چاپ تراکت

چاپ تراکت هنوز روشی قدیمی است که اتفاقا برای تعدادی از کسب و کارها جواب می دهد و هنوز روش هایی وجود دارد تا بتوان تراکت به به دست مشتری هدف رساند تا آن را با خودش به درون منزل یا خودروی خود ببرد.

رقابت در دنیای امروز در تمامی کسب و کارها وجود دارد و لازم است برای بقا از انواع روش های بازاریابی و برندینگ استفاده نمود حتی اگر روشی به قدمت چاپ تراکت برای کسب و کار باشد.بدین منظور میتوان از انواع متدهای تبلیغاتی اعم از آنلاین و آفلاین بهره برد..
تبلیغات روش های گوناگونی را شامل میشود که عبارت است از : تبلیغات آنلاین و تبلیغات آفلاین.
در تبلیغات آنلاین میتوان از بسترهای موجود در اینترنت مانند وبسایت ، شبکه های اجتماعی ، ارسال پیام های گروهی و … استفاده نمود.اما تبلیغات آفلاین شیوه ای سنتی است که از دیرباز مورد استقبال عموم بوده و با تغییر روش زندگی ، باز هم به قوت خود باقی مانده است.از انواع روش های تبلیغات آفلاین میتوان به چاپ انواع کارت ویزیت ، بروشور ، تراکت ، هدایای تبلیغاتی و … اشاره نمود که حاوی اطلاعاتی محدود از محصولات ، خدمات و راه های ارتباطی با شماست .
چاپ تراکت یکی از روش های تبلیغاتی کم هزینه و پرکاربرد است که موجب برقراری ارتباطی بین شما و مخاطبین هدف شما خواهد شد.تراکت ها یکی از موثرترین و ارزان ترین روش های بازاریابی هستند که میتوان در هر جایی از آن استفاده نمود.اما این تاثیر تنها در حالتی اتفاق خواهد افتاد که طراحی و چاپ تراکت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از استانداردهای لازم برخوردار باشد.تنها در این زمان است که موجب استقبال کاربر خواهد شد و وی را برای خواندن آن ترغیب خواهد نمود.بنابراین پیش از هر چیزی لازم است برای چاپ تراکت مورد نظر خود از کیفیت خدمات شرکت چاپِ مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.
همانطور که عنوان شد استفاده از تراکت به دلیل مزایایی که دارد ، همواره به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی موثر مطرح است .اما این مزایا کدام ها هستند؟ در ادامه به ذکر برخی از این موارد اشاره خواهیم نمود :
 هدف قرار دادن مخاطبین اصلی : برای نیل به این هدف لازم است کمی محتاط تر عمل کنید .بدین منظور میتوانید محل تردد مخاطبین هدف خود را شناسایی نموده و در این محل ها نسبت به توزیع تراکت خود اقدام نمایید.به عنوان مثال در صورتیکه قصد معرفی محصولات آرایشی خود را دارید ، بهتر است از سالن های آرایشی کمک بگیرید.
 انتقال اطلاعات : اطلاع رسانی با استفاده از تراکت یکی از کم هزینه ترین روش های تبلیغات است .بدین منظور میتوانید اطلاعات محصول یا تماس خود را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار مخاطبین خود قرار دهید .
 قیمت ارزان : چاپ تراکت نسبت به دیگر روش های تبلیغات و بازاریابی هزینه کمتری دارد و شما میتوانید با حداقل هزینه ممکن ، پیام خود را به مخاطب انتقال دهید.
 بازاریابی شبکه ای : همانطور که عنوان شد استفاده از تراکت به منظور بازاریابی مرسوم است .بنابراین با استفاده از آن میتوان برای کسب و کارهای جدید ، نسبت به معرفی ایشان با استفاده از تراکت اقدام نمود.
 بازاریابی سریع : بازاریابی سریع در هنگامی مورد استفاده قرار میگیرد که لازم است تا مخاطب را در بین سایر انتخاب های موجود ، به سمت خود رهنمون کرد.بدین منظور میتوان در همایش ها یا نمایشگاه ها ، با پخش تراکت ، محصولات و خدمات خود را به کاربر معرفی نمود و به نوعی بازریابی سریع و هدفمندی را ارائه داد.

چاپ تراکت

تراکت چیست

بارها و بارها در هنگام عبور از خیابان ها با افرادی مواجه شده اید که کاغذهایی را بین افراد پخش میکنند که بدان تراکت گفته میشود و برای تبلیغات و بازاریابی از آن استفاده میگردد.اما تراکت چیست و چه کاربردی دارد؟
تراکت برگرفته از واژه ای فرانسوی بنام tract است و در انگلیسی با نام Flyer مورد استفاده قرار میگیرد.
تراکت به تکه کاغذهایی اتلاق میگردد که بدون تاخوردگی بوده و موجب اطلاع رسانی یک خدمت خاص و یا رویدادی نزدیک است .همچنین معرفی کالا یا خدمات نیز با استفاده از تراکت ، مرسوم است .
بطور معمول تراکت ها توسط افرادی بنام تراکت پخش کن در فضاهایی مانند خیابان ، نمایشگاه و … مورد توزیع قرار میگیرند و به دلیل ارزان تر بودن آن ها نسبت به سایر روش های تبلیغاتی ، به دو روش دست به دست ( استفاده از تراکت پخش کن ) و یا نصب بر روی دیوار ، مورد توزیع واقع میگردند.
تراکت ها عموما در مناطقی بکار برده میشوند که به دلیل وجود کسب و کارهای بسیار و یا وقایعی مانند رویدادهای نمایشی و همایشی ، تردد بالایی متوجه این مناطق است.
استفاده از تراکت در موارد مختلفی صورت میپذیرد که عبارتند از :
• راه اندازی کسب و کار جدید : یکی از روش های معرفی یک کسب و کار جدید به اهالی منطقه ، استفاده از تراکت های تبلیغاتی است.
• اطلاع رسانی های دارای فوریت : در صورتیکه قصد اطلاع رسانی فوری مانند فروش محصولات خود بصورت آفر و یا حراجی را دارید میتوانید از این روش استفاده نمایید.
• معرفی خدمات یا محصولات جدید : در صورتیکه کسب و کار شما پویا است و نیاز به معرفی محصول یا خدمتی جدید را دارید میتوانید از تراکت های تبلیغاتی استفاده نمایید.
تراکت ها به دلیل نوع و ماهیتی که دارند ، عمر اندکی دارند.بنابراین لازم است تا طراحی و چاپ آن ها به گونه ای باشد که در کوتاهترین زمان ممکن ، مخاطب را جذب نموده و پیام خویش را به وی منتقل نماید.از این روی توصیه میگردد برای چاپ تراکت مورد نظرتان با متخصصین امور چاپی در مرکز چاپ پارسی چاپ مشورت نموده و سفارشات خود را از طریق پنل کاربری خود به ثبت برسانید تا در ضمن صرف وقت و هزینه ، بهترین نتیجه را متوجه خود و کسب و کارتان نمایید.

چاپ فوری تراکت

طراحی فوری تراکت

طراحی تراکت در حالت عادی بطور متوسط بین 2 الی 4 روز کاری زمان نیاز دارد و متقاضیان عزیز میتوانند پس از ثبت سفارشات طراحی خود ، نسبت به آپلود مطالب و اطلاعات مورد نیاز خود اقدام نموده و نسبت به دریافت طرح مورد نظرشان پس از مدت زمان اعلامی توسط تیم طراحی پارسی چاپ اقدام نمایند.
اما در برخی موارد مانند محدودیت زمانی برای شرکت در همایش و یا نمایشگاه ، موجب میشود که نیاز به طراحی فوری تراکت داشته باشید.بدین منظور در پارسی چاپ سرویسی ویژه را برای آن دسته از عزیزان که نیاز به طراحی فوری تراکت دارند در نظر گرفته ایم که به کمک افرادی خواهد آمد که برای طراحی تراکت خود از نظر زمانی دارای محدودیت هستند .طراحی فوری تراکت همانطور که از نامش نیز پیداست ، به طور ویژه ای از نظر زمانی مورد پیگیری و اجرا قرار میگیرد و پر واضح است که به دلیل ماهیت فوری که دارد ، عنصر زمان مهمترین عامل تعیین کننده کیفیت خواهد بود و ممکن است کیفیت طراحی نسبت به طراحی های عادی پایین تر باشد.اما این به معنی عدم استاندارد بودن آن نیست.منظور از کاهش کیفیت به معنی امکان عدم تطابق صد درصدی با سلیقه مشتری است که فرصت تطبیق کامل تیم طراح با نظر مشتری وجود ندارد.لذا کلیه طراحی های فوری مطابق با استانداردهای طراحی صورت پذیرفته و از لحاظ کیفی مطابق با متد جدید تبلیغاتی و کاربر پسند ارائه خواهد شد.
اما برای حصول هرچه بهتر به نتیجه دلخواه لازم است تا همراهی های لازم را با تیم طراح به عمل آورید .بدین منظور لازم است تا تمامی متون را از نظر نگارشی و املایی مورد بازبینی قرار داده و سپس در اختیار تیم طراح قرار دهید .علاوه بر این لازم است تا در صورت نیاز به استفاده از تصاویر محصول ، تصاویری با کیفیت و با سایز دقیق را به واحد طراحی ارسال نموده تا در طراحی مورد استفاده قرار گیرند.

قیمت طراحی تراکت

قیمت طراحی یکی از مواردی است که نمیتوان برای آن میزان استانداردی را در نظر گرفت و به موارد بسیاری وابسته است که عبارتند از :
نوع طراحی : به منظور طراحی روش های گوناگونی وجود دارد که عبارتند از : استفاده از طرح های آماده یا استفاده از طراحی اختصاصی .در برخی از شرکت های خدمات دهنده چاپ تراکت ، اقدام به استفاده از طرح های آماده میکنند و مشتری در این زمان باید ریسک تکراری بودن طرح را بپذیرد زیرا این طرح بارها و بارها برای مشتریان مختلف مورد استفاده قرار میگرد.پر واضح است که قیمت طراحی در صورت استفاده از قالب های آماده ارزان تر بوده زیرا تنها لازم است تا اطلاعات مشتری در مکان مناسب قرار گیرد.اما در پارسی چاپ کلیه سفارشات طراحی تراکت بصورت اختصاصی صورت پذیرفته و تمامی اتدها از صفر تا صد و مطابق با نظر مشتری مورد طراحی واقع میگردند بطوریکه هیچگونه نمونه مشابهی تا قبل از آن مورد استفاده قرار نگرفته است.
مدت زمان تحویل طرح : بصورت کلی مدت زمان اجرای طراحی بین 2 تا 4 روز کاری است .اما در برخی موارد مشتری نیاز دارد تا طرح وی در اسرع وقت و در مدت زمانی کمتر از یک روز به وی تحویل داده شود.این امر مستلزم پرداخت هزینه ای بیشتر نسبت به حالات طراحی عادی است زیرا نیاز است تا تیم طرح ، طرح هایی خارج از دستور را در برنامه کاری خود بگنجانند.

چاپ تراکت

قیمت چاپ تراکت

قیمت یکی از عوامل تعیین کننده در سفارشات چاپی است .اما مواردی در تعیین قیمت تاثیر گذارند که در ادامه به بیان برخی از این موارد خواهیم پرداخت ؛
نوع طراحی : استفاده از طراحی های آماده و یا اختصاصی میتواند در قیمت چاپ تراکت تاثیر گذار باشد .طراحی با استفاده از قالب های آماده نسبت به قالب های اختصاصی از هزینه ای کمتر برخوردارند .اما تراکت یکی از معدود مواردی است که استفاده از قالب های آماده در موارد محدود و اندکی کارآمد است .به عنوان مثال استفاده از قالب های آماده برای مشاغلی همچون رستوران ، آرایشگاه ، سالن های ورزشی و … کاربرد دارد .زیرا موارد مصرف آن ها کاملا مشابه بوده و اطلاعات جدیدی به کاربر عرضه نمیکنند.اما در بسیاری موارد استفاده از قالب های آماده کاربردی نیست و مشتری ملزم به سفارش طراحی اختصاصی است .این امر موجب اعمال هزینه ای بیش از قالب های آماده خواهد بود.
سایز کاغذ : پر واضح است که هرچه سایز کاغذ شما بزرگتر باشد ، قیمت سفارش بالاتر خواهد بود.تراکت ها با سایز استاندارد A3 , A4 و A5 مورد چاپ واقع میگردند اما در برخی موارد نیاز است سایز اختصاصی مورد چاپ و برش قرار گیرند.
نوع کاغذ : بطور معمول سفارشات تراکت بر روی کاغذ تحریر 80 گرم چاپ میشود.اما استفاده از کاغذ های تحریر 100 و 120 گرم و یا گلاسه نیز مرسوم است .بطور کلی محل استفاده تراکت ، یکی از عوامل تاثیر گذار بر انتخاب نوع کاغذ شماست .بطور مثال در صورتیکه قصد چسباندن تراکت بر روی دیوار را دارید ، بهتر است از کاغذ های سبک تر مانند کاغذ تحریر 80 گرم برای چاپ تراکت استفاده نمود.
مدت زمان تحویل : از دیگر موارد تاثیر گذار بر قیمت چاپ تراکت ، مدت زمان تحویل سفارش است .هرچه مدت زمان تحویل سفارش کمتر باشد ، قیمت آن افزایش خواهد یافت.
نوع چاپ : بطور معمول از چاپ افست به دلیل کیفیت بالای چاپ و قیمت مقرون به صرفه آن ، برای چاپ تراکت استفاده میشود.اما در برخی موارد به دلیل تیراژ پایین سفارش ( سفارش کمتر از 500 عدد ) و یا مدت زمان محدود و کمتر از یک روز کاری ، لازم است تا از چاپ دیجیتال بهره برد.این چاپ نسبت به چاپ افست از قیمت بالاتری برخوردار است.

سفارش آنلاین تراکت

امروزه با توجه به تغییر روش های زندگی و همچنین بروز برخی آسیب های اجتماعی مانند ترافیک ، گرانی ، بیماری هایی مانند کرونا و … ، افراد تمایل دارند تا سفارشات خود را بدون مراجعه به مراکز خدماتی به ثبت برسانند .یکی از مواردی که افراد به دنبال آن هستند ، خدمات آنلاین چاپی است .بدین منظور ما در پارسی چاپ بر آن شدیم تا بستری را فراهم آوریم که تا با استفاده از آن بتوانید کلیه سفارشات چاپی خودتان اعم از تراکت ، کارت ویزیت ، سربرگ و … را بشکل آنلاین به ثبت برسانید.
بدین منظور لازم است تا با ورود به سایت پارسی چاپ ، نسبت به ثبت نام در سامانه پارسی چاپ اقدام نموده و مشخصات خود اعم از نام ، شماره تلفن ، آدرس و … را تکمیل نموده و سپس اقدام به ثبت سفارش مورد نظر خود به همراه جزئیات دقیق آن نمایید.
بطور کلی سفارشاتی که بصورت آنلاین ثبت شوند ، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های نهایی مانند عدم نیاز به مراجعه حضوری به محل چاپخانه که علاوه بر وقت گیر بودن ، مستلزم هزینه های جانبی مانند سفرهای درون شهری است ، مزیت مهم دیگری نیز دارد .امکان پیگیری سفارش در هر لحظه از شبانه روز و بدون نیاز به برقراری ارتباط با چاپخانه ، یکی از مهمترین مزایایی که شامل حال افرادی خواهد بود که سفارشات خود را بشکل آنلاین به ثبت رسانده اند.بر همین اساس شما عزیزان میتوانید در هر لحظه از شبانه روز ، مراحل انجام سفارشات مورد نظر خود را از شروع چاپ تا لحظه آماده سازی برای ارسال ، دنبال نمایید.
بدین منظور تنها کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت پارسی چاپ ، بدون وقفه ، شاهد تکمیل مراحل چاپ سفارش خود باشید.

چاپ فوری تراکت

در بسیاری از مواقع ممکن است مشتری به دنبال خدمات چاپ فوری تراکت باشد .به عنوان مثال ممکن است غرفه های شرکت کننده در نمایشگاه ها با کسری تراکت مواجه شوند و لازم باشد در اسرع وقت و در عرض کمتر از یک روز کاری نسبت به چاپ تراکت اقدام کنند .
همانطور که میدانید استفاده از چاپ افست ، به دلیل نیاز به شیت بندی عمومی ، در مدت زمان محدود و کمتر از 1 روز کاری امکان پذیر نمیباشد و در صورت تعجیل در چاپ سفارش لازم است از نوع چاپ دیجیتال استفاده نمود.منتها ایراد چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست ، تیراژ محدود و قیمت بالای سفارشات است .اما به هر حال در صورت لزوم ، میتوانید نسبت به انتخاب این روش چاپ اقدام نمایید.
اما برای تسریع هرچه بیشتر فرایند چاپ لازم است تا طرح مورد نظر و تمامی اطلاعات مورد نیازتان را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار تیم چاپ قرار دهید و در صورتیکه لازم به طراحی باشد ، لازم است تا کلیه متون را بشکل دقیق و بدون مشکلات املایی و کلیه تصاویر مورد استفاده را با کیفیتی بالا در اختیار تیم طراح قرار دهید تا طرح در کوتاهترین زمانن ممکن برای چاپ آماده شود.

بهترین قیمت چاپ تراکت

بهترین قیمت تراکت

رقابت در تمامی عرصه های کسب و کاری وجود دارد و کسب وکاری موفق است که توانایی ارائه قیمت های ارزان و مقرون به صرفه را داشته باشد.عرصه چاپ نیز از این قائده مستثنی نبوده و برای کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان لازم است تا قادر باشد ، بهترین قیمت را در بین سایر همکاران خود ارائه نماید .
اما ارائه بهترین قیمت تراکت و بطور کلی ملزومات چاپی ، مستلزم فراهم بودن یکسری نکات است که درصورت وجود بسترهای آن ، امکان رقابت از لحاظ قیمتی وجود دارد.
یکی از این موارد فعالیت مستقیم چاپخانه است .بدین معنی که مشتری سفارشات خود را بشکل مستقیم تحویل چاپخانه نماید و هیچگونه رابطه و یا دلال گری در این بین وجود نداشته باشد .
از دیگر عوامل اثر گذار در قیمت ، بهره مندی از دستگاه های چاپی در مراکز چاپ است .بدین معنی که برای چاپ برخی از موارد ، لازم به ارجاع سفارش به واحد دیگری نباشد .
نکته قابل توجه ، ارائه قیمت ارزان باید متناسب با کیفیتی باشد که از سفارشات خود توقع دارید .در واقع نمیتوان با قیمیت ارزان ، کیفیتی بالا را درخواست نمود .بنابراین بهتر است به جای قیمت ارزان ، قیمتی مقرون به صرفه را جستجو نمایید تا متناسب با هزینه مورد نظر شما ، کیفیتی مناسب را به شما ارائه دهند.زیرا در بسیاری از موارد ، به منظور کاهش هزینه های چاپی از کیفیت میکاهند و چاپی بی کیفیت از نظر جنس و نوع چاپ را به شما ارائه میدهند.
پس باید در نظر داشته باشید که برای شما کیفیت مهم است یا کمیّت …

سفارش چاپ تراکت

سابق بر این ،برای سفارش چاپ تراکت ، لازم بود تا مشتریان به شرکت های خدمات چاپ و یا چاپخانه ها مراجعه و سفارشات خود را متناسب با نیاز و جزئیات مورد نظرشان ثبت مینمودند .این موضوع مستلزم صرف وقت و هزینه برای مراجعه به چاپخانه بود .
اما ما در پارسی چاپ با فراهم آوردن بستر ثبت سفارشات آنلاین چاپ ، برای مشتریان عزیز خود بستری را فراهم آورده تا با استفاده از آن در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه ، سفارشات مورد نظر خود را با اعلام دقیق ترین جزئیات ثبت نمایند.
بدین منظور میتوانید با اعلام جزئیات سفارش خود اعم از تیراژ ، سایز ، جنس ، نوع چاپ ، مدت زمان اجرای چاپ و … نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نموده و پس از تکمیل چاپ سفارش ، هماهنگی های ارسال سفارشات خود را با مجموعه انجام دهید .
ارسال سفارشات از طریق : دریافت تسط کاربر ، ارسال با استفاده از پیک / اسنپ / پست و یا تیپاکس امکان پذیر خواهد بود که هزینه های ارسال سفارشات بر عهده مشتری خواهد بود و بصورت پس کرایه محاسبه خواهد شد .
پارسی چاپ با تکیه بر سابقه طولانی مدت فعالیت خود در عرصه چاپ به مدت بالغ بر یک دهه ، و با در اختیار داشتن چاپخانه های متعدد در جای جای شهر تهران و با بهره مندی از دستگاه های به روز و با کیفیت ، قادر به ارائه برترین خدمات چاپی در کوتاهترین زمان ممکن و برترین کیفیت است .افتخار ما رضایت مشتریان ما است …

چاپ تراکت در چاپخانه

سابق بر این افراد برای سفارشات خود بطور مستقیم به محل چاپخانه مراجعه و سفارشات خود را به این واحد تحویل میداند .اما رفته رفته بر ازدحام افرادی که به چاپخانه مراجعه میکردند افزوده شد و چاپخانه ها واحدهایی را بیرون از مرکز چاپ در نظر گرفتند که نسبت به ارائه خدمات چاپی اقدام مینمودند.
چاپخانه پارسی چاپ نیز از این قائده مستثنی نبود و سفاشات خود را بشکل سنتی در محل چاپخانه به ثبت میرساند که رفته رفته با سخت تر شدن شرایط تصمیم بر برون سپاری ثبت سفارشات خود گرفت .
بدین منظور شما مشتریان عزیز میتوانید برای چاپ تراکت در چاپخانه با ورود به پنل ثبت سفارش ، نسبت به اعلام جزئیات دقیق سفارشات خود اقدام نموده و آن را در کوتاهترین زمان ممکن و با برترین کیفیت دریافت نمایید .

چاپ تراکت اختصاصی

هدف از چاپ تراکت ، دیده شده است .اما عاملی که موجب دیده شدن هرچه بیشتر یک تراکت تبلیغاتی میشود ، جذابیت آن است .تراکت هایی که با استفاده از چاپ اختصاصی به چاپ میرسد ، با دیگر تراکت ها فرق داشته و از ظاهری منحصر بفرد برخوردارند .بنابراین چاپ تراکت اختصاصی میتواند موجب تغییر و تحول در کسب و کار شما گردد .
اما دو عامل موجب اختصاصی شدن یک تراکت میشوند : طراحی اختصاصی و برش اختصاصی؛ که در ادامه به بررسی بیشتر این موارد خواهیم پرداخت ؛
طراحی اختصاصی : استفاده از یک طرح خاص و خیره کننده میتواند موجب دیده شدن هرچه بیشتر شود.استفاده از طرح های تامل برانگیز و استفاده از رنگ های خاص ، موجب مکث کاربر رو روی طرح تراکت شما شده و وی را ترغیب به مطالعه هرچه بیشتر مطالب شما میکند.سعی نمایید خلاقیت را چاشنی طرح کنید و ایده های جدید و بدیع ابداع کنید .ایده های فانتزی و معمایی ، برای چاپ تراکت بهترین ایده ها هستند که ذهن کاربر را در ضمن مشغول نمودن ، وادار به مطالعه تمامی مطالب شما خواهد کرد.
برش اختصاصی : استفاده از برش های غیر معمول ، موجب اختصاصی شدن چاپ تراکت شما خواهد شد.بدین منظور میتوان برش تراکت مورد نظرتان را به شکلی فانتزی در نظر گرفته و موضوعی مرتبط با کسب و کار خود را برای برش اطراف تراکت طراحی نمایید .

چاپ مستقیم تراکت

امروزه در بسیاری از کسب و کارها مانند چاپ ، شاهد بروز پدیده ای بنام دلال گری هستیم و این موضوع موجب میگردد مشتری برای ثبت سفارشات خود نتواند با چاپخانه ، بشکل مستقیم ارتباط برقرار نماید .بر این اساس لازم است تا برای ثبت سفارشات چاپی به یکی از شرکت های واسطه مراجعه و سفارشات مورد نظر را تحویل این شرکت ها دهد.این امر موجب بوجود آمدن مشکلات بسیاری میگردد که از این میان میتوان به عدم دسترسی به چاپخانه و عدم امکان انتقال نظرات مشتری بطور دقیق به واحد چاپی اشاره نمود.
علاوه بر این به دلیل اینکه ارتباط شما با چاپخانه تنها از طریق شرکت واسط میسر است ، برای پیگیری هر نوع موضوعی و اطلاع هر تغییری به چاپخانه ، لازم است تا منتظر واکنش شرکت واسط باشید.این موضوعات موجب طولانی شدن فرایند ثبت و انجام سفارشات میگردد که برخاً موجب بروز مشکلاتی در سفارشات چاپی خواهد شد.
علاوه بر این ، شرکت های واسط ، درصدی از هزینه چاپ را برای خود در نظر میگیرند که این موضوع موجب افزایش هزینه های نهایی برای مشتری خواهد شد.
بنابراین افراد به دنبال شرکت خدماتی هستند که بتوانند با استفاده از خدمات ایشان ، بشکلی مستقیم و بدون واسطه نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایند.
ما در پارسی چاپ این امکان را فراهم آورده ایم تا بدون بروز پدیده واسطه گری ، مشتریان عزیز بتوانند بشکلی مستقیم چاپ خود را در چاپخانه های این مرکز به ثبت رسانده و در کوتاهترین زمان ممکن ، سفارشات خود را با برترین کیفیت ، دریافت نمایند.
چاپخانه پارسی چاپ ، یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز چاپ افست و دیجیتال در شهر تهران است که تمامی محصولات خود را بشکلی مستقیم و آنلاین، در چاپخانه خود به ثبت میرساند.کاربران عزیز میتوانند سفارشات چاپی خود اعم از چاپ تراکت ، کارت ویزیت ، سربرگ ، بروشور و … را در سامانه آنلاین چاپخانه پارسی چاپ با اعلام جزئیات دقیق به ثبت رسانده و سفارشات خود را پس از مدت زمان اعلامی برای چاپ ، با بالاترین کیفیت ، دریافت نمایند .
افتخار ما ، تضمین کیفیت فرایند چاپ از نقطه شروع چاپ ، تا تحویل سفارش به مشتریان عزیز با قیمتی مقرون به صرفه است .
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما ، مستقر در واحد مشاوره ، ارتباط برقرار نموده و پس از آن نسبت به ثبت سفارشات خود مبنی بر نیاز خود اقدام نمایید .

ابزاری تبلیغاتی است برای پخش سریع و آسان بین مشتریان که بسیار پرطرفدار است

قیمت چاپ تراکت ، به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله جنس ، رنگ و یک رو با دو رو بودن و تیراژ مورد نظرتان ولی برای اطلاع از قیمت چاپ تراکت با کارشناسان پارسی چاپ تماس حاصل فرمایید

قیمت طراحی تراکت ، معمولا به صورت وجهی محاسبه می شود ، یک رو یا دو رو و به صورت a4 یا a5 ولی با حدود 80 هزار تومان می توانید یک تراکت طراحی کنید

اگر قصد دارید که تراکت های خود را به صورت فوری چاپ کنید ، می توانید از چاپ فوری تراکت استفاده کنید.امکانی است که توسط پارسی چاپ در اختیار شما قرارداده شده است

با استفاده از چاپ دیجیتال پارسی چاپ می توانید تراکت های خود را به صورت کم و از حدود 100 تا 500 عدد به صورت فوری سفارش دهید

 

قیمت سفارش چاپ تراکت

قیمت سفارش چاپ تراکت یکی از مواردی است که برای اکثر مشتریان اهمیت دارد و این حق مشتری است که از قیمت های دقیق و ثابتی مطلع و بهره مند گردد.اما بدین منظور لازم است تا عوامل دخیل بر قیمت نهایی چاپ تراکت را دانسته تا بر اساس آن ها بهترین تصمیم را بگیرید و سپس نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایید .
اما چه عواملی بر قیمت چاپ تراکت تاثیر گذار است ؟و چه امری موجب میشود که در یک سفارش با جزئیات یکسان ، دو قیمت مختلف از دو شرکت مختلف دریافت نماییم؟در پاسخ به این سوال باید گفت که مسلما کیفیت نهایی ، تمام آن چیزی است که قیمت نهایی را مشخص میکند و هرچه از کیفیت کاسته شود ، هزینه های نهایی کمتری شامل حالتان خواهد شد .

مرکز چاپ تراکت در تهران

عوامل متعددی همچون جنس ، سایز ، تیراژ ، تعداد رنگ های چاپ ، نوع برش و نوع چاپ بر قیمت نهایی تاثیر مستقیم دارد.علاوه بر این در صورتیکه سفارش شما بشکل فوری باشد و نیاز به انجام آن خارج از دستور کاری باشد ، بر قیمت نهایی آن افزوده خواهد شد .
در حالت کلی عوامل زیر بر قیمت نهایی انجام سفارشات چاپ تراکت تاثیر گذار است :
• جنس کاغذ و گرماژ : کاغذ تحریر ، گلاسه و کرافت
• نوع طراحی : گرافیکی ، متن محور
• سایز چاپ
• تیراژ
• برش : برش معمولی یا برش اختصاصی
اما اینکه کدامیک از جزئیات فوق را مورد انتخاب قرار دهید ، کاملا به هدف شما از چاپ تراکت باز میگردد .پر واضح است که در صورتیکه نیاز به چاپ تراکت برای مصارف نمایشگاهی دارید ، لازم است تا کیفیت کاغذ مورد استفاده از کیفیت بالایی برخوردار باشد و میتوان از انواع گلاسه استفاده نمود .اما در صورتیکه هدف از چاپ تراکت چسباندن آن بر دیوار باشد ، میتوان از کاغذهای تحریر استفاده نمود.
و یا در صورتیکه تیراژ سفارش شما پایین باشد و کمتر از 500 عدد باشد ، ملزم به انتخاب نوع چاپ دیجیتال هستید که قیمتی بیش از نوع چاپ افست را دارا است .
بنابراین قیمت نهایی چاپ سفارشات با توجه به جزئیات دقیق انجام سفارشات مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.

مرکز چاپ تراکت در تهران

اکثر افراد تمایل دارند تا سفارشات خود را در مراکزی به ثبت برسانند که در شهر محل سکونت خود باشد و برای به ثبت رساندن و دریافت آن مشکلی از نظر بعد مسافتی نداشته باشند.بدین منظور ترجیح میدهند سفارشات چاپ خود را در چاپخانه ای به ثبت برسانند که در شهر خویش واقع باشند.اما توجه داشته باشید که کیفیت چاپ در مراکزی که از ماشین آلات به روز که طبیعتا گران قیمت هم هستند ، نسبت به چاپخانه های سنتی و قدیمی تر ، بالاتر است و متاسفانه این مهم در اکثر چاپخانه های شهرستان ها امکان پذیر نمیباشد .اما شهر تهران به عنوان یکی از مراکز مهم ارائه دهنده خدمات چاپی در کشور مطرح است که واحد های چاپی بسیاری در این شهر نسبت به ارائه خدمات چاپی اقدام میکنند.
پارسی چاپ یکی از مراکز چاپی است که کیفیت خدمات آن موجب شده به عنوان برترین مرکز چاپ تراکت در تهران شناخته شود و مخاطبین بسیاری از سراسر ایران نسبت به ثبت سفارشات خود در این چاخانه آنلاین اقدام نمایند.
گفتیم سراسر ایران ، زیرا بسیاری از هموطنان عزیزمان بر این باورند که نباید کیفیت را فدای بعد مسافتی کرد .چرا که نحوه ثبت سفارش در پارسی چاپ تنها به شکل آنلاین بوده که فارق از بعد مسافتی است و در جای جای کشور عزیزمان امکان ثبت سفارشات خود را خواهید داشت.بنابراین تنها دغدغه افراد ، نحوه ارسال سفارشات است که لازم است خاطر نشان کنیم که پارسی چاپ با انعقاد قرارداد با شرکت های ارسال محموله مانند الوپیک ، اسنپ ، پست و تیپاکس ، امکان ارسال محموله های شما عزیزان را به هر نقطه از کشور دارا است .بنابراین بدون هیچگونه دغدغه و نگرانی میتوانید از شهر تهران و یا سایر شهرها و شهرستان های کشور عزیزمان نسبت به ثبت سفارش چاپ تراکت و دیگر عناصر چاپی مورد نظرتان بشکل آنلاین اقدام نمایید.
ما از لحظه ثبت سفارش تا لحظه تحویل آن به شما عزیزان ، با شماییم…!

طراحی و چاپ تراکت

سفارش تراکت لاکچری

از آنجاییکه هدف چاپ تراکت ، برقراری ارتباط با کاربر و جلب توجه وی در کوتاهترین زمان ممکن است و در غیر اینصورت به دور انداخته خواهد شد ! لذا باید طراحی و سفارش آن به گونه ای باشد که جلب توجه کرده و ظاهری چشم نواز و خاص داشته باشد.بر همین اساس برخی از مشتریان درخواست سفارش تراکت لاکچری داشته و میخواهند سفارش ایشان با برترین کیفیت و خاص ترین شکل ممکن مورد طراحی و چاپ واقع شود.
بر این اساس میتوان با اعمال برخی جزئیات نسبت به سفارش تراکت لاکچری اقدام نمود .برخی از مهمترین موارد تاثیر گذار بر سفارش تراکت لاکچری عبارتند از :
نوع کاغذ : استفاده از کاغذ های تحریر ، کرافت و گلاسه برای چاپ انواع تراکت مرسوم است که در صورت سفارش تراکت لاکچری میتوان از انواع خاص تر مانند کاغذ کتان بافت دار استفاده نمود.
گرماژ بالا : برای چاپ تراکت از انواع گرماژ 80 – 100 -130 بر روی کاغذ های تحریر استفاده میشود.همچنین در صورت انتخاب کاغذ گلاسه از انواع 135 گرم ، 300 ،350 گرم نیز استفاده میگردد.در حالت کلی هرچه کاغذ شما گرماژ بالاتری داشته باشد ، موجب خاص تر دیده شدن آن خواهد شد.
نوع برش : بطور معمول برای برش تراکت ، از برش ساده و دور تیز و به شکل مستطیل استفاده میشود.اما برای تبدیل تراکت خود بشکلی حرفه ای و با ظاهری جذاب ، میتوانید نحوه برش آن را بشکلی فانتزی و با برش خاص انتخاب نمایید.
و اما در حالت کلی هرچه تمایل شما بر خاص بودن تراکت و تجملاتی بودن آن بیشتر باشد ، میزان بهایی که صرف امور چاپ تراکت مورد نظر شما خواهد شد ، افزایش خواهد یافت.

پنل سفارش آنلاین چاپ

ارزان ترین قیمت چاپ تراکت

یکی از راه های تبلیغات در محدوده وسیع ، استفاده از تراکت های تبلیغاتی هستند که با حداقل هزینه در سطحی وسیع مورد استفاده و توزیع قرار میگیرند.اما از آنجا که تراکت ، از آن دسته از تبلیغات است که عمر محدودی دارد و در مدت زمان بسیار اندک باید بتواند وظیفه خود را انجام دهد و مشتری را جذب نمیاد ، بسیاری از افراد تمایل به یافتن مرکزی دارند که ارزان ترین قیمت چاپ تراکت را ارائه دهد.
این مهم تنها در صورتی میسر خواهد شد که شما بصورت مستقیم بتوانید با یک چاپخانه ارتباط برقرار نمایید .
پارسی چاپ یکی از قدیمی ترین مراکز چاپی است که سابق بر این بصورت سنتی و بصورت حضوری نسبت به دریافت سفارشات خود از طریق چاپخانه اقدام مینمود .اما حال با تغییر ذائقه مشتریان عزیز مبنی بر نیاز بر ثبت سفارشات بشکلی غیر حضوری ، نسبت به ثبت سفارشات چاپی تنها از طریق بستر آنلاین و پنل فروش ، نسبت به ثبت سفارشات اقدام مینماید.

علاوه بر ارتباط مستقیم با چاپخانه ، اعمال برخی موارد بر روند سفارشات ، موجب ارائه ارزان ترین قیمت چاپ تراکت خواهد شد.
بر این اساس میتوان این موارد را در حین سفارش در نظر گرفت :
نوع چاپ :  در صورتیکه محدودیت زمان و تیراژ ندارید ، میتوانید با انتخاب چاپ افست ، قیمتی ارزان تر را نسبت به چاپ دیجیتال برخوردار شوید.
نوع برش : استفاده از برش های معمولی و ساده ، میتواند قیمت چاپ سفارشات شما را تا حد زیادی کاهش دهد .زیرا در صورت انتخاب برش های اختصاصی هزینه انجام سفارشات بصورت اختصاصی و با هزینه ای بالاتر محاسبه خواهد شد .
تعداد رنگ : چاپ افست شامل چاپ 4 رنگ میشود و از رنگ های قرمز ، زرد، آبی و مشکی پشتیبانی میکند.بر این اساس میتوانید سفارشات خود را محدود به این چهار رنگ نموده تا بتوانید از قیمتی مقرون به صرفه بهره مند گردید.
تیراژ سفارش : برای چاپ انواع تراکت با تیراژ بالا از چاپ افست استفاده میشود و برای فراهم آوردن این بستر چاپی نیاز به تهیه فیلم و زینک است .اما از آنجا که فیلم و زینک ارتباطی به تیراژ سفارش نداشته و چه برای 500 عدد و چه 10000 عدد سفارش از یک فیلم و زینک استفاده میشود ، بنابراین بهتر است برای صرفه جویی در هزینه های خود تیراژ سفارش خود را بالاتر برده تا هزینه فیلم و زینک بر تعداد بالای سفارش سرشکن شود.
سایز : چاپ تراکت بر روی انواع سایزهای استاندارد a3 , a4  و a5 مرسوم است اما در حالت معمول از سایز a5 بیشترین استفاده میشود.در صورتیکه نیاز به صرفه جویی در هزینه های خود دارید ، میتوانید از سایز کاغذ کوچکتری استفاده نمایید .
جنس و گرماژ کاغذ : برای چاپ تراکت ، محدودیت جنس وجود ندارد و شما میتوانید سفارش خود را بر روی انواع جنس کاغذ تحریر ، گلاسه و … چاپ نمایید .اما در صورتیکه نیاز به کاهش هزینه های خود و دریافت قیمتی ارزان هستید میتوانید سفارش خود را بر روی کاغذ تحریر و با گرماژ  80 و یا 100 گرم چاپ نمایید.

در آخر اما توجه داشته باشید که چاپ تراکت ، میتواند نقطه شروعی برای آشنایی شما و مشتریان بالقوه شما باشد ، بنابراین سعی نمایید با دقت و وسواس نسبت به انتخاب جزئیات سفارشات خود انتخاب نمایید .علاوه بر این ، مهم است که بتوانید شرکت خدمات چاپی را پیدا نمایید که توانایی پاسخ به نیاز شما به بهترین شکل ممکن ، با برترین کیفیت و بهترین قیمت را داشته باشد.
در صورتیکه نیاز به مشاوره و راهنمایی در حوزه ثبت سفارشات چاپ تراکت دارید ، میتوانید با شماره ثابت و یا شماره واتساپ  09015546097 ارتباط برقرار نمایید.

1 پاسخ
  1. جعبه خرما
    جعبه خرما گفته:

    باتشکر از مطلب خوبی که منتشر کردین برای کسب اطلاعات در رابطه با چاپ تراکت سایت شما را به دوستان توصیه می‌کنم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
Review Date
Reviewed Item
چاپ تراکت
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
چاپ تراکت
Price
IRR 12345
Product Availability
Available in Stock
استعلام 24ساعته- 09015546097 -