چاپ سربرگ

چاپ سربرگ در کسب و کارهای بزرگ و پایدار از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که تمامی مکاتبات داخلی و خارجی یک سازمان بر روی سربرگ صورت پذیرفته و همین امر موجب تاثیر گذاری مثبت بر روی مخاطبین و مشتریان شما خواهد شد .
از آنجا که سربرگ یا Letterhead حاوی مکاتبات سامان شما و شامل لوگو و رنگ سازمانی شماست ، لازم است در چاپ آن حداکثر جانب احتیاط را رعایت نموده و برای چاپ آن جنس و کیفیت خوبی را در نظر گیرید زیرا سربرگ نماینده سازمان و شرکت شما در نزد مخاطب شماست و همین امر موجب میشود که مخاطب به کسب و کار شما اعتماد بیشتری نماید .
ما در چاپخانه آنلاین پارسی چاپ ، آماده پاسخگویی به هرگونه نیاز و سوال شما در حوزه چاپ سربرگ و نحوه انتخاب آن خواهیم بود…

سربرگ چیست

سربرگ برگه ای است که به منظور نگارش انواع نامه ها و مکاتبات رسمی و غیر رسمی در ادارات و سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد و اشخاص حقیقی یا حقوق با نوشتن متن مود نظر خود بر روی آن ، ضمن هویت بخشی به مکاتبات خود ف اصالت متن خود را به خواننده القا میکنند.
هر سربرگ شامل اطلاعات و قسمت های مختلفی همچون : لوگو ، نام و زمینه فعالیت سازمان ، محل درج تاریخ / شماره و پیوست نامه ، آدرس ، شماره تلفن و ایمیل است که با استفاده از رنگ سازمانی مورد طراحی قرار میگیرد .
سربرگ موارد استفاده گوناگونی دارد که عبارت است از : مکاتبات اداری ، صدور پیش فاکتور ، تنظیم قرار داد و یا حتی در برخی مشاغل از سربرگ با عناوین مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.به عنوان مثال سربرگ نزد پزشکان با عنوان سرنسخه شناخته میشود.بر این اساس میتوان با اعمال سرچسب به آن نوع کاربری آن را تغییر داد .
استفاده از سربرگ با سایز استاندارد a4 و یا a5 مرسوم است اما در برخی موارد مانند استفاده تبلیغاتی ، سربرگ با سایز a6 مورد چاپ قرار میگیرد که با استفاده از سرچسب و یا فنر مورد صحافی واقع شده و مورد استفاده قرار میگیرد .
در صورتیکه برای چاپ متون خود از پرینتر استفاده میکنید ، لازم است از استفاده سرچسب بر روی آن بپرهیزید و در صورت لزوم، قبل از قرار دادن آن در پرینتر لازم است تا چسب بالای برگه ها را پاک نمایید
نکته مهم در استفاده سربرگ ها ، اهمیت آن ها به عنوان اوراق رسمی است .بدین معنی که سربرگ به دلیل برخورداری از لوگو و نشان رسمی یک شرکت یا سازمان به عنوان اوراق رسمی آن نهاد محسوب شده لذا باید مراقب سوء استتفاده های احتمالی از آن بود و در صورتیکه استفاده از آن ، تبلیغاتی است ، لازم است در آن از کلمه “یادداشت” استفاده نمایید .همچنین لازم است تا در طراحی آن عناوین “شماره” و “پیوست” نیز حذف گردند.

چاپ سربرگ

طراحی فوری سربرگ

طراحی ملزومات چاپی بطور معمول بین 2 الی 4 روز کاری زمان میبرد اما در برخی مواقع مشتریان بنا بر فوریتی که دارند نیاز دارند تا طرحی در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان ممکن برای ایشان مورد طراحی قرار گیرد .در این زمان میتوانند فوریت خود را با تیم طراح در میان قرار داده و از ایشان بخواهند تا طراحی ایشان را در اولویت قرار دهند.بدیهی است که در این زمان ، مبلغی بالغ بر میزان استاندارد طراحی پرداخته میشود و طرح اتود میخورد.
برای طراحی فوری سربرگ بهتر است از طرح های آماده استفاده نمود که از پیش طراحی شده اند و لازم است بازطراحی بر روی آن یعنی تغییر رنگ ، ساختار و اضافه نمودن المان های سفارشی مانند لوگو ، آدرس ، شماره تلفن و … صورت پذیرید.
اما مشتری ملزم به انتخاب طرح آماده نیست و میتواند زا تیم طراحی ،طرحی سفارشی را درخواست نماید .بدیهی است که در این صورت نیاز به مدت زمان بیشتری برای اعمال طراحی است و لازم است تمامی نیاز تیم طراح اعم از لوگو ، رنگ سازمانی و طرح مورد نظر مشتری در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار تیم طراح قرار گیرد تا نتیجه ای رضایت بخش داشته باشد.

قیمت طراحی سربرگ

از آنجایی که سربرگ به عنوان نماینده شما در نزد مخاطب شماست ، بنابراین لازم است برای حفظ وجه کاریتان نسبت به طراحی ان حساسیت به خرج دهید .زیرا نوع طراحی ، معرف شما و کسب و کارتان در نزد مخاطب است.اما از آنجاییکه در اکثر مواقع ، قیمت حرف اول و آخر را میزند، لازم است تا پیش از شروع کار از قیمت طراحی سربرگ مطلع شوید .طراحی سربرگ بنا بر دلایل مختلفی که در ادامه بدان های اشاره خواهیم نمود میتوانند متفاوت باشند .این موارد عبارتند از :
• نوع طراحی : طراحی سربرگ یکی از معدود طراحی ها است که مانند کارت ویزیت ، سایزبندی ( مربع – مستطیل – اشکال خاص و … ) تاثیر گذار نیست و با یکبار طراحی میتوان برای سایزهای مختلف از آن استفاده نمود.اما با این حال در برخی موارد مشتریان حساسیت های زیاد به خرج میدهند و طرح را چندین باز عوض میکنند که این امر مستلزم هزینه ای جداگانه برای طراحی های مجدد است .همچنین از آنجاییکه لوگو در طراحی سربرگ مورد استفاده قرار میگیرد ، در برخی موارد نیاز به باز طراحی لوگو است که این امر مستلزم هزینه ای جداگانه است .
• طراحی آماده یا سفارشی : استفاده از طرح های آماده که از پیش طراحی شده اند ،قیمتی کمتر از طراحی های سفارشی دارد که مشتری آن را سفارش میدهد و باید ریسک تکراری بودن آن را بپذیرد.در صورت استفاده از طراحی آماده ، طرح با باز طراحی مجدد و تغییر رنگ و ساختار کلی ، آماده چاپ میشود .اما در صورت طراحی اختصاصی که به علت وقت گیر بودن آن ، هزینه ای بیشتر از طراحی آماده را شامل میشود ، طرح از صفر و بر اساس نظر کارفرما مورد طراحی قرار میگیرد .
• مدت زمان تحویل طرح : بطور معمول طراحی ها در مدت زمان 2 الی 4 روز کاری زمان لازم دارد که در برخی موارد مشتری بنا بر دلایلی نیاز دارد تا طرح در مدت زمان کوتاهتری مورد طراحی واقع گردد که این امر مستلزم هزینه ای مازاد بر هزینه استاندارد طراحی سربرگ میباشد .
اما برای اینکه سربرگ شما بشکلی حرفه ای و استاندارد مورد طراحی و چاپ واقع شود ، رعایت یک سری نکات ضروری است که عبارتند از :
• طراحی مناسب سربرگ : به منظور برخورداری از طراحی مناسب لازم است تا با توجه به رنگ سازمانی و لوگوی شما ، طرحی مناسب اتود خورده شود.
• ابعاد چاپ سربرگ : ابعاد مورد استفاده برای هر سربرگ ، با توجه به مکاتبات سازمان در نظر گرفته میشود.بطور معمول سایز a4 سایزی اساندارد برای مکاتبات رسمی است که در صورت لزوم میتوانید این سایز را برای چاپ برگزینید.اما در صورتیکه مکاتبات شما بسیار کوتاه است ف استفاده از سایز a4 برای چاپ سربرگ نامناسب خواهد بود و بهتر از سایزهای کوچکتر مانند a5 استفاده نمایید .به عنوان مثال ، نسخه های پزشکان جزو سربرگ هایی است که با سایز a5 مورد استفاده قرار میگیرند .
• جنس و ضخامت کاغذ مورد استفاده : جنس و ضخامت کاغذ مورد استفاده در چاپ سربرگ ، با توجه به مورد استفاده آن مورد انتخاب واقع میگردد که مرسوم ترین این گرماژها عبارتند از : تحریر 80 گرم – تحریر 100 گرم – کتان 120 گرم و کتان 140 گرم ( در صورتیکه برای چاپ متون خود از پرینتر استفاده میکنید ، بهتر است از کاغذ با گرماژ 80 گرم استفاده نمایید .در غیر اینصورت میتوانید گرماژهای دیگری را نیز انتخاب نمایید )
• نوع چاپ ( افست و دیجیتال ) : کیفیت چاپ شما متاثر از انتخاب نحوه و نوع چاپ است که بطور معمول در دو شکل چاپ افست برای تیراژ های بالا و چاپ دیجیتال برای تیراژ های کمتر قابل استفاده هستند.

قیمت چاپ سربرگ

قیمت چاپ سربرگ بنا بر موارد متعددی مانند نوع کاغذ مورد چاپ اعم از تحریر ، کتان ، گلاسه و … ، گرماژ مورد استفاده (80 – 100 و یا 120 گرم) ، تعداد رنگ های چاپ ، تیراژ کار ، زمان مورد نظر و نوع چاپ اعم از چاپ دیجیتال و یا افست ، مورد محاسبه قرار میگرد .
شما عزیزان میتوانید سفارشات چاپ سربرگ خود را در مجموعه پارسی چاپ بشکل چاپ افست و با تیراژهای مختلف بر روی انواع گرماژ کاغذ مورد سفارش قرار دهید .
ما در تیم چاپ شاپرک کلیه سفارشات چاپ سربرگ را بشکل شیت اختصاصی مورد محاسبه قرار داده و شما عزیزان میتوانید برای صرفه جویی در هزینه های خود تعداد سفارشات خود را افزایش دهید .زیرا از آنجاییکه فیلم و زینک برای سفارشات چاپی یکبار مورد محاسبه قرار داده میشوند و چه سفارش 500 عددی باشد و چه ده هزار عددی ، بر قیمت فیلم و زینک تاثیری ندارد ، میتوان با افزایش تیراژ ، هزینه فیلم و زینک را سرشکن نمود و هزینه های نهایی را کاهش داد.
از دیگر مواردی که تاثیر مستقیم بر قیمت نهایی چاپ سربرگ دارد ، خدماتی هستند که بشکل تکمیلی مورد اجرا قرار میگیرند و میتوانند به عنوان خدماتی اضافه تر بر روی سربرگ مورد اجرا قرار گیرند .برخی از این موارد عبارتند از : طلاکوب ، نقره کوب ، لوگو برجسته ، برش خاص ، رنگ پنجم و یا رنگ ساختگی که بنا بر نوع خدمت ، بر قیمت نهایی محصول افزوده خواهد شد.

چاپ سربرگ

چاپ فوری سربرگ

در بسیاری مواقع بنا بر دلایل مختلف مانند تغییر آدرس و یا شماره تلفن، نیاز به چاپ فوری سربرگ داریم.
همانگونه که میدانید برای چاپ سربرگ از دو روش چاپ افست و چاپ دیجیتال استفاده میشود .چاپ افست دارای قیمتی پایین تر از چاپ دیجیتال و کیفیتی بالا تر است اما مدت زمانی که نیاز است تا این چاپ مورد اجرا قرار گیرد بین 4 تا 9 روز کاری است .اما بنابر دلایلی ممکن است مدت زمان مورد نظر مشتری کمتر از این میزان باشد و برای تحویل آن کمتر از یک روز کاری زمان نیاز باشد.در این زمان لازم است تا از چاپ دیجیتال برای اجرای سفارشات انتخاب گردد .بدین منظور میتوان سفارشات را در مدت زمانی در حدود کمتر از یک ساعت مورد چاپ قرار داد.
اما برای این امر لازم است تا بستر آن فراهم باشد .به عنوان مثال برای چاپ فوری سربرگ ، لازم است تا طرح آن از پیش آماده شده باشد و سپس آن را برای چاپ در اختیار چاپخانه قرار داد .
برای اندازه سربرگ در چاپ فوری سربرگ ، استاندارد خاصی وجود ندارد و شما میتوانید سفارشات خود را در تمام سایزهای A4 . A5 و A6 ثبت نمایید .علاوه بر این میتوان با در نظر گرفتن مدت زمانی بیشتر ، سایزهای غیر استاندارد و نامتعارف را نیز لحاظ نمود.
برای جنس و گرماژ کاغذ مورد استفاده در چاپ فوری سربرگ ، میتوان از کاغذهای تحریر 80 ، 100 و 120 گرم و یا کاغذ کتان 100 و 120 گرمی استفاده نمود .علاوه بر این در چاپ فوری سربرگ میتوان از کاغذهای دیگری همچون کاغذهای صدفی 100 و 120 گرم و یا کاغذهای فابریانو طوسی و یا کرم نیز استفاده نمود .
اما از آنجا که چاپ فوری سربرگ با استفاده از نوع چاپ دیجیتال صورت میپذیرد و همانگونه که عنوان شد قیمت این نوع چاپ از چاپ افست بیشتر است ، لذا بهتر از در مواقعی از این نوع چاپ استفاده شود که علاوه بر محدودیت زمانی ، تیراژ مورد سفارش نیز محدود باشد .

بهترین قیمت چاپ سربرگ

بهترین قیمت سربرگ

برای دریافت بهترین قیمت ، لازم است تا به مرجع یک صنف مراجعه نمایید .زیرا ارائه بهترین قیمت تنها در زمانی امکان پذیر است که یک کسب و کار بدون وجود دلال و واسطه نسبت به برقراری ارتباط با مشتری اقدام نماید .بنابراین پیش از هر چیز لازم است تا برای دریافت بهترین قیمت سربرگ ، نسبت به برقراری ارتباط با یک چاپخانه بشکل مستقیم و بدون واسطه اقدام نمایید .
شما در پارسی چاپ قادر خواهید بود با حذف واسطه ها که دلیلی بر افزایش قیمت نهایی سفارشات چاپی هستند ف بشکلی مستقیم با چاپخانه در تماس بوده و سفارشات خود را در هر لحظه از شبانه روز به ثبت برسانید.
اما علاوه بر انتخاب یک شرکت مجری سفارشات چاپ عوامل دیگری در ارائه بهترین قیمت چاپ سربرگ دخیل هستند که با رعایت آن ها میتوانید تا حد بسیار زیادی از هزینه های خود بکاهید .در ادامه به برخی از مهمترین روش های کاهش هزینه های چاپ سربرگ اشاره خواهیم نمود.
 انتخاب روش چاپ : استفاده از چاپ افست و چاپ دیجیتال برای انجام سفارشات چاپ سربرگ مرسوم است که مشتری بنا بر تیراز و مدت زمان اجرای سفارشات خود یکی از این موارد را انتخاب مبکند.نوع چاپ افست در مدت زمان طولانی تری نسبت به چاپ دیجیتال مورد اجرا بوده و هزینه آن نسبت به چاپ دیجیتال کمتر است.اما نکته مهم در انتخاب سفارش چاپ افست علاوه بر مدت زمان اجرای چاپ ، تیراژ مرد سفارش است که در سفارشات با تیراژ حداقل 500 عددی قابلیت اجرا را دارد .
 تیراژ سفارش : در صورت انتخاب چاپ افست ، میتوان با افزایش تیراژ سفارش از هزینه های نهایی خود کاست و قیمت تمام شده برای هر سربرگ را کاهش داد.چرا که قیمت فیلم و زینک در چاپ افست یکبار لحاظ میشود و چه تیراژ سفارش 500 عدد باشد و چه چند هزار عدد باشد ، این قیمت تغییری نخواهد کرد .بنابراین در صورتیکه محدودیت اجرایی ندارید ( به عنوان مثال تغییر آدرس و یا شماره تلفن که نیاز به بازطراحی سربرگ دارد ندارید ) میتوانید تیراژ سفارش خود را افزایش دهید تا از هزینه های نهایی خود بکاهید .
 هزینه طراحی : میتوانید برای کاهش هزینه های خود ، از طرح های آماده استفاده نمایید و تنها با سفارشی تر نمودن طرح نسبت به چاپ آن اقدام نمایید .طرح های اختصاصی مستلزم مدت زمان بیشتری برای اجرای طراحی و همینطور هزینه بیشتری برای طراحی هستند .
 انتخاب جنس و گرماژ مناسب : به منظور کاهش هزینه های خود میتوانید از جنس و گرماژهای مرسوم مانند جنس کاغذ تحریر و با گرماژ 80 و یا 100 گرم استفاده نمایید .پر واضح است که استفاده از کاغذ های فانتزی مانند گلاسه و یا گرماژ های بالاتر ، موجب افزایش هزینه های نهایی خواهد شد
 حذف خدمات تکمیلی : به منظور کاهش هزینه های نهایی بهتر است از خدمات فانتزی و تکمیلی مانند طلاکوب و یا برجسته نمودن لوگو صرف نظر شود .

سفارش چاپ سربرگ

سابق بر این برای سفارش چاپ سربرگ نیاز بود تا مشتری با مراجعه به چاپخانه نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام مینمود . اما امروزه با تغییر روش زندگی ، افراد تمایلی به مراجعه حضوری به چاپخانه نداشته و به دنبال بستری هستند تا در کوتاهترین زمان و صرفه جویی در هزینه ها نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایند .بر همین اساس چاپخانه های انلاین شروع به کار کردند .اما برای دریافت نتیجه استاندارد لازم است تا از بین انتخاب های مختلف ، بتوانید بهترین چاپخانه را انتخاب نمایید .
به منظور میتوانید با استفاده از روش های گوناگون مانند مقایسه قیمت ها و مدت زمان تحویل سفارش ، نسبت به تشخیص چاخانه معتبر اقدام نمایید .
چاپ سربرگ یکی از مهمترین مواردی است که یک سازمان نسبت به چذپ آن اقدام میکند. اهمیت آن از آن جهت است که سربرگ به عنوان نماینده شما در نزد مخاطب ظاهر شده و حاوی اطلاعات تماس شما و رسمیت شما است .بنابراین چاپ آن باید بشکلی استاندارد و با بالاترین کیفیت ممکن باشد .بنابراین انتخاب جنس مناسب در کنار کیفیت بالای چاپ ، موجب معرفی شما در نزد مخاطب به عنوان یک برند معتبر خواهد شد .
پارسی چاپ یکی از معدود چاپخانه های انلاین است که با انجام کلیه مراحل سفارش از ثبت تا ارسال آن برای مشتری بشکل صفر تا صد توسط خود ، توانسته به یکی از برترین چاپخانه های آنلاین در بین سایر رقبا تبدیل گردد که سفارشات را با هزینه ای مقرون به صرفه ، با کیفیتی بالا و در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان عزیز خود تحویل میدهد.
به منظور سفارش چاپ سربرگ میتوانید با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت پارسی چاپ ، نسبت به انتخاب جزئیات سفارش خود اعم از جنس کاغذ ، تیراژ ، سایز ، نوع چاپ و … اقدام نموده و آن را در مدت زمان مشخص تحویل بگیرید .لازم به ذکر است که در صورت سفارش با استفاده از پنل اختصاصی ثبت سفارشات آنلاین ، خواهید توانست در هر لحظه از شبانه روز ، نسبت به پیگیری سفارشات خود اقدام نموده و شخصا پیگیر مراحل تکمیل سفارشات خود باشید .

چاپ سربرگ اختصاصی

چاپ سربرگ اختصاصی

چاپ سربرگ اختصاصی یکی از راه های برقراری ارتباط از طریق نام های رسمی و اداری در بین سازمان ها و شرکت های رسمی است که موجب رسمیت بخشید به هویت و برندِ آن نهاد خواهد شد .انتخاب طرح اختصاصی موجب برتری بخشیدن به برند شما در نزد مخاطب خواهد شد چرا که شما با انتخاب طرحی اختصاصی و غیر تکراری ، برای برند خود ارزش قائل شده و این ارزش نهادن ، در نزد مخاطب نیز به چشم خواهد آمد.
به منظور برخورداری از یک سربرگ اختصاصی لازم است تا توجه ویژه ای به طراحی و کیفیت چاپ آن شود .بنابراین لازم است تا طراحی و اجرای آن به تیمی سپرده شود که توانایی اجرای چاپی استاندارد و حرفه ای را داشته باشند.
اما چاپ سربرگ اختصاصی از دو منظر در نظر گرفته میشود.نخست نوع چاپ سفارش که بشکل فرم بندی عمومی و یا اختصاصی است و دوم از نظر نوع طراحی که بشکل طراحی با طرح اختصاصی صورت میپذیرد.
چاپ اختصاصی با فرم بندی اختصاصی:
در چاپ سربرگ اختصاصی به شکل فرم عمومی عمل نمیشود سفارشات شما بر روی فرمی جداگانه چاپ خواهد شد.دلیل این امر این است که در فرم های عمومی ، کنترل رنگ صورت نمیپذیرد و تنها هدف این است که سفارشات با کیفیتی ایده آل و قابل قبولی چاپ شوند .اما در چاپ اختصاصی و فرم بندی اختصاصی ، رنگ ها بشکل ویژه ای مورد کنتل قرار میگیرند و این امر موجب کنترل رنگ ها و بالا رفتن کیفیت نهایی چاپ خواهد شد .
علاوه بر این در چاپ فرم بندی عمومی ، نوع و گرماژ کاغذ در تمامی سفارشات یکسان است .اما در چاپ اختصاصی ، میتوانید برای هر سفارش کاغذی خاص با گرماژ منحصر بفرد را در نظر بگیرید .
همچنین در صورتیکه سفارش چاپ شما بشکل اختصاصی باشد ، تعداد تحویل کار بطور معمول بیش از آن میزانی است که در هنگام سفارش اعلام شده .زیرا پرتی کمتری دارد.اما در سفارش چاپ بشکل عمومی معمولا همان میزان که سفارش داده شده است تحویل میگردد.
از دیگر مواردی که موجب چاپ اختصاصی سربرگ میشود ، تعداد رنگ های چاپ است .بطور عادی برای چاپ فرم های عمومی از چهار رنگ قرمز ، آبی ، زرد و مشکی استفاده میشود و در سفارشت با تیراژ بالا از هر چهار رنگ استفاده میشود و برای هر رنگ یک زینک مورد استفاده قرار میگرد.اما در صورتیکه چاپ شما شامل رنگ های بیشتری باشد ، لازم است از چاپ اختصاصی استفاده شود که منجر به افزایش قیمت چاپ خواهد شد.
نوع برش سربرگ نیز میتواند در اختصاصی یا عمومی نمودن آن موثر باشد .بدین معنی که در صورتیکه سربرگ شما برش خاص داشته باشد لازم است تا شیت بندی اختصاصی برای آن لحاظ گردد.لازم است هر انچه در ذهن دارید را با چاپخانه در میان قرار داده و نقطه نظر ایشان را در کیفیت نهایی چاپ جویا شوید.
از دیگر مواردی که موجب اختصاصی شدن چاپ سربرگ شود ، نوع صحیفی و اعمال سرچسب بدان است .همچنین اعمال پرفراژ نیز تنها در چاپ های اختصاصی قابلیت اعمال را دارند.
انواع کاغذ که برای چاپ اختصاصی مورد استفاده قرار میگیرد عبارت است از :
 کاغذ کتان : کاغذ کتان یکی از انواع کاغذ است که بر روی سطح آن برجستگی هایی وجود دارد و موجب اختصاصی شدن سربرگ شما خواهدشد.به منظور کیفیت نهایی چاپ بهتر است از رنگ های مختلف استفاده نکنید زیرا این امر موجب کوبیدگی در سطح کاغذ شده و کیفیت برجستگی های آن را پایین خواهد آورد .
 کاغذ گلاسه : از کاغذ گلاسه در گرماژ های مختلف بین 90 تا 300 گرم برای چاپ سربرگ استفاده میشود .اما استفاده از آن برای سربرگ مرسوم نمیباشد زیرا در صورت تا خوردن ، موجب شکستگی در کاغذ خواهد شد .اما در بسیاری مواقه بنا بر خواست و سلیقه مشتری این نوع کاغذ برای چاپ سربرگ مورد استفاده قرار میگیرد.
 کاغذ فانتزی : استفاده از کاغذهای فانتزی نظیر جنس فابریانو ، کاغذ چرمی ، کرافت و … موجب اختصاصی شدن چاپ شما میگردد .
 کاغذ هایی با رنگبندی خاص : استفاده از کاغذهایی با رنگبندی خاص مانند سبز یشمی که با خدمات تکمیلی مانند طلاکوب مورد اجرا قرار میگیرند موجب طراحی خاص سربرگ خواهد شد .
اما در صورتیکه چاپ اختصاصی سربرگ از منظر طراحی مورد بررسی قرار گیرید ، باید گفت که در این نوع چاپ ، طرح از پیش موجود نمیباشد و مشتری بر اساس نظر خود و با استفاده از توانایی تیم طراح نسبت به اتود طرح مورد نظر خود اقدام مینماید.طرح مورد چاپ برای سربرگ اختصاصی ، تنها مختص به همان مشتری است و نمونه آن برای هیچ سفارش دیگری مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.
بطور کلی در چاپ اختصاصی توجه ویژه ای به فرایند چاپ میشود و تلاش میشود تا سلیقه مشتری بطور کامل در فرایند چاپ سفارش اعمال گردد .
برای کسب مشاوره و راهنمایی میتوانید با ما در تماس باشید…

بهترین قیمت چاپ سربرگ

چاپ مستقیم سربرگ

امروزه در همه صنوف بحث رقابتی وجود دارد و مشتریان هر صنف میکوشند تا نیاز خود را از محلی برآورده نمایند که خدمات مورد نیازشان را بصورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه ای به ایشان ارائه دهد.حوزه چاپ نیز یکی از این موارد است که اخیرا دستخوش ورود واسطه و دلالان زیادی در خود شده است .این امر موجب میشود مشتری بشکلی غیر مستقیم با چاپخانه در تماس بوده که موجب بوجود آمدن برخی مشکلات نظیر قیمت غیر واقعی ، رخ دادن برخی تغییرات در طرح و رنگ ها ، عدم اعمال نظر واقعی مشتری بر روی سفارش و … خواهد شد.از این رو افراد به دنبال چاپخانه ای هستند که بتوانند سفارشات خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه به ثبت برسانند.
پارسی چاپ یکی از معدود چاپخانه هایی است که با در اختیار داشتن چندین مرکز چاپ در تهران ، نسبت به دریافت سفارشات چاپی اقدام مینماید و این سفارشات را در کوتاهترین زمان ممکن و با برترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیز خود قرار میدهد.
سابق بر این انجام سفارشات در پارسی چاپ تنها بصورت سنتی و با مراجعه به چاپخانه صورت میپذیرفت اما با توجه به مشغله های روزمره افراد و تغییر ذائقه مشتریان عزیز بنا بر تغییر روش سفارش بشکلی آنلاین ، تصمیم بر آن گرفتیم که کلیه سفارشات خود را بشکلی آنلاین و در بستر اینترنت دریافت و به ثبت برسانیم.ایم امر علاوه بر سهولت و صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان ، موجب خواهد شد تا در هر لحظه از شبانه روز که مایل باشید ، نسبت به پیگیری روند انجام سفارش اقدام نمایید .

چاپ سربرگ در چاپخانه

چاپ اواراق اداری که سربرگ یکی از این موارد است را به جهت رسمیت آن و مرجعیتی که دارد ، نمیتوان به هر شرکت و چاپخانه ای واگذار نمود و لازم است برای چاپ اینگونه موارد حساسیت بیشتری به خرج داد تا با خاطری آسوده ، بهترین قیمت و برترین کیفیت را شاهد باشید .
شرکت پارسی چاپ با سابقه ای بیش از یک دهه فعالیت در حوزه چاپ ، مفتخر است برترین خدمات چاپ را در حوزه طراحی ، لیتوگرافی و چاپ با بهره مندی از به روزترین دستگاه های چاپ افست 2 ورقی چهار رنگ، دستگاه های افست GTO چهار رنگ ، دستگاه GTO و 2 ورقی تک رنگ ، دستگاه برش پولار دهانه 115 ، دستگاه لتر پرس با دهانه 72 ، دستگاه ملخی و … به شما عزیزان ارائه دهد.

مرکز چاپ سربرگ در تهران

چاپ اوراق اداری مانند سربرگ برای کسب و کارهایی که بصورت رسمی فعالیت دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.بدین منظور لازم است تا سفارشات خود را در یک چاپخانه ثبت نمایید.چاپخانه های بسیاری برای انجام سفارشات وجود دارند که مرکزیت آن ها در شهر تهران است .بر این اساس برای افرادی که در پایتخت زندگی میکنند انتخاب های متعددی وجود دارد . اما شناخت برترین آن ها ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا کیفیت نهایی سفارشات شما ، به کیفیت کار آن چاپخانه بستگی دارد .
لذا مهم است که بتوانید یک مرکز چاپ سربرگ در تهران را شناسایی نموده که با استفاده از خدمات ایشان بتوانید سفارشات خود درا در کوتاهترین زمان ممکن و با قیمتی مقرون به صرفه به ثبت برسانید .
مرکز چاپ پارسی چاپ یکی از معتبرترین مراکز چاپ است که با مرکزیت چاخانه های خود در شهر تهران ، روزانه پاسخگوی خیل عظیمی از نیاز شما عزیزان در حوزه چاپ است .اما ثبت سفارش در این مرکز محدود به همشهریان عزیز تهرانی نبوده و دیگر عزیزان از هر نفطه از تهران قادرند سفارشات خود را در پنل این چاپخانه به ثبت رسانده و آن را پس از تکمیل با استفاده از روش های گوناگون تحویل بگیرند.بر این اساس شما عزیزان قادر خواهید بود سفارشات خود را شخصاً تحویل گرفته ویا برای دریافت آن پس از هماهنگی با چاپخانه بشکل ارسال با پیک ، اسنپ ، پست ، تیپاکس و … دریافت نمایید.

چاپ فوری سربرگ

سفارش سربرگ لاکچری

در بسیاری مواقع مشتریان درخواست سفارش سربرگ لاکچری را دارند .اما لاکچری بودن مفهومی کلی است و لازم است تا مشتری جزئیات سفارش خود که آن را تبدیل به سربرگی لاکچری میکند را مشخصاً اعلام نماید .
اما برخی از مواردی که یک سربرگ را به سربرگی خاص و لاکچری تبدیل میکند عبارتند از :
 جنس کاغذ : بطور معمول برای چاپ سبرگ از کاغذ تحریر با گرماژ 80 – 100 و یا 120 گرم استفاده میشود .اما در صورتیکه سفارش خود خاص و حرفه ای است میتوانید از انواع دیگر کاغذ مانند کاغذ کتان ، گلاسه و … استفاده نمایید که آن را تبدیل به سفارشی خاص میکند.
 رنگ کاغذ : در حالت کلی رنگ کاغذ مورد استفاده برای چاپ سربرگ ، سفید است اما برای خاص تر نمودن هر چه بیشتر سربرگ خود میتوانید از رنگ های غیر معمول مانند مشکی و یا سبز یشمی استفاده نمایید که متون بر روی آن بصورت نقره کوب و یا طلاکوب چاپ شده اند.
 نقره کوب / طلاکوب / برجسته سازی : اعمال برخی خدمات تکمیلی مانند برجسته نمودن لوگو یا نوشتار و یا نقره کوب و طلاکوب نمودن لوگو یکی از مواردی است که موجب لاکچری قلمداد کردن یک سربرگ خواهد شد.
 برش خاص : در بسیاری مواقه مشتریان درخواست برش های خاصی از سربرگ را مینمایند که غیر عرف بوده و تنها برای سفارشی خاص قابلیت اجرا را دارد .
توجه نمایید که لاکچری نمودن سربرگ با استفاده از این روش ها مستلزم شیت بندی سفارش بصورت اختصاصی شده که هزینه های اعمال آن اضافه بر خدمات معمول ثبت سفارش است .

طراحی و چاپ سربرگ

ارزان ترین قیمت چاپ سربرگ

با توجه به شرایط اقتصادی که امروزه شاهد آن هستیم ، افراد بسیاری همواره به دنبال یافتن مرکز چاپی هستند که ارزان ترین قیمت چاپ سربرگ را ارائه دهد .
البته به این نکته توجه داشته باشید که تنها ارزان بودن کافی نیست و لازم است تا در قبال هزینه ای که پرداخت میکنید ، کیفیت درخوری را شاهد باشید .بنابراین مهمتر از قیمت ارزان ، متناسب بودن هزینه پرداختی یا کیفیت دریافتی است و این چیزی است که اکثرا نسبت بدان بی تفاوت هستند.چرا که چاپخانه های بسیاری وجود دارند که در ازای ارائه قیمتی نازل ، از کیفیت کاسته و سفارش را با کمترین میزان کیفیت به مشتری تحویل میدهند .
اما روش های بسیاری وجود دارد که با استفاده از آن بتوان بدون افت کیفیت ، از هزینه ها کاست و قیمتی ارزان و مقرون به صرفه را در عین تضمین کیفیت ارائه داد که برخی از این موارد عبارتند از :
 انتخاب نوع چاپ افست : انتخاب نوع چاپ افست ، دارای قیمت کمتری نسبت به چاپ دیجیتال است اما نکته قابل توجه در این نوع چاپ ، سفارش تیراژ بالاتر از 500 عدد و مهلت زمان انجام چاپ بین 4 تا 9 روز کاری است .
 بالا بردن تیراژ : برای انجام کلیه سفارشات چاپی ، لازم است تا فیلم و زینک تهیه شود که این موضوع فرای تیراژ مورد چاپ است و تاثیری در تعداد سفارشات ندارد.بدین منظور میتوانید برای کاهش هزینه های نهایی خود ، تیراژ سفارش را بالاتر برده تا هزینه نهایی فیلم و زینک در تیراژ سرشکن بشود.
 اعمال سایز برش : در صورتیکه اجباری برای سایز دقیق سفارش خود ندارید ، میتوانید با انتخاب سایز برش کوچکتر از سایز های دقیق ، در هزینه های خود صرفه جویی نمایید .به عنوان مثال میتوانید به جای ثبت سفارش در سایز دقیق A4 نسبت به ثبت سفارش در سایز کوچکتر از A4 که از طرفین حدودا 1 سانت کوچکتر است ، قیمت نهایی سفارش خود را کاهش دهید .
این ها مواردی بودند که عمومیت داشته و تمامی افراد میتوانند با استفاده از این نکات نسبت به کاهش هزینه های چاپی خود اقدام نمایند .
پارسی چاپ با مرکزیت چاپی خود واقع در شهر تهران و با همکاری با چندین چاپخانه ، قادر است به دور از مداخله واسطه گری های چاپی ، نسبت به ثبت سفارشات شما عزیزان اقدام نماید .
یکی از دلایلی که موجب شده قیمت ها در پارسی چاپ ، نازل تر از سایر همکاران ما باشد ، نحوه ثبت سفارشات در این مرکز است .
کلیه سفارشات در این مرکز بصورت آنلاین و بدون مداخله کارمندان صورت پذیرفته و این امر موجب کاهش ملموس هزینه های نهایی بر قیمت سفارشات شده است .
برای اطمینان از هزینه های نازل و کیفیت برتر چاپ در پارسی چاپ ، کافی است قیمت ها و کیفیت را مقایسه نمایید …!

پنل سفارش آنلاین چاپ

سفارش آنلاین سربرگ

امروزه با توجه به تغییر روش های زندگی و رفع نیاز افراد در بستر اینترنت ،روش های چاپ نیز دستخوش تغییر شده اند و نیاز است تا بستری فراهم باشد تا افراد بدون نیاز به مسافرت های درون شهری و صرف وقت و هزینه ، نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایند.
بر همین اساس پارسی چاپ ، با فراهم آوردن بستر سفارش آنلاین سربرگ ، برای آن دسته عزیزانی که قصد ثبت سفارش دارند ، امکانی را فراهم آورده تا شما عزیزان با صرف کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن ، نسبت به ثبت سفارشات چاپی خود اقدام نمایید .
بر این اساس لازم است تا پس از تکمیل طراحی سربرگ خود و با مراجعه به وبسایت پارسی چاپ ، نسبت به ثبت نام در ساسمانه سفارش آنلاین پارسی چاپ اقدام نموده و اطلاعات خود شامل نام ، آدرس ، شماره تلفن و … را وارد نموده و جزئیات سفارش خود اعم از سایز ، جنس کاغذ ، تیراژ ، نوع چاپ و … انتخاب نموده و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن به ثبت برسانید .
از دیگر مزایای سفارش آنلاین سربرگ میتوان به امکان پیگیری سفارش در هر لحظه از شبانه روز و تنها با وارد شدن به سامانه ، اشاره نمود.بر همین اساس شما عزیزان میتوانید در هر لحظه که قصد پیگیری سفارش خود را دارید ، وارد پنل کاربری خود شده و شاهد روند تکمیل سفارش خود از لحظه ثبت سفارش تا لحظه دریافت باشید.

قیمت چاپ سربرگ ، به المان های مختلفی از جمله جنس ، سایز ، رنگ و …بستگی دارد و همچنین جنس کاغذ و تیراژ کاغذ بستگی دارد

چاپ فوری سربرگ ، در بعضی از سایز ها ، رنگ ها و تیراژ ها امکان پذیر است و برای اطلاع از شرایط چاپ فوری سربرگ ، با کارشناسان پارسی چاپ تماس حاصل فرمایید

شما در پارسی چاپ می توانید چاپ سربرگ را در انواع سایز های مختلف انجام دهید ، سایز a4  و a5  و سایز سایز ها و جنس ها را می توانید سفارش دهید

پارسی چاپ با استفاده از ناوگان حمل و نقل خود ، کلیه سفارشات چاپی را به سراسر ایران به صورت رایگان ارسال می نماید

برای سفارش چاپ فوری سربرگ ، کافی است به آدرس پنل سفارش آنلاین چاپ مراجعه کنید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
Review Date
Reviewed Item
چاپ سربرگ
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
چاپ سربرگ
Price
IRR 852369
Product Availability
Available in Stock
استعلام 24ساعته- 09015546097 -