چاپ ست اداری

چاپ ست اداری در سازمان های جزئی و یا کلان از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا برخورداری از آن نشان از انسجام و نظم سازمانی شما دارد .موضوعی که موجب بالا بردن وجهه کاری شما نزد مخاطبین شما خواهد شد .بدین منظور لازم است تا تمامی اقلام مورد مصرف هر اداره یا سازمانی اعم از کارت ویزیت ، سربرگ در سایز های متفاوت ( سایز a4 به منظور استفاده برای مکاتبات برون سازمانی و سایز a5 به منظور استفاده برای مکاتبات درون سازمانی ) ، پاکت نامه که جزو ثابت ست های اداری هستند و در صورت نیاز اقلامی اضافه بر این موارد مانند پاکت CD ، لیبل CD ، خودکار ، لیوان ، استند و … را مورد سفارش قرار داد .
به منظور چاپ ست اداری ، همانطور که از نام آن پیداست ، لازم است از طراحی و گرافیک منسجمی بهره برد که رنگ پردازی آن ترجیحا برگرفته از رنگ سازمانی شما باشد .همچنین بر روی کلیه اجزای تشکیل دهنده ست اداری ، لوگو به همراه نام برند ، مورد طراحی و چاپ واقع خواهد شد .از دیگر مواردی که لازم است تا در طرح ست اداری گنجانده شود اطلاعات تماس با سازمان و نهاد مربوط است .زیرا عمده استفاده از ست های اداری ، در خارج از نهاد است .بدین منظور درج اطلاعات تماسی بر روی تمامی اجزای ست اداری لازم است .
اما نوع چاپ در مورد اجزای ست اداری متفاوت است و لازم است پیش از هر چیزی ، اجزای تشکیل دهنده ست و تیراژ آن را مشخص نمایید .به عنوان مثال در صورتیکه ست شما از کارت ویزیت ، سربرگ و پاکت نامه تشکیل شده است ، از چاپ افست در تیراژ بالا و از چاپ دیجیتال در تیراژ پایین استفاده میشود .
اما در صورتیکه اجزای تشکیل دهنده ست شما شامل مواردی بیش از حالت استاندارد باشد ، به عنوان مثال ست مورد نظر شما شامل لیوان ، خودکار و … باشد ، با توجه به تیراژ سفارش ، نوع چاپ مشخص خواهد شد.
بطور کلی استفاده از اقلام زیر در انواع ست اداری مرسوم است که مشتری بنا بر نیاز و بودجه مورد نظر خویش میتواند تعداد اقلام مورد سفارش را کاهش و یا افزایش دهد.این موارد عبارتند از :
• سربرگ با سایز A4 یا A5
• کارت ویزیت
• پاکت نامه در سایز های ملخی یا A5
• لیبل سی دی / دی وی دی
• جلد سی دی / دی وی دی
• کاغذ یادداشت ( عمدتا بشکل سرچسب دار )
• فولدر
• فاکتور
• لیوان
• خودکار
• استند
• پیکسل
• و …
اما مهمترین هدف از چاپ ست اداری ، برندینگ و ارزش نهادن بر وجهه یک سازمان است که ترکیب لوگو ، رنگ و گرافیک منحصر بفرد ، موجب ارتقای اعتبار کاری شما در نزد مخطبین شما خواهد شد .
اما از آنجایی که برخی از موارد تشکیل دهنده ست اداری ، مانند سربرگ ، دارای مشخصات سازمان و لوگوی شما است ، سندی قانونی محسوب میشود بنابراین کپی برداری و سواستفاده از آن موجب زیر سوال بردن کسب و کارتان خواهد شد .بنابراین پر واضح است که چاپ این اسناد رسمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لازم است که برای انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات چاپی باید حساسیت ویژه ای به خرج داد .

چاپ-ست-اداری

ست اداری چیست؟

ست اداری یکی از اجزای یک سازمان یا نهاد معتبر است که با استفاده از آن با مخاطبین خود ارتباط برقرار میکند .اما ست اداری چیست و چه کاربردی دارد ؟ ست اداری به مجموعه ای از کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه ، فاکتور ، لیبل ، یادداشت و … گفته میشود که از طراحی منحصر بفرد و یک شکلی بهره برده است . طراحی خاص و شکیل آن که با بهره مندی از عناصر ذوق و متدهای روز همراه شده است ، موجب ارتقای سطح یک سازمان شده و برند شما را از دید مخاطب ، به برندی معتبر تبدیل خواهد کرد.
اما برخی از اقلام ست اداری به شکلی ثابت مورد استفاده قرار میگرند و الباقی جزئیات به شکلی سلیقه ای و بر طبق نیاز و بودجه مخاطب مورد سفارش واقع میگردند .

ست اداری از چه محصولاتی تشکیل شده است ؟

یک ست اداری همواره شامل سربرگ ، کارت ویزیت و پاکت نامه است که در ادامه به بررسی بیشتر این موراد خواهیم پرداخت ؛
لوگو : لوگو یکی از جزئیات بسیار مهمی است که در ست های اداری مورد استفاده قرار میگرد .چرا که استفاده از ست های اداری که فاقد لوگو باشند ، وجه رسمی و اداری نخواهند داشت .بنابراین مهمترین عنصر در برندینگ ، لوگوی سازمان است. طراحی لوگو ، گامی مهم در طراحی ست های اداری است.بدین منظور لازم است تا بر طبق کاربری سازمان یا نهاد ، طراحی لوگو با بهره مندی از رنگ مناسب صورت پذیرفته و یا لوگوی قبلی مورد بازطراحی قرار گیرد .
به منظور طراحی لوگو میتوان از انواع مختلف متدهای طراحی لوگو مانند لوگو تایپ ، لوگو گرافیکی یا لوگو ترکیبی بهره برد.
سربرگ : استفاده از سربرگ در تمامی ست های اداری مرسوم است و بدین منظور میتوان از دو سایز A4 به منظور مکاتبات درون سازمانی و سایز A5 که حالت رسمی تری دارد ، برای مکاتبات برون سازمانی بهره برد .چاپ مورد استفاده برای سربرگ ، از نوع افست بوده و در صورتیکه تیراژ شما کمتر از 500 عدد باشد ، ملزم به استفاده از چاپ دیجیتال خواهید بود که علاوه بر کیفیت پایین تر ، دارای قیمت بالاتری نسبت به چاپ افست خواهد بود.چاپ دیجیتال مناسب افرادی است که سفارش ایشان از نظر تیراژ و مدت زمان تحویل پروژه اندک است .رعایت فاصله عناصر با لبه های کاغذ ، استفاده از عناصر مهم مانند لوگو و اطلاعات تماس و ترکیب این موارد با رنگ هایی با هارمونی جذاب ، موجب بهره مندی سربرگ از طراحی استاندارد و حرفه ای خواهد شد .
بطور معمول برای چاپ سربرگ از کاغذ های تحریر 80 / 100 یا 120 گرم استفاده میشود .اما در صورت لزوم میتوان از انواع کاغذ کتان 120 گرم نیز بهره مند شد.
علاوه بر این میتوان بر روی سربرگ از خدمات تکمیلی مانند لوگو برجسته ، طلاکوب و یا نقره کوب استفاده نمود .همچنین امکان دور گرد کردن برش لبه های کاغذ نیز فراهم است که اعمال این خدمات ، موجب افزایش هزینه های نهایی خدمات خواهد شد .
پاکت نامه : از دیگر عناصر مهم و تاثیر گذار که در ست های اداری مورد استفاده قرار میگیرند ، پاکت نامه است که در ابعاد مختلفی همچون سایز ملخی ، سایز a4 و یا a5 مورد استفاده قرار میگیرند .
چاپ پاکت نامه از نوع چاپ افست است و در صورت نیاز میتوان از قالب های اختصاصی با طرح های خاص و خلاقانه بهره مند شد .
برای چاپ پاکت نامه از کاغذهایی با جنس کاغذ تحریر 80 گرم یا 100 گرم، گلاسه 135 گرم ، کتان 120 گرم ،کرافت 80 گرم ، کارتی 140 گرم ، کاغذهای مقوایی ، کاغذهای فانتزی و یا طرح دار استفاده نمود.
در حالت کلی ، طرح مورد نظر بر روی سمت بیرونی پاکت نامه مورد چاپ واقع شده و امکان چاپ بر روی سمت داخلی آن وجود ندارد .
همچنین جهت پاکت های نامه بنابر نوع آن به شکل کیسه ای ، درب از کنار و کیفی میباشند .
مدت زمان چاپ پاکت های نامه بنابر نوع و تیراژ مورد نظر بین 5 تا 14 روز کاری است .لازم به ذکر است که در صورت نیاز به طراحی ، مدت زمان طراحی نیز بر زمان مورد نیاز برای چاپ در چاپخانه افزوده خواهد شد .

طراحی فوری ست اداری

طراحی ست اداری به سال 1860 و به زمان مبارزات آبراهام لینکلن برمیگردد .او در زمان مبارزات انتخاباتی خود از تصویر خود بر روی نامه هایش استفاده مینمود که امروزه از آن با نام سربرگ یاد میشود پس از آن زمان بود که افرادِ مطرح به دنبال خاص تر نمودن طرح های خود افتاده و ست های اداری رفته رفته در بین افراد مشهور شدند .به عنوان مثال نیکولا تسلا ، ایده های جدید و مهم را بر روی سربرگ مخصوص به خود یادداشت مینمود. از آن پس کسب و کارهای بسیاری به فکر طراحی ست های اداری برای مکاتبات خود افتادند و تا به امروز طراحی و استفاده از ست های اداری ، روشی مرسوم برای برندینگ و مکاتبات سازمانی است .

چاپ ست اداری

اما لازمه چاپ ست اداری ، طراحی آن به روشی استاندارد است .بدین منظور به زمانی بین 2 تا 4 روز کاری نیاز داریم .اما در بسیاری از مواقع ، مشتریان زمان محدودی برای دریافت سفارشات خود داشته و لازم است در مدت زمانی بسیار محدود و در کمتر از یک روز کاری ، ست مورد نظر ایشان مورد طراحی و اجرا قرار گیرد .
بدین منظور میتوان از دو روش طراحی با استفاده از قالب های آماده و استفاده از طراحی اختصاصی بهره برد.
استفاده از قالب های آماده ، همانطور که از نام آن پیداست ، نیاز به مدت زمان کمتری دارد و طرح از پیش مورد طراحی قرار گرفته است و فقط لازم است طرح مورد تغییر رنگ و اضافه نمودن لوگو و اطلاعات تماسی سازمان مورد نظر باشد .تنها ایراد طرح های آماده این است که مشتری باید ریسک تکراری بودن طرح خود را بپذیرد چرا که احتمال بکارگیری طرح برای مشتریان دیگر با رنگی دیگر وجود خواهد داشت .
روش دیگر طراحی ، استفاده از طرح های اختصاصی است که در این روش، اتود طرح مورد نظر مشتری از صفر زده شده و طرح مطابق با نظر مشتری و بدون داشتن هیچگونه نمونه مشابهی مورد طراحی قرار خواهد گرفت. طراحی اختصاصی به دلیل اجرای آن از ابتدا ، نیازمند مدت زمان بیشتری است اما در صورتیکه مشتری اصرار به طراحی اختصاصی آن هم در اسرع وقت را داشته باشد ، باید بپذیرد که تطابق صد در صدی طرح با نقطه نظر ایشان ممکن است واقع نشود .این امر به معنی عدم رعایت شیوه های استاندارد نبوده و کلیه طرح ها در پارسی چاپ بر طبق آخرین متدهای طراحی و مطابق با استانداردهای روز چاپ مورد طراحی و اجرا واقع خواهند شد .
در صورتیکه شما نیز جزو افرادی هستید که نیاز به طراحی فوری ست اداری دارید ، لازم است تا به منظور تسریع فرایند طراحی ، حداکثر همکاری لازم با مجموعه را داشته باشید .بدین منظور لازم است تا اطلاعات مورد نیاز خود اعم از لوگو و اطلاعات تماس را با حداکثر کیفیت ممکن (لوگو) و بدون وجود غلط های املایی و بطور کامل (اطلاعات تماس) را در اختیار تیم طراح قرار داده تا ایشان در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به طراحی ست اداری مورد نظر شما اقدام نمایند .

بهترین قیمت چاپ ست اداری

قیمت طراحی ست اداری

قیمت طراحی ست اداری یکی از عواملی است که نمیتوان برای آن قیمتی دقیق اعلام نمود و قیمت نهایی با توجه به برخی از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت ، مورد محاسبه واقع خواهد شد .بدین منظور لازم است تا موارد زیر را در نظر بگیرید ؛
مدت زمان طراحی : به منظور طراحی ست اداری بطور معمول به زمانی بین2 تا 4 روز کاری داریم اما در برخی موارد مشتری نیاز به طراحی ست اداری در کوتاهترین زمان ممکن دارد .بر این اساس لازم است تا طراحی در خرج از دستور کاری مورد اعمال قرار گرفته که موجب صرف وقت و انرژی بیشتری از سوی تیم طراح است .در این زمان قیمت طراحی نسبت به طراحی با زمان استاندارد بیشتر خواهد بود.
نوع طراحی : به منظور طراحی ست های اداری از دو روش طراحی اختصاصی و طراحی با استفاده از قالب های اختصاصی استفاده میشود. در صورت نیاز به استفاده از طرح های آماده که از قیمت کمتری برخوردارند ، از طرح هایی که از قبل طراحی شده اند استفاده میگردد و تنها لوگو و اطلاعات تماس مشتری به آن اضافه خواهد شد .ایراد این روش از طراحی ، امکان تکراری بودن آن و استفاده از طرح برای مشتری های متفاوت است .از سوی دیگر ، طرح های اختصاصی برای آن دسته از مشتریانی مورد اجرا واقع میشوند که نیاز به برخورداری از طرحی خاص و غیر تکراری و همچنین مطابق با سلیقه ایشان باشد .این نوع از طراحی نیاز به مدت زمان بیشتری برای طراحی دارد و به دلیل ماهیت اختصاصی آن و طراحی از صفر تا صد آن ، از قیمت بالاتری برخوردار است .
استفاده از روکش و UV : در صورتیکه در طراحی مورد نظر ، از روکش های موضعی و یا UV استفاده میشود ، و از آنجاییکه قسمت هایی که روکش و یا UV بر آن ها اعمال میشود ، نیاز به طراحی دارند ، قیمت طراحی افزایش خواهد یافت.

قیمت چاپ ست اداری

قیمت چاپ ست اداری ، متاثر از جزئیاتی است که مشتری نسبت به اعلام آن ها اقدام میکند .از مهمترین موارد تاثیر گذار بر قیمت تمام شده برای چاپ ست اداری میتوان به موارد تشکیل دهنده ست اشاره نمود. پر واضح است که هرچه تعداد اقلام بکار رفته در ست اداری بیشتر باشد ، بر قیمت نهایی آن افزوده خواهد شد.علاوه بر این ، مواردی که به شکل ثابت و فرای از ترکیبات ست بر روی قیمت چاپ ست اداری تاثیر گذارند عبارتند از :
تعداد اقلام تشکیل دهنده ست اداری : بطور کلی ست اداری متشکل از سربرگ ، کارت ویزیت و پاکت نامه است که بنا بر سلیقه و نیاز مشتری میتوان بر تنوع این اقلام افزود و مواردی همچون فاکتور ، کاغذ یادداشت ، خودکار ، لیوان و … را بدان افزود.
تیراژ سفارش : تعداد سفارشات بر قیمت تمام شده تاثیر گذار است .تیراژ سفارش اعلاوه بر قیمت خام محصولات ، بر انتخاب روش چاپ هم تاثیر گذار خواهد بود.
سایز : قیمت اجزای تشکیل دهنده ست اداری بر اساس سایز آن مورد محاسبه قرار میگیرد .به عنوان مثال برای سربرگ استفاده از دو سایز A5 و A4 و برای پاکت استفاده از سه سایز ملخی ، AB و یا A4 مرسوم است که قیمت چاپ ست اداری پس از اعلام جزئیات سایز جزئیات مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.
گرماژ و جنس موارد مورد استفاده : برای ست های استاندارد ، استفاده از کاغذهای تحریر ، کتان ، گلاسه و … مرسوم است و در صورت استفاده از اقلامی اضافه بر ست های استاندارد ، لازم است تا جنس کالای مورد نظر به درستی و با توجه به تیراژ و میزان بودجه مورد نظر، مشخص گردد .
نوع چاپ : برای چاپ بر روی کاغذهای ست اداری استفاده از چاپ افست که در تیراژ بالای 500 عدد مورد استفاده قرار میگیرد و یا چاپ دیجیتال برای سفارشات کمتر از 500 عدد مرسوم است .علاوه بر این ، در صورتیکه اقلام مورد نظر شما بیش از این موارد باشد ، لازم است تا نوع چاپ بر اساس جنس و تیراژ مورد نظرتان مورد محاسبه قرار گیرد .
یک رو یا دو رو بودن : یک یا دو رو بودن جهت چاپ کاغذ های ست ، بر قیمت نهایی سفارشات تاثیر گذار است .
تعداد رنگ : در چاپ افست استفاده از رنگ های قرمز ، زرد ، آبی و مشکی ممکن است اما در صورتیکه طرح شما دارای ترکیب رنگی بیش از 4 رنگ باشد ، نیاز به چاپ اختصاصی است که این نوع از چاپ مستلزم قیمتی فراتر از حد استاندارد خواهد بود .
استفاده از خدمات خاص : استفاده از خدمات خاص مانند اعمال UV ، روکش ، طلاکوب و یا نقره کوب و هر نوع خدمتی که بطور معمول در سفارشات عادی صورت نمیپذیرد ، مستلزم پرداخت هزینه ای بیش از حالت عادی خواهد بود .

بهترین قیمت چاپ ست اداری

بهترین قیمت ست اداری

شرکت های چاپی بسیاری وجود دارند که نسبت به ارائه قیمت های مختلف برای چاپ ست اداری اقدام میکنند اما یافتن شرکتی که توانایی ارائه بهترین قیمت ست اداری را دارد ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است .اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید که ارائه بهترین قیمت ، در صورتی نمود پیدا میکند که در ضمن برخورداری از بهترین قیمت ، از برترین کیفیت نیز برخوردار شوید .
شرکت پارسی چاپ یکی از قدیمی ترین چاپخانه های فعال در حوزه انجام امور چاپی است که توانایی ارائه برترین کیفیت را به مخاطبین خود دارد. بر این اساس با تکیه بر سابقه طولانی مدت خود و با بهره مندی از انواع ماشین آلات به روز ، توانسته نیاز مشتریان خود مبنی بر ثبت انواع سفارشات چاپی را به بهترین شکل ممکن پاسخگو باشد .
علاوه بر این ، توانایی ارائه قیمت های مناسب و مقرون به صرفه به تکیه بر دانش ، تبحر و همچنین نوع فرایند ثبت سفارشات ممکن شده است به شکلی که با کاهش افراد شاغل در فرایند انجام سفارشات چاپی و تغییر روش های چاپ از شکلی سنتی و فرد محور ، به روش دیجیتال و ماشین محور ، توانسته از قیمت هایی که مشتریان نهایی متقبل میشوند کاسته و بهترین قیمت برای چاپ انواع ست های اداری را اعلام نماید .
بدین منظور کافی است قیمت ها را مقایسه نمایید…!

چاپ فوری ست اداری

بطور معمول برای چاپ ست اداری به 5 تا 15 روز کاری نیاز است اما در برخی موارد ، افراد نیاز دارند تا بتوانند از خدمات چاپ فوری ست اداری استفاده نمایند.بدین منظور به دنبال محلی هستند که توانایی ارائه این خدمت را داشته باشد .اما به منظور برخورداری از این امکان ، لازم است تا شرکتی که این خدمات را ارائه میدهد ، از یکسری توانایی ها بهره مند باشد .در ادامه به بیان برخی از مهمترین این موارد خواهیم پرداخت ؛
• مهارت کارمندان چاپخانه : بدین منظور لازم است تا افراد شاغل در چاپخانه از مهارت هایی همچون ، لیتوگرافی ، فرم بندی ، کار با ماشین آلات بشکل تخصصی و حتی صحافی برخوردار باشند تا در صورت لزوم بتوانند در مدت زمان بسیار اندکی نسبت به صحافی سفارشات مورد نظر اقدام کنند.
• تجهیزات به روز : برخورداری از تجهیزات به روز و مدرن از دیگر مواردی است که برای انجام سفارشات در کوتاهترین زمان ممکن از ان استفاده میشود .در صورتیکه یک چاپخانه از تجهیزات مدرنی برخوردار نباشد ، موجب خواهد شد تا روند انجام سفارشات به تعلیق بیافتد.
• امکان مدیریت و مانیتورینگ فرایند : برای انجام سفارشات فوری چاپ ست اداری ، علاوه بر محاسبه دقیق مدت زمان مورد نیاز برای چاپ ، نیاز به مدیریت مجموعه و مانیتورینگ پیوسته فرایند چاپ است بطوریکه تمامی مراحل بشکل دقیق و در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود .
بدین منظور در صورتیکه شما نیز یکی از افرادی هستید که نیاز به چاپ سفارش چاپ ست اداری در کوتاهترین زمان ممکن دارید ، میتوانید سفارشات خود را با مجموعه پارسی چاپ در میان گذاشته و نسبت به ثبت سفارش در پنل کاربری خود در این مجموعه اقدام نمایید .

سفارش چاپ ست اداری

چاپ ست اداری یکی از اصول برندینگ است چرا که حکم یک بازاریاب را دارد .ممکن است با خود بگویید که ست اداری یکی از اوراق اداری است و چطور ممکن است که با استفاده از آن بتوان بازاریابی کرد. در پاسخ به این سوال باید گفت از انجاییکه اجزای ست اداری در بیرون از سازمان کاربرد دارند و اطلاعات شما بر روی آن درج شده است ، موجب بازاریابی برای برندینگ شما خواهد شد.زیرا سفارش چاپ ست اداری به معنی ارزش نهادن بر کسب و کار خود است .پس مخاطب نیز در حین برخورد با اجزای آن که به عنوان نماینده شما در نزد وی است ، برای شما و برندتان ارزش قائل شده و کسب و کار شما را به عنوان یک کسب و کار مطرح و اصیل قلمداد خواهد نمود. بدین منظور لازم است تا سفارش چاپ ست اداری خود را به یکی از شرکت های خدمات امور چاپی تحویل داده که از کیفیت چاپ محصولات خود اطمینان داشته باشید و پس از مدت زمانی مشخص نسبت به تحویل آن اقدام نمایید .بدین منظور لازم است تا در ضمن ارتباط با چاپخانه ای مطمئن از نظر کیفیت چاپ ، نسبت به اعلام دقیق جزئیات سفارش ست اداری خود اعم از موارد تشکیل دهنده آن به انضمام تیراژ ، سایز ، نوع چاپ و … اقدام نمایید .
کلیه سفارشات چاپی در پارسی چاپ بشکل آنلاین پذیرفته شده و شما سروران میتوانید پس از ورود به پنل کاربری خود ، اقدام به اعلام جزئیات سفارش و ثبت آن نمایید .

چاپ ست اداری در چاپخانه

به منظور چاپ ست اداری در چاپخانه ، افراد ملزم به طی مسیر و یا برقراری ارتباط تلفنی با شرکت های چاپی بودند تا بدین وسیله سفارشات مورد نظر خود را در این مجموعه ثبت نمایید .
اما با توجه به تغییر روش های زندگی و تمایل افراد مبنی بر ثبت سفارشات خود بدون نیاز به حضور فیزیکی در چاپخانه ، تصمیم بر آن گرفتیم تا روش ثبت سفارشات خود را به شکل آنلاین تغییر دهیم.بر این اساس میتوانید برای چاپ ست اداری در چاپخانه ، به پنل کاربری خود مراجعه و نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایید .گرافیست های ما در پارسی چاپ ، با استفاده از بروز ترین متدهای طراحی و چاپ ، تجریه ای لذت بخش از چاپ را برایتان فراهم خواهند اورد .بدین منظور لازم است تا ضمن برخورداری از طرحی زیبا و منحصر بفرد ، سفارشات خود را به بخش چاپ در چاخانه آنلاین پارسی چاپ انتقال داده و آن را پس از اتمام مدت زمان چاپ ، تحویل گیرید .

طراحی و چاپ ست اداری

چاپ ست اداری اختصاصی

چاپ ست اداری موجب حفظ کلاس کاری شما خواهد شد این مهم زمانی بیشتر بروز خواهد کرد که نسبت به چاپ ست اداری اختصاصی اقدام نمایید .چرا که ست بودن تمامی اقلام مورد استفاده در سازمان شما ، موجب خواهد شد ضمن حفظ پرستیژ کاریتان ، نظم و ترتیب نیز در سازمان شما جلوه گر شود.بر این اساس میتوانید سفارشات خود را به شکلی حرفه ای و اختصاصی چاپ نموده تا در ضمن استفاده معمول از ست اداری ، موجب برتر بودن برند شما نسبت به سایر برندها گردد.
در حالت کلی ، اعمال برخی از موارد موجب خواهد شد تا سفارشات شما در قالب شیت بندی اختصاصی ثبت شود .چرا که اعمال این نکات در شیت بندی عمومی ممکن نخواهد بود.همین امر موجب افزایش هزینه نهایی سفارشتان خواهد شد .برخی از این موارد عبارتند از :
برش محصول : در برخی موارد ممکن است مشتری نیاز به برش اختصاصی برخی از اقلام سفارش خود مانند کارت ویزیت داشته باشد .بدین منظور لازم است تا سفارش بصورت اختصاصی و با فرم بندی اختصاصی مورد اجرا قرار گیرند.
سایز محصول : از دیگر مواردی که موجب شیت بندی اختصاصی یک ست اداری میگردد ، سایز غیر نرمال اقلام سفارشی است .به عنوان مثال ، سایز سربرگ در حالت عادی یکی از استانداردهای A5 یا A4 خواهد بود.اما در صورتیکه بخواهید سایزی به غیر از این موارد را داشته باشید ، ملزم به ثبت سفارش خود به صورت اختصاصی خواهید بود.
تعداد رنگ : در حالت کلی در چاپ افست ، امکان اعمال تنها 4 رنگ میسر خواهد بود .اما در صورتیکه بخواهید بر تعداد رنگ های خود بیافزایید ، ملزم هستید نوع چاپ خود را به حالت اختصاصی انتخاب نمایید .پر واضح است که در صورت انتخاب تعداد رنگ های بیشتر بر مبلغ فاکتورتان افزوده خواهد شد .
جنس کاغذ : در برخی موارد ممکن است مشتری اصرار بر استفاده نوعی خاص از کاغذ داشته باشد .بدین منظور لازم است تا از چاپ اختصاصی بهره مند شد.
از آنجاییکه در چاپ اختصاصی ، شیت بندی اختصاصی مورد اجرا قرار میگیرد و نظارت بیشتری در حین فرایند چاپ صورت میپذیرد ، کیفیت چاپ در این نوع شیت بندی ، بالاتر از شیت بندی عمومی است .به همین میزان ، قیمت تمام شده سفارش در صورت استفاده از چاپ اختصاصی بیش از نوع چاپ عمومی خواهد بود.
شما عزیزان نیز میتوانید در صورتیکه سفارشی با طرح و ایده خاص دارید ، آن را با کارشناسان ما در میان قرار داده و نسبت به سفارش محصول مورد نظرتان اقدام نمایید .

چاپ مستقیم ست اداری

چاپ مستقیم ست اداری یکی از مواردی است که افراد بسیاری به دنبال آن هستند.بدین منظور لازم است تا شرکت خدمات امور چاپی را پیدا نمود تا با استفاده از خدمات ایشان بشکل مستقیم و بدون وجود واسطه با واحد چاپخانه ارتباط برقرار نمود.این موضوع که مشتری توانایی ارتباط مستقیم با چاپخانه را داشته باشد، مزایایی را به دنبال دارد که از آن میان میتوان به :
• امکان برخورداری از قیمتی مقرون به صرفه بدون نیاز به پرداخت هزینه ای به شرکت های واسط
• امکان اعمال جزئیات و در میان گذاشتن نقطه نظرات مشتری با چاپخانه بشکل مستقیم
• ارتباط هرچه سریعتر با واحد چاپی بدون نیاز به برقراری ارتباط با شرکت های واسط
اشاره نمود.
پارسی چاپ یکی از واحد های چاپی واقع در شهر تهران است که با حذف واسطه ها اقدام به فراهم آوردن بستری برای مشتریان خود نموده تا با استفاده از آن بتوانند به شکلی مستقیم اما آنلاین با چاپخانه مورد نظرشان ارتباط برقرار نموده و کلیه مراحل انجام سفارشات چاپ ست اداری از لحظه ثبت سفارش تا لحظه آماده ارسال بودن را به شکلی مستقیم و بدون واسطه و از طریق پنل کاربری خود پیگیری نمایند.

مرکز چاپ ست اداری در تهران

شهر تهران یکی از کلیدی ترین شهر ها و با مرکزیت اداری و چاپخانه هایی است که نسبت به ارائه خدمات چاپی اقدام میکنند.
پارسی چاپ یکی از قدیمی ترین و مجهزترین چاپخانه هایی است که نسبت به ارائه خدمات چاپی در شهر تهران اقدام مینماید بدین منظور متوانید با بهره گیری از دانش و تجریه کارشناسان ما در تیم پارسی چاپ ، چاپ ست اداری با کیفیتی را بهره مند شوید.
این مجموعه با فراهم آوردن بستر چاپ آنلاین علاوه بر همشهریان تهرانی ، به دیگر هموطنان در سراسر کشور نیز خدمات ارائه داده و به دلیل ماهیت سفارش گیری خود مبنی بر آنلاین بودن ثبت سفارشات ، محدودیتی برای ثبت سفارش بر اساس محدوده جغرافیایی خود نخواهید داشت .
تنها مشغله ذهنی که برخی از مشتریانی که در محدوده دورتری از شهر تهران واقع هستند دارند ، این است که چگونه میتوان سفارشات خود را پس از تکمیل فرایند چاپ دریافت نمود.در پاسخ بدین سوال باید متذکر شد که پارسی چاپ با انعقاد قرارداد با شرکت های مختلف الوپیک ، اسنپ ، پست و تیپاکس ، محدودیتی برای ارسال سفارشات نداشته و شما عزیزان میتوانید با خاطری آسوده نوع ارسال مورد نظرتان را به مجموعه پارسی چاپ اعلام نموده و نسبت به دریافت سفارشات خود اقدام نمایید .

طراحی و چاپ ست اداری

سفارش ست اداری لاکچری

در بسیاری مواقع استفاده از طرح های ساده و معمولی موجود در بازار ، نیازگوی سلیقه مشتری نیست و نیاز است که برای چاپ ست های اداری ، از طرحی خاص و لاکچری بهره برد.
بدین منظور و برای سفارش ست اداری لاکچری میتوان با اعمال برخی موارد ، به نتیجه دلخواه مشتری نزدیک شد .برخی از این موارد عبارتند از :
خلاقیت : بکارگیری عنصر خلاقیت در طراحی و چاپ ست اداری ، یکی از مهمترین عواملی است که موجب خاص تر شدن سفارشات شما خواهد شد .بدین منظور لازم است تا به منظور طراحی از طرح های انتزاعی و ترکیب عناصر با رنگ های مناسب ، متناسب با نوع کاربری سازمان بهره برد.
جنس محصول : بطور معمول از کاغذ تحریر به عنوان بستر چاپی در ست های اداری استفاده میگردد.اما به منظور لاکچری تر شدن سفارشات خود میتوانید از انواع کاغذ گلاسه ، کتان ، کرافت ، فابریانو و یا کاغذهای فانتزی برای خاص تر شدن سفارش خود بهره مند شوید .
گرماژ محصول : به منظور متمایز کردن هرچه بیشتر سفارش ست اداری خود میتوانید از گرماژهای بالاتر از حد استاندارد برای کاغذ خود بهره مند گردید .لازم به ذکر است که در صورت نیاز به پرینت این دسته از کاغذها ملزم به استفاده از پرینترهای مخصوص خواهید بود.بنابراین در هنگام سفارش نوع کاغذ و انتخاب گرماژ آن جانب احتیاط را رعایت نمایید.لازم به ذکر است در صورتیکه نیاز به چاپ دو طرفه سربرگ خود دارید ، نباید از گرماژ تحریر 80 گرم استفاده نمود زیرا موجب سایه دار شدن طرفین خواهد شد .
تعداد رنگ : بطور معمول برای چاپ ست های اداری از چاپ افست که قابلیت اعمال تا 4 رنگ را دارا است استفاده میشود .اما به منظور هرچه بیشتر اختصاصی کردن طرح و چاپ ست اداری مورد نظرتان میتوانید بر تعداد رنگ های طرح خود بیافزایید
رنگ کاغذ :بطور معمول استفاده از رنگ های سفید و شیری رنگ مرسوم است .اما به منظور لاکچری تر شدن ست اداری میتوان از کاغذهایی با رنگ های خاص نظیر سبز یشمی و … استفاده نمود. لازم به ذکر است که از آنجاییکه سربرگ جزو عناصری است که بر روی آن کاتبه انجام میشود ، لازم است تا رنگ سربرگ را روشن در نظر گرفته و طراحی آن را به گونه ای انجام داد که از رنگ کاغذ دیگر اقلام ست اداری مانند پاکت نامه و کارت ویزیت تبعیت کند.علاوه بر این میتوان به منظور چاپ نوشتار و لوگوی ست اداری ، از چاپ طلاکوب یا نقره کوب بهره مند شد .
طلاکوب و نقره کوب : اعمال طلاکوب و یا نقره کوب بر روی لوگوی شما واقع در اجزای ست اداری موجب لاکچری شدن ست اداری مورد نظرتان خواهد شد .
روکش و یا UV موضعی : استفاده از روکش و یا UV موضعی بر روی برخی عناصر تشکیل دهنده طرح ست اداری مانند لوگو ،موجب خاص و حرفه ای تر شدن ست اداری شما خواهد شد .
لوگو برجسته : اعمال برجستگی در محل های خاص مانند لوگو بر روی ست اداری موجب لاکچری تر شدن سفارش نهایی شما خواهد شد .
لازم به ذکر است که در تمامی موارد فوق ، سفارش به شکل اختصاصی و در شیت بندی اختصاصی مورد چاپ واقع خواهد شد. بر همین اساس هزینه نهایی آن نسبت به سفارشات عادی و ساده ، افزایش خواهد داشت .

ارزان ترین قیمت چاپ ست اداری

قیمت ، همواره یکی از ارکان تعیین کننده بر خرید محصولات است که سفارشات چاپی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و مشتریان سفارشات چاپی به دنبال مرکزی هستند که توانایی ارائه ارزان ترین قیمت چاپ ست اداری را داشته باشند .اما نکته بسیار مهم در تعیین قیمت ارزان ، کیفیت چاپ محصول است .بدین معنی که همیشه تضمین کیفیت در پی قیمت متناسب اتفاق خواهد افتاد .اما این بدین معنی نیست که شما برای برخورداری از کیفتی مناسب ، ملزم به پرداخت هزینه های گزاف هستید .ما در اینجا نکاتی رابه شما یادآور خواهیم شد که ضمن بکارگیری آن ها ، قیمت تمام شده برای سفارش ست اداری شما ، بدون افت کیفیت ، کاهش خواهد یافت .این موارد عبارتند از :
• تیراژ : از آنجایی که برای چاپ سفارش ست اداری ، از نوع چاپ افست استفاده میشود ، و برای اعمال این نوع از چاپ نیاز به تدارک فیلم و زینک است ، میتوان تیراژ سفارش را برای کاهش قیمت نهایی ، افزایش داد. بدین معنی که هزینه فیلم و زینک در تعداد سفارش تاثیری ندارد و یا افزایش تیراژ سفارش خود میتوانید این هزینه را بر تعداد بالاتر سفارشات خود سرشکن نمایید .
• رنگ : همانطور که میدانید تعداد رنگ بر قیمت چاپ تاثیر گذار است و در صورتیکه سفارش شما محدود به 4 رنگ مشکی ، آبی ، زرد و قرمز باشد از هزینه ای مشخص بهره مند و در صورت اضافه تر شدن تعداد رنگ ها بر این قیمت افزوده خواهد شد .بنابراین به منظور صرفه جویی در هزینه ها بهتر است از تعداد رنگ های محدودتری استفاده نمایید .
• جنس : به منظور کاهش هزینه های نهایی خود میتوانید از کاغذهایی با جنس تحریر استفاده نمایید .انواع دیگر کاغذ مانند کتان ، گلاسه ، کرافت و … موجب اضافه شدن هزینه های چاپی خواهند شد .
• گرماژ : از دیگر موارد تاثیر گذار بر قیمت نهایی محصول ، میتوان به گرماژ کاغذ مورد استفاده اشاره نمود.به منظور صرفه جویی هرچه بیشتر میتوانید سفارشات خود را بر روی کاغذهایی با گرماژ پایین تر چاپ نمایید .
• عدم استفاده از خدمات لاکچری : استفاده از خدمات اضافه تر مانند روکش ، UV موضعی ، برش خاص ، طلاکوب ، نقره کوب ، لوگو برجسته و … موجب افزایش قیمت نهایی سفارش ست اداری خواهد شد .بنابراین لازم است برای مقرون به صرفه تر شدن هرچه بیشتر قیمت سفارش مورد نظرتان ، از اعمال این موارد بر سفارش خود خودداری نمایید.
پارسی چاپ یکی از برترین مراکز چاپی است که علاوه بر بکارگیری تمامی موارد فوق برای ارزان تر شدن ثبت سفارشات ست اداری مورد نظر شما ، و ضمن تضمین کیفیت نهایی محصول ، با فراهم آوردن بستر ثبت سفارشات بصورت آنلاین ، موجب شده تا نیروی کار کمتری در حین فرایند انجام سفارشات چاپی دخیل شده که این امر موجب کاهش ملموس هزینه ها ، نسبت به چاپخانه های سنتی هستند.
شما نیز در صورتیکه به دنبال قیمتی ارزان و مقرون به صرفه برای ثبت سفارشات ست اداری خود هستید میتوانید با مراجعه به پنل کاربری خود ، نسبت به مقایسه قیمت های ما با سایر همکارانمان اقدام فرمایید .
کیفیت اتفاقی نیست ! برای بدست آوردن آن سال ها تجربه را پشت سر گذاشته ایم …

پنل سفارش آنلاین چاپ

سفارش آنلاین ست اداری

در گذشته ای نه چندان دور ، افراد برای ثبت سفارشات چاپی خود با برقراری تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به محل چاپخانه نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام مینمودند. اما رفته رفته با توجه به تغییر روش های زندگی و مدرن شدن انجام امور در بستر اینترنت ، بر تعداد افرادی که نیاز به ثبت سفارشات چاپی خود در بستر اینترنت داشتند اضافه گردید .بر این مبنا نیاز به بستری بود تا افراد بتوانند بدون نیاز به صرف وقت و هزینه و سفرهای درون شهری ، بتوانند سفارشات چاپی خود را با اعلام دقیق جزئیات اعلام و ثبت نمایند.

بر همین اساس پارسی چاپ تصمیم بر آن گرفت تا این بستر را برای آن دسته از عزیزانی که قصد سفارش آنلاین ست اداری را داشتند فراهم آورد.بدین منظور نسبت به طراحی پنل فروشی اقدام نمود تا شما سروران با استفاده از آن بتوانید سفارشات مورد نظر خود را در آن ثبت نموده و برای چاپ ، به واحد چاپخانه ارسال نمایید .
بدین منظور لازم است تا پس از ورود به سایت پارسی چاپ ، در پنلِ سفارش ثبت نام نموده و با اعلام مشخصات خود اعم از نام ، آدرس ، شماره تماس و … اقدام نموده و سفارش ست اداری خود را با اعلام جزئیاتی دقیق مانند تیراژ ، جنس ، مدت زمان تحویل و … را مشخص نموده و پس از مدت زمان اعلام شده ، نسبت به دریافت سفارشات خود اقدام نمایید .
از دیگر مزایایی که با ثبت سفارشات خود در سامانه پارسی چاپ از آن بهره مند میگردید ، امکان پیگیری روند اجرای سفارشات خود در هر ساعت از شبانه روز است .بدین منظور کافی است با ورود به پنل کاربری خود ، نسبت به پیگیری تکمیل سفارشات خود اقدام نموده و بدون نیاز به تماس های تلفنی و یا مراجعه به محل چاپخانه ، از روند تکمیل سفارش خود مطلع گردید .
پس از تکمیل سفارش ، میتوانید با برقراری تماس با چاپخانه ، نسبت به دریافت سفارشات خود با یکی از روش های ارسال توسط پیک ، اسنپ ، پست و یا تیپاکس اقدام نموده و آن را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

برای سفارش چاپ ست اداری ، لازم است با شماره تلفن های پارسی چاپ تماس بگیرید.ما کلیه خدمات از طراحی تا چاپ ست اداری را برای شما انجام می دهید

قیمت چاپ ست اداری بستگی به جنس، نوع و تعداد بخش هایی است که می خواهید سفارش دهید.ما بهترین قیمت بازار را در اختیار شما قرار می دهیم.

از 3 روز تا یک هفته بسته به ست اداری که سفارش می دهید، زمان لازم است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
Review Date
Reviewed Item
چاپ ست اداری
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
چاپ ست اداری
Price
IRR 987654
Product Availability
Available in Stock
استعلام 24ساعته- 09015546097 -