعت منطقه جغرافیایی مورد تبلیغِ خود میتوانید یکی از تیراژهای چاپی را برای چاپ بروشور مورد نظرتان انتخاب نمایید
2٫ پخش آن آسان است
پخش و توزیع بروشور در همه شرایط و مکان های جغرافیایی امکان پذیر است .از نمایشگاه های مختلف گرفته تا سالن های همایش و یا حتی در خیایبان های پر تردد و … .البته ناگفته نماند که به منظور بازدهی بیشتر ، لازم است تا محل تردد مخاطبین هدف را شناسایی و توزیع در محل های مناسب صورت پذیرد تا حداکثر بازدهی را به دنبال داشته باشد

چاپ بروشور
3٫ اطلاعاتی جامع را ارائه میدهد
با استفاده از بروشور میتوان اطلاعاتی کامل و مفید را در مورد خود و کسب و کارتان ارائه دهید.اما در این مورد جانب احتیاط را رعایت نمایید زیرا به همان اندازه که طراحی حرفه ای از یک بروشور میتواند موجب کسب اعتبار برای شما گردد ، در صورتیکه بروشور شما از کیفیتی نازل برخوردار باشد ، موجب وارد آمدن لطمات جبران ناپذیر به کسب و کار شما خواهد شد.زیرا صاحب کسب و کاری که برای محصولات وخدمات خویش ارزش قائل نباشد ، نخواهد توانست مشتریان خود را نیز راضی نگاه دارد .

4٫ جلب اعتماد مشتریان
جلب اعتمادی مشتریان ، در پیِ ارزش قائل شدن یک کسب و کار برای شأنیتِ خود بوجود خواهد آمد.در هنگامی که یک شرکت و یا سازمان ، سعی در انتقال مطالبی مفید در مورد برند و یا خدمات و محصولات قابل ارائه توسط خود بر میاید ، ناخودآگاه موجب انتقال حس اعتماد و اعتبار بخشیدن به مخاطبین خود میشود.در هنگامی که مشتریان و مخاطبین شما در مورد کسب و کار شما و یا محصولات و خدماتتان مطالعه میکنند ، حس اعتماد در ایشان ایجاد شده و راغب به استفاده از خدمات شما خواهند شد . .
بنابراین لازم است در مورد نوع طراحی و چاپ بروشور حداکثر حساسیت را به خرج داده تا موجب هدر رفت هزینه و زمان و یا حتی لطمه وارد شدن به اعتبار شما نگردد .
در صورتیکه به دنبال طراحی و چاپ بروشور در مجموعه ای حرفه ای هستید ، میتوانید با انتخاب پارسی چاپ به عنوان شرکت طراح و مجری چاپ بروشور مورد نظرتان ، به تمامی اهداف خود از چاپ یک بروشور حرفه ای دست یابید .

قیمت طراحی بروشور

قیمت طراحی بروشور تحت تاثیر موراد بسیاری مورد محاسبه قرار میگیرد .طراحی یک بروشور میتوانید موجب بوجوود آمدن یکی کسب و کار شود .در صورتیکه طراحی آن بشکلی حرفه ای صورت پذیرد ، میتواند موجب دیده شدن یک برند شود و در صورتیکه طراحی آن بشکلی غیر حرفه ای انجام شود ، موجب وارد آمدن لطمات زیاد نظیر از بین رفتن هزینه و زمانی که برای چاپ بروشور مورد استفاده قرار گرفته خواهد شد .
یکی از مواردی که در قیمت طراحی بروشور تاثیر بسزایی دارد ، استفاده از طرح های آماده و یا طراحی بروشور به روش اختصاصی است .
در صورتیکه مشتری در تحویل بروشور مورد نظر خود فوریت داشته و یا حتی در هنگامیکه قیمت تمام شده طراحی برای وی اهمیت داشته باشد ، میتوان از طرح های آماده استفاده نمود . این طرح ها ، از قبل توسط شرکت مجری مورد طراحی قرار گرفته و مشتری بنا بر نیاز خود یکی از آن ها را برای چاپ و اجرا ، انتخاب میکند .مدت زمان طراحی در هنگامی که بروشور با استفاده از طرح های آماده ، طراحی گردد ، یک روز کاری است .
اما در صورتیکه مشتری برای تحویل طرح خود عجله ای نداشته و قیمت طراحی از اهمیت کمی برخوردار باشد ، میتواند با انتخاب روش طراحی اختصاصی ، طرحی کاملا اختصاصی و بدون مشابه قبلی را طراحی نماید .در این روش ، طراح با استفاده از اطلاعاتی که مشتری در اختیاز وی قرار میدهد ، مانند رنگ سازمانی و یا عکس و متون مورد استفاده در بدنه بروشور ، نسبت به اتود زدن پروژه اقدام میکند .طراحی بروشور در این صورت بین ۱ الی ۳ روز کاری زمان میبرد و هزینه تمام شده برای این نوع از طراحی نسبت به استفاده از طرح های آماده بیشتر خواهد بود .
طراحی بروشور ، در مرکز چاپ پارسی چاپ با استفاده از یکی از نرم افزارهای فتوشاپ ، کورل و یا ایلاستریتور صورت میپذیرد و پس از اتمام طرح یک نسخه از طرح برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید توسط ایشان برای چاپ ارسال میگردد .
بنابراین با توجه به گفته های فوق ، قیمت طراحی بروشور تحت تاثیرِ روش طراحی اعم از استفاده از موکاپ و یا طراحی اختصاصی و مدت زمان دریافت طرح مورد محاسبه قرار میگیرد .
در صورتیکه طراحی شما با استفاده از خدمات طراحی پارسی چاپ مورد اجرا قرار گیرد ، سه اتود به مشتری تحویل خواهد شد که مشتری از این میان یکی را انتخاب نموده و یا نسبت به اعمال تغییرات جزئی در یکی از اتود ها اقدام مینماید و پس از تایید نهایی ، طرح برای چاپ به واحد چاپخانه ارسال میگردد .

طراحی و چاپ بروشور

قیمت چاپ بروشور

چاپ برشور بخشی مهم از تلاش های قسمت بازاریابی یک شرکت است که چاپ آن متاثر از قیمت چاپ بروشور میتواند در تیراژ های مختلفی صورت پذیرد .
قیمت چاپ بروشور متاثر از موارد بسیاری همچون :
• تعداد لت ها : تک لت ، دو لت ، سه لت ، ۴ لت
• سایز کاغذ : A4 , A5 و یا خشتی
• نوع کاغد : اعم از کاغذ تحریر ، گلاسه یا کاغذهای مقوایی
• گرماژ کاغذ
• تعداد خط تا
• روکش : انواع روکش سلفون ، UV که بر روی کیفیت بروشور و مقاومت آن در برابر رطوبت ، خط و خش ، پارگی و یا حرارت تاثیر مثبت دارد
• تیراژ
• نوع چاپ : اعم از افست و یا دیجیتال ( در سفارش های کمتر از ۵۰۰ عدد ، چاپ دیجیتال و در سفارشات بالای ۵۰۰ عدد از چاپ افست استفاده میشود )
• طراحی : بسته به نوع طرح اعم از استفاده از طرح های اماده و یا طرح های اختصاصی هزینه طراحی محاسبه خواهد شد
• مدت زمان چاپ
• بسته بندی

سفارش آنلاین بروشور

در زمانه ای که افراد به دلیل مشغله های فکری و شغلی بسیر زیاد دیگر تمایلی به سفرهای غیر ضروری ندارند ، اهمیت دریافت خدمات غیر حضوری بیش از پیش احساس میشود .یکی از این خدمات ، دریافت خدمات چاپی است .سفارش انلاین بروشور یکی از مواردی است که مخاطبان بسیاری به دنبال آن بوده تا در ضمن استفاده از آن در وقت و هزینه های جانبی نظیر هزینه سفر های درون شهری به محل چاپخانه صرفه جویی گردد .
سفارش چاپ بروشور در پارسی چاپ بصورت آنلاین و بدون نیاز به حضور شما سروران صورت پذیرفته و شما عزیزان میتوانید بدون نیاز به هزینه های جانبی ، در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به ثبت سفارشات چاپی خود با استفاده از سایت پارسی چاپ و ورود به پنل کاربری خود اقدام نموده و بصورت ۲۴ ساعته ناظر بر پیشرفت روند فرایند چاپ حود باشید .
چاپخانه آنلاین پارسی چاپ با استفاده از بروزترین متدهای چاپ و تبلیغات ، تجربه برخورداری از بهترین کیفیت را برایتان رقم خواهد زد .
پس بدون اتلاف وقت نسبت به دریافت خدمات غیر حضوری و ثبت سفارش آنلاین بروشور در پنل کاربری خود اقدام نمایید و در کوتاهترین زمان ممکن سفارشات خود را دریافت نمایید …!

چاپ فوری بروشور

در بسیاری مواقع مشتری وقتِ چندانی برای انتظارِ تکمیل فرایند چاپ بروشور نداشته و نیاز به خدمات چاپ فوری بروشور دارد تا در کوتاهترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل گیرد .در این زمان مشتری ملزم به انتخاب چاپ دیجیتال است .زیرا در این روش چاپ بروشور در مدت زمانی کمتر از یک روز صورت میپذیرد و مشتری قادر است در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به دریافت سفارش خود اقدام نماید .
چاپ فوری بروشور با استفاده از چاپ دیجیتال از کیفیت بالایی برخوردار است اما به همان نسبت قیمت بالاتری برای چاپ سفارش محاسبه میگردد .چاپ دیجیتال بنا بر نوع و نیاز مشتری بر روی کاغذ با انواع مختلفی همچون کاغذ تحریر ، گلاسه براق یا معمولی و … صورت میپذیرد .علاوه بر آن با توجه به میزان اطلاعاتی که در آن چاپ میگردد ، یکی از سایز های استاندارد A4 یا ۵ مورد انتخاب واقع میگردد .
به منظور چاپ فوری بروشور ، میتوان از امکانات اضافی نظیر اعمال روکش و یا UV موضعی صرف نظر کرد زیرا اعمال این روکش ها علاوه بر هزینه بر بودن ، مستلزم مدت زمانی بیشتر برای اجرای ان بر روی بروشور است .البته ناگفته نماند پیشنهاد ما به شما صرفنظر کردن از اعمال روکش بر روی بروشور است .زیرا مخاطبان مدت زمان کمی از بروشورها استفاده میکنند و پس از کسب اطلاعات مورد نیازشان ، دیگر نیازی به نگهداری از بروشور نخواهند داشت .

بهترین قیمت بروشور

قیمت تمام شده در چاپ بروشور یکی از موارد مهمی است که اکثر افراد پس از کیفیت چاپ ، بدان توجه میکنند .بر همین اساس به منظور چاپ بروشور مورد نظرشان به دنبال چاپخانه ای هستند که بهترین قیمت بروشور را ارائه داده و در عین حال بتواند کیفیتی درخور را به مشتری ارائه دهد .چاخانه آنلاین پارسی چاپ یکی از معدود چاپخانه هایی است که با فراهم آوردن بستری آنلتین ، نسبت به ثبت سفارشات مشتری مبنی بر چاپ بروشور اقدام مینماید .مشتریان عزیز پس از مراجعه به پنل کاربری خود قادرند تا بر اساس نیاز خود ، یکی از انواع بروشور را انتخاب نموده و نسبت به ثبت سفارشات چاپی خود اقدام نمایند.
قیمت تمام شده در مقایسه با دیگر همکاران ما بنا بر نحوه کار و ثبت سفارشات بشکلی ارزان قیمت و مقرون به صرفه تر محاسبه خواهد شد .
نحوه کار در پارسی چاپ به شکلی است که مشتری از لحظه ورود به سامانه تا تکمیل سفارشات چاپی خود بشکل کاملا هوشمند و آنلاین عمل نموده و با کمترین دخالت انسانی مراحل تکمیل پروسه چاپ انجام خواهد پذیرفت.بر همین اساس قیمت نهایی و تمام شده سفارشات چاپی بشکلی ملموس کاهش یافته و در نهایت این مشتری است که قیمتی ارزان تر از قیمت سایر همکارنمان را تجربه خواهد نمود .

سفارش چاپ بروشور

پس از انتخاب طرح مورد نظر و یک چاپخانه مناسب برای انجام امور چاپ بروشور مورد نظر خود ، لازم است تا نسبت به ثبت سفارش چاپ بروشور اقدام نمایید .در این زمان انتخاب نوع فرایند چاپ و موارد مورد نظر شما در حین پروسه چاپ ، تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی محصول خواهد داشت .به عنوان مثال کیفیت چاپ دیجیتال و افست با یکدیگر مشابه نبوده و بسته به هدف خود لازم است تا یکی از این موارد را انتخاب نمایید .
در صورتیکه با نحوه چاپ و انتخاب بهترین روش چاپ متناسب با نیاز خود اطلاعی ندارید ، میتوانید با همکاران ما در تیم مشاوره پارسی چاپ تماس حاصل نموده و نسبت به انتخاب بهترین روش چاپ بروشور اقدام فرمایید .
و اما در مورد نحوه ثبت سفارش چاپ بروشور در پارسی چاپ ، باید گفت ثبت کلیه سفارشات چاپی در چاپخانه آنلاین پارسی چاپ بشکل کاملا اینترنتی بوده و مشتری از لحظه ثبت سفارش تا تکمیل پروژه قادر است مراحل را از طریق پنل کاربری خود مدیریت و شاهد تکمیل روند فرایند چاپ باشد .
به منظور ثبت سفارش چاپ بروشور در چاپخانه آنلاین میتوانید پس از ورود به سامانه ثبت سفارش نسبت به تکمیل سفارش خود اعم از تیراژ ، نوع کاغذ ، تعداد روزهای چاپ ، تعداد لت های بروشور و … اقدام نموده و پس از صدور فاکتور و پرداخت صورت حساب ، شاهد ثبت سفارش و شروع فرایند چاپ باشید .
پس از اتمام پروسه چاپ سفارش ، سفارش شما در پنل کاربریتان بشکل تکمیل شده درامده و میتوانید نسبت به دریافت سفارش اقدام فرمایید .بر همین اساس پارسی چاپ با فراهم ا<ردن امکانتی نظیر ارسال سفارشات توسط تیپاکس یا پیک قادر است شما را در جهت هرچه سهل تر شدن انجام سفارشات چاپی یاری نماید .

بهترین قیمت چاپ بروشور

چاپ بروشور اختصاصی

به منظور چاپ بروشور میتوان از دو روش استفاده نمود :
روش اول استفاده از طرح هایی است که از پیش در مجموعه پارسی چاپ مورد طراحی قرار گرفته و بارا برای مشتریان متفاوت مورد باز طراحی قرار گرفته و با تغییر رنگ یا برخی از جزئیات ، برای چاپ آماده خواهند شد .
در روش دوم اما مشتریان بنا بر نیاز خود ، به دنبال طرحی خاص و منحصر بفرد هستند .بنابراین چاپ بروشور اختصاصی را انتخاب و طراحی بروشور به شکلی کاملا اختصاصی اتود خواهد خورد.در این روش طرح بشکل اختصاصی و بدون مشابه قبلی مورد طراحی و اجرا قرار خواهد گفت.طراحان ما در تیم طراحی و چاپ پارسی چاپ ، نسبت به نیاز سنجی از مشتری اقدام و پس از اطلاع از مواردی همچون رنگ سازمانی مشتری ، اطلاعاتی مانند اطلاعات متنی و یا عکس هایی که در بدنه بروشور مورد استفاده قرار میگیرند و لوگو ، اقدام به اتود زنی طرح مینمایند .کلیه طرح هایی که توسط طراحان ما در تیم طراحی و چاپ پارسی چاپ مورد طراحی واقع میگردند بشکلی کاملا حرفه ای و با استفاده از نرم افزارهای مختلفی همچون کورل دراو ، فتوشاپ و یا ایلاستریتور طراحی میگردند .پس از اتمام پروسه طراحی ، سه اتود مختلف برای مشتری ارائه و ایشان نسبت به انتخاب یکی از این اتودها اقدام خواهد نمود . ممکن است یکی از اتود ها به اندکی اعمال تغییرات نیاز داشته باشد که پس از عنوان نمودن این موارد ، تغییرات بر روی طرح اعمال و طرح برای چاپ بشکلی اختصاصی وارد پروسه چاپ میگردد .
در صورتیکه بروشور مورد نظر شما بشکلی حرفه ای به طراحی و چاپ برسد ، میتواند تاثیر مثبتی در کسب و کار شما گذاشته و وجهه کاری شما را در نظر مخاطبینتان دچار تغییر و تحولی عمیق نماید .توجه نمایید که کسب موفقیت و نیل به هدف در چاپِ یک بروشور ، مستلزم طراحی و چاپ حرفه ای و با کیفیتِ آن است .چیزی که در پارسی چاپ بدان دست خواهید یافت …

چاپ مستقیم بروشور

چاپ مستقیم بروشور به معنی حذف واسطه ها از فرایند طراحی و چاپ است .سابق بر این ، افراد به مراجعه به برخی شرکت های چاپی نسبت به ثبت سفارش خود اقدام و این شرکت ها سفارشات وارده را به چاپخانه های دیگر ارجاع میدادند .این روندِ ثبت سفارش موجب ورود برخی دلالان در حوزه چاپ شد و این معضل موجب بالا رفتن نرخ تمام شده سفارشات چاپی گردید .
پارسی چاپ با تغییر استراتژی های ثبت سفارش و حذف دلالان در حوزه سفارش گیری و انجام امور چاپی ، بر آن شد تا با تاسیس چاپخانه ای آنلاین نسبت به ثبت سفارشات و انجام چاپ این موارد ، بشکلی مستقیم و بدون واسطه ، کلیه امور چاپی را با استفاده از چاپخانه های خود انجام داده و در کوتاهترین زمان ممکن و با برترین کیفیت ، این سفارشات را به دست مشتریان عزیز برساند .
برای تایید این گفته میتوانید پس از ثبت سفارش در پنل سفارش پارسی چاپ نسبت به مقایسه قیمت های تمام شده ما با سایر همکارانمان اقدام نموده و شاهد تایید ادعاهای این مجموعه باشید .

چاپ بروشور در چاپخانه

نحوه طراحی و چاپ بروشور در کیفیت نهایی سفارش شما تاثیر گذار است .لذا لازم است تا چاپ بروشور خود را به چاپخانه ای بسپارید که از کیفیت چاپ آن مطلع باشید .
پارسی چاپ یکی از چاپخانه های مجهز است که بشکل آنلاین خدمت رسانی میکند و هدف از تاسیس این نوع کسب و کار ، جلب رضایت حداکثری از متشریان عزیز است .بدین منظور در سایت پارسی چاپ بستری را فراهم آورده ایم تا بدون نیاز به سفرهای درون شهری و اتلاف وقت و هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن قادر باشید سفارش خود را از طریق پنل کاربری در چاپخانه ما ثبت نموده و نسبت به تکمیل فرایند چاپی خود اقدام نمایید .
ناگفته نماند که در صورتیکه بروشور مورد نظر شما ، طراحی نشده و نیاز به طراحی بروشور دارید ، میتوانید سفارش خود را مبنی بر درایفت خدمات طراحی با استفاده از پنل کاربری به ثبت رسانده و از همان طریق سفارشات طراحی خود را پیگیری نمایید .

قیمت سفارش چاپ بروشور

قیمت سفارش چاپ بروشور متاثر از موارد بسیاری است که مشتری در زمان ثبت سفارش خود نسبت به تعیین آن ها اقدام میکند .برخی از مهمترین این موارد عبارتند از :
• تیراژ سفارش : سفارش بروشور از چند عدد تا چند هزار عدد متغیر است و مشتری بنا بر نیاز خود یکی از تیراژ ها را مورد انتخاب قرار میدهد .
• نوع چاپ : نوع چاپ بسته به عوامل متعددی همچون تعداد سفارش ، مدت زمان دریافت سفارش و یا کیفیت چاپ اعم از چاپ افست و یا دیجیتال ، بر قیمت سفارش چاپ بروشور تاثیر گذار است
• نوع کاغذ : نوع کاغذ مورد استفاده برای چاپ بروشور بر قیمت هایی سفارش تاثیر گذار است .بدین منظور میتوان یکی از انواع کاغذ تحریر یا گلاسه را انتخاب نمود
• گرماژ کاغذ : کاغذهایی که برای چاپ انواع بروشور مورد استفاده قرار میگیرند از گرماژهای مختلفی همچون ۷۰ – ۹۰ – ۱۳۰ گرم و یا کاغذ های مقوایی تشکیل شده اند
• طراحی : طراحی بروشور در صورتیکه از قالب های اماده استفاده شود ، قیمتی پایین تر از طراحی های سفارشی و اختصاصی دارد .
• خط تا : اعمال خط تا بر روی سفارش و در برخی موارد نیاز مشتری مبنی بر تا زدن بروشور ها بر قیمت نهایی سفارش تاثیر گذار است
• روکش : در برخی موارد مشتری نیاز به روشک شدن بروشور به منظور بالا بردن مقاومت سفارش در برابر حرارت ، رطوبت و یا پارگی دارد که این امر مستلزم افزایش قیمت بر روی سفارش است .
• مدت زمان چاپ بروشور : مدت زمانی که برای چاپ افست بروشور مورد نیاز است بین ۳ تا ۱۰ روز کاری است .در برخی موراد مشتری نیاز به چاپ فوری بروشور داشته که این امر بر قیمت تمام شده سفارش تاثیر گذار است .

روشور یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که انواع مختلفی همچون قالب های تک برگی ، لت دار و یا حتی به شکل کتابچه دارد و در سایزهای مختلفی مورد طراحی و چاپ واقع میگردد

قیمت طراحی بروشور تحت تاثیر موراد بسیاری مورد محاسبه قرار میگیرد .طراحی یک بروشور میتوانید موجب بوجوود آمدن یکی کسب و کار شود .در صورتیکه طراحی آن بشکلی حرفه ای صورت پذیرد ، میتواند موجب دیده شدن یک برند شود و در صورتیکه طراحی آن بشکلی غیر حرفه ای انجام شود ، موجب وارد آمدن لطمات زیاد نظیر از بین رفتن هزینه و زمانی که برای چاپ بروشور مورد استفاده قرار گرفته خواهد شد .

چاپ برشور بخشی مهم از تلاش های قسمت بازاریابی یک شرکت است که چاپ آن متاثر از قیمت چاپ بروشور میتواند در تیراژ های مختلفی صورت پذیرد .
قیمت چاپ بروشور متاثر از موارد بسیاری همچون :
• نوع بروشور : تک لت ، دو لت ، سه لت ، ۴ لت
• سایز کاغذ : A4 , A5 و یا خشتی
• نوع کاغد : اعم از کاغذ تحریر ، گلاسه یا کاغذ مقوایی
• گرماژ کاغذ
• تعداد خط تا

چاپ فوری بروشور ، امکانی است که به صورت ویژه توسط پارسی چاپ به وجود آمده است و شما می توانید در بازه زمانی 1 تا 3 روز ، بروشور خود را چاپ کنید و تحویل بگیرید

مرکز چاپ بروشور در تهران ، خیابان ظهیر الاسلام است اما به دلیل وجود چاپخانه های متفاوت ، معمولا سفارش مستقیم کار دشواری است چرا که باید اصول فنی طراحی بروشور رعایت گردد

مرکز چاپ بروشور در تهران

تهران یکی از شهرهای اصلی و محوریت مراکز چاپی در کشور است که شرکت ها و چاپخانه های بسیاری در این شهر بزرگ نسبت به ارائه خدمات چاپی اقدام مینمایند .از جمله خیایبان های اصلی که مراکز چاپی بسیاری در آن واقع هستند میتوان به خیابان انقلاب یا خیابان بهارستان اشاره نمود گکه مرکزیت امور چاپی را در دست گرفته اند .
چاپخانه آنلاین پارسی چاپ یکی از چاپخانه های آنلاین است که شرکت آن در خیابان انقلاب واقع شده و برای مشتریان عزیزی که تمایل به حضور در شرکت دارند ، دسترسی راحتی دارد .ناگفته نماند که شرکت پارسی چاپ واقع در خیابان انقلاب تنها به منظور پاسخ دهی به شما عزیزان خدمت رسانی میکند و مرکزیت امور اداری را عهده دار است .مستریان عزیزی که تمایل به ثبت سفارش بشکلی سنتی دارند میتوانند با حضور در این مرکز نسبت به دریافت فاکتور اقدام نمایند اما کلیه امور ثبت سفارش تنها داخل پنل پارسی چاپ امکان پذیر است و این مرکز از دریافت سفارشات خارج از پنل کاربری ، بنا بر تعدد سفارشات چاپی ، معذور میباشد

سفارش بروشور لاکچری

بسیاری افراد به منظور ماندگار کردن تصویر خود در ذهن مخاطب و یا ترغیب وی به مطالعه مطالبی که بر روی بروشور چاپ شده ، نیاز به بروشوری دارند که بشکلی حرفه ای و لاکچری طراحی و چاپ شده باشد .بنابراین به دنبال چاپخانه ای میگردند که علاوه بر توان طراحی بروشور بشکلی لاکچری و حرفه ای ، با کیفیت بالای چاپ خود بتواند تجربه ای خوشایند از سفارش چاپ را در ذهن ایشان ثبت نماید .
اما سفارش بروشور لاکچری مستلزم رعایت نکاتی است که در ادامه برپه آن ها اشاره خواهیم نمود.این موارد عبارتند از :
انتخاب چاپخانه مناسب
برخی از چاپخانه ها علیرغم سابقه فعالیت طولانی مدتی که دارند ، علم بکارگیری آخرین متدهای چاپی را نداشته و همچنان اصرار بر استفاده از روش و دستگاه های قدیمی خود دارند که این امر موجب پایین آمدن کیفیت نهایی چاپ خواهد شد .
بنابراین انتخاب چاپخانه ای که علاوه بر دانش ، از امکانات و دستگاه های مدرن و به روز و باکیفیت برای امور چاپی خود بهره میبرد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
طراحی حرفه ای
طراحی اختصاصی و حرفه ای موجب بالا بردن کیفیت نهایی چاپ میشود .یک طرح زیبا و منحصر بفرد موجب نمود حرفه ای شما در ذهن مخاطب شده و علاوه بر این موجب ترغیب مخاطب برای مطالعه هرچه بیشتر مطالب شما بر روی بروشور خواهد شد .
انتخاب مناسب جنس بروشور : استفاده مناسب از کاغذ های مختلف موجب لاکچری تر شدن بروشور خواهد شد .به عنوان مثال رنگ های چاپ بر روی کاغذهای گلاسه زیباتر و شفاف تر از کاغذ های تحریر به نمایش در خواهند آمد .بنابراین در صورتیکه نیاز به ثبت سفارش بروشور لاکچری دارید میتوانید از کاغذهای باکیفیت تر به منظور انجام سفارش چاپی مورد نظر بهره مند گردید .
پارسی چاپ با برخورداری از سابقه فعالیتی بالغ بر ۸ سال در زمینه طراحی و چاپ انواع بروشور ، بروشور ، تراکت ، سربرگ ، کاتالوگ و … و ب ابرهره مندی از انواع دستگاه های چاپ مدرن و همچنین افتخار همکاری با طراحان متبحر و خلاق ، توانسته گوی سبقت را از سایر همکاران خود در زمینه طراحی و چاپ از سایر همکاران خود برباید و رضایت بالای مشتریان را از آن خود نماید .
در صورت نیاز به کسب اطلاعات و مشاوره بیشتر در زمینه چاپ و طراحی انواع بروشور یا دیگر مصنوعات چاپی میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید .

ارزان ترین قیمت چاپ بروشور

امروزه با توجه به شرایط ویزه اقتصادی و رکود کسب و کارها ، اکثر افراد به دنبال خدماتی ارزان قیمت هستند و از این میان به دنبال چاپخانه ای هستند که ارزان ترین قیمت چاپ بروشور را ارائه دهد .
توجه به این نکته از اهمیت ویژه ای برخوردار است که هرگز نباید کیفیت را فدای کمیت کرد.بنابراین صِرفِ اینکه قیمت یک چاپخانه در انجام سفارشات چاپی ارزان تر از دیگر همکارنش است ، نباید شما را از هدف خود که کیفیت محصول نهایی است دور کند .
اما بنا بر دلایل مختلفی همچون محدود بودن بودجه و یا نوپا بودن یک کسب و کار ، صاحب یک کسب و کار بخواهد قیمیت ارزان را برای سفارشات خود صرف نماید .در این زمان به دنبال یافتن چاپخانه ای که امکان ارائه خدماتی ارزان قیمت دارد ، میگردد .
ما با نیازسنجی مخاطبان و بر حسب شرایط حاکم بر جامعه به فکر تغییر شرایط کسب و کاری خود و نحوه انجام سفارشات چاپی خود در سفارش گیری ، سامانه ثبت سفارشی را برای سفارش گیری طراحی و با استفاده از این مدل کسب و کار تعداد افراد درگیر در انجام امور سفارشات چاپ را به حداقل رسانده ایم که این موضوع موجب کاهش ملموس هزینه های تمام شده چاپ خواهد شد.
بنابراین در صورتیکه به دنبال خدمات چاپی ارزان قیمت در حوزه چاپ بروشور هستید ، میتوانید از خدمات پارسی چاپ به عنوان چاپخانه آنلاین خود بهره مند گردید .

پنل سفارش آنلاین چاپ

سفارش آنلاین بروشور

در زمانه ای که افراد به دلیل مشغله های فکری و شغلی بسیر زیاد دیگر تمایلی به سفرهای غیر ضروری ندارند ، اهمیت دریافت خدمات  غیر حضوری بیش از پیش احساس میشود .یکی از این خدمات ، دریافت خدمات چاپی است .سفارش انلاین بروشور یکی از مواردی است که مخاطبان بسیاری به دنبال آن بوده تا در ضمن استفاده از آن در وقت و هزینه های جانبی نظیر هزینه سفار به محل چاپخانه صرفه جویی گردد .
سفارش چاپ بروشور در پارسی چاپ بصورت آنلاین و بدون نیاز به حضور شما سروران صورت پذیرفته و شما عزیزان میتوانید بدون نیاز به هزینه های جانبی ، در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به ثبت سفارشات چاپی خود با استفاده از سایت پارسی چاپ و ورود به پنل کاربری خود اقدام نموده و بصورت ۲۴ ساعته ناظر بر پیشرفت روند فرایند چاپ حود باشید .
چاپخانه آنلاین پارسی چاپ با استفاده از بروزترین متدهای چاپ و تبلیغات ، تجربه برخورداری از بهترین کیفیت را برایتان رقم خواهد زد .
پس بدون اتلاقف وقت نسبت به دریافت خدمات غیر حضوری و ثبت سفارش آنلاین بروشور در پنل کاربری خود اقدام نمایید و در کوتاهترین زمان ممکن سفارشات خود را دریافت نمایید …!

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
Review Date
Reviewed Item
چاپ بروشور
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
چاپ بروشور
Price
IRR 125000i
Product Availability
Available in Stock
استعلام 24ساعته- 09015546097 -