چاپ پاکت نامه

برای هر سازمان رسمی و معتبر، انجام مکاتبات درون و برون سازمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و چاپ پاکت نامه ای استاندارد که به عنوان نماینده شرکت در نزد مخاطب حضور خواهد داشت امری بسیار حساس است. زیرا نشان دهنده رسمیت و وجهه سازمان و یا شرکت مذبور در نزد مخاطبین خویش است و شما با قراردادن فاکتور، سربرگ و … سازمانِ خود، میتوانید اعتبار و هویت سازمان خود را ارتقا بخشید. لذا انتخاب یک شرکت طراحی و چاپ مناسب، جهت انجام امور چاپی پاکت نامه مورد نظرتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
علاوه بر مسئولیت اصلی یک پاکت نامه که محافظت از محتوا و مکاتبات موجود در داخل آن است، بازاریابی غیر مستقیم نیز از کاربردهای چاپ پاکت نامه است. زیرا شما میتوانید با چاپ لوگو، آدرس، شماره تماس و ایمیل خود بر روی پاکت نامه، موجب دیده شدن هرچه بیشترِ کسب و کار خود توسط دیگر افراد شوید. در اینجاست که اهمیت یک طراحی مناسب که خیره کننده باشد، بیش از پیش محسوس خواهد بود.
از دیگر موارد اساسی در طراحی و چاپ پاکت نامه، میتوان به مواردی همچون رعایت اصول طراحی مدرن و استاندارد بر اساس اصول گرافیکی، طراحی استاندارد بر اساس خطوط تا و برش، هماهنگی رنگ های مورد استفاده در چاپ و کاغذ مورد استفاده، اعمال خط تای دقیق، صحافی اصولی، اعمال چسب های درب پاکت نامه، اعمال خدمات تکمیلی مانند برش اختصاصی، لوگو برجسته، طلاکوب، بکارگیری رنگ پنجم و بیشتر، و … اشاره نمود.
در صورتیکه شما نیز جزو افرادی هستید که چاپ پاکت نامه مورد نظرتان از حساسیت ویژه ای برخوردار است و نیاز دارید تا این سفیر را به بهترین شکل ممکن مورد طراحی و چاپ قرار دهید، میتوانید با انتخاب پارسی چاپ به عنوان شرکت طراحی و چاپ انواع ملزومات اداری مانند کارت ویزیت، سربرگ، کاتالوگ، بروشور، ست اداری، تراکت و …، چاپی استاندارد و حرفه ای را شاهد باشید.
پارسی چاپ با تکیه بر سابقه حضور و فعالیت در عرصه چاپ به مدت بیش از یک دهه، و با بهره مندی از به روز ترین و با کیفیت ترین ماشین آلات چاپ و افتخار همکاری با برترین همکاران در حوزه طراحی، چاپ و صحافی، توانایی پاسخگویی به شما عزیزان در حوزه چاپ انواع ملزومات چاپی است.

چاپ پاکت نامه

پاکت نامه چیست

ارسال پیام از دیرباز و از دوره پارینه سنگی در بین انسان ها مرسوم بوده و انتقال پیام در آن دوره توسط نقاشی های روی دیوار و سنگ ها صورت میپذیرفته است. اما با گذشت زمان ، نحوه مکاتبات و انتقال پیام تغییر کرده و انسان ها با بکارگیری وسایلی همچون سنگ و کتیبه، توانستند پیام های خود را به دیگر نقاط نیز ارسال نمایند. رفته رفته با پیشرفت و امکان بکارگیری پوست حیوانات و پس از آن کاغذهایی با نام پاپیروس، نامه نگاری وجهه ای جدید پیدا کرد و بعدها استفاده از کاغذ به منظور نامه نگاری و مکاتبات مرسوم شد. اما در بسیاری مواقع نیاز بود تا مکاتبات از دیدرس افراد بیگانه محفوظ بماند. بر این اساس لازم بود تا حفاظی بر روی مکاتبات قرار گیرد تا دیگر افراد نتوانند درون حفاظ را مشاهده نمایند.
اما تاریخچه ابداع پاکت نامه به بیش از 4000 سال پیش و دوران بابلی ها باز میگردد. در آن زمان کیسه ای که مانند یک پوشه بود را با استفاده از خاک رس ایجاد نمودند و سپس بر روی لوح های سنگی و مکتوب قرار داده و پس از اعمال مهر و موم و فشار بر روی آن ها، مجموعه ایجاد شده را با حرارت، میپختند. بر این اساس، اطمینان حاصل میشد تا مکتوبات از گزند افراد دیگر مصون مانده زیرا برای خواندن محتویات درون گل پخته شده، لازم بود تا روکش نامه که همان گِل مهر و موم شده بود شکسته شود.
مورخان بر این باورند که استفاده از پاکت نامه به شکلی که امروزه مرسوم است، برای اولین بار توسط چینی ها و در 3500 سال پیش ابداع شده است تا رازهای ارتباطات سلطنتی و افراد ثروتمند را در خود جای دهد. این پاک های نامه از جنس پاپیروس بود اما شکل آن مانند پاکت های نامه امروزی نبود و تنها تکه ای کاغذ بود که بر روی سند اصلی پیچیده میشد و آن را به شکل مهر و موم شده ارسال میکردند.
پس از آن، در سال 1845 دستگاهی توسط ادوین هیل به ثبت رسید که با استفاده از جریان بخار، کاغذ را به شکل پاکت نامه برش داده و تا میکرد. این دستگاه، انقلابی را در عرصه ساخت پاکت بپا کرد زیرا برای اولین بار، از دستگاهی استفاده میشد که بصورت خودکار نسبت به تولید پاکت نامه اقدام مینمود.
در سال 1876، دستگاهی توسط جیمز گرین ارنولد ساخته شد که به لبه های پاکت نامه که تا پیش از این باز بودند، چسب اعمال مینمود.
داستان پاکت نامه تا به امروز فراز و نشیب های بسیاری را طی نموده تا به شکلی که امروزه از آن استفاده میکنیم به دست ما برسد.
امروزه استفاده از پاکت های نامه در محدوده وسیعی صورت میپذیرد که از مکاتبات دوستانه و خانوادگی در مسیرهای دور تا مکاتبات اداری و محرمانه را در خود جای میدهد.
استفاده از پاکت های نامه در مکاتبات معمولی، با استفاده از پاکت های نامه در انواع سایز بندی صورت میپذیرد اما در استفاده های رسمی، اکثر افراد تمایل دارند که با طراحی اختصاصی، بتوانند اطلاعات خود را بر روی آن چاپ نموده و به منظور مکاتبات برون سازمانی از آن بهره مند گردند تا در ضمن هویت بخشیدن به کسب و کار خود، به نوعی برای خود بازاریابی غیر مستقیمی را رغم بزنند.

طراحی فوری پاکت نامه

طراحی پاکت نامه بطور معمول به 1 الی 3 روز کاری زمان نیاز دارد. اما در برخی موارد، مشتری نیاز دارد تا طراحی پاک نامه مورد نظر خویش در کوتاهترین زمان ممکن و در طی مدت چند ساعت تکمیل شود. در این زمان لازم است تا سفارش در خارج از دستور کاری پذیرفته شود و در صف طراحی محصول قرار گیرد.
بدین منظور میتوان طراحی پاکت نامه مورد نظرتان را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل بگیرید

طراحی فوری پاکت نامه

 بر این اساس لازم است تا شما نیز به عنوان مشتری حداکثر همکاری را با تیم طراح به عمل آورید و تمامی اقلام مورد نیاز طراحی را در اختیار تیم طراح قرار دهید. به عنوان مثال لوگوی خود را با برترین کیفیت و اطلاعات تماس خود را بدون غلط در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار این تیم قرار دهید.
طراحی فوری پاکت نامه در پارسی چاپ با کیفیت بالا و متناسب با استانداردهای روز دنیا صورت پذیرفته و تمامی جزئیات مطابق با سلیقه مشتری گرد هم خواهند آمد.
نکته: در صورتیکه مشتری نیاز به طراحی فوری پاکت نامه داشته باشد، بهتر است از قالب های از پیش طراحی شده استفاده نماید که در مدت زمانی بسیار کوتاه در اختیار وی قرار خواهد گرفت. اما تنها مشکل این طرح ها، ریسک تکراری بودن آن است. بدین معنی که مشتری باید امکان تکراری بودن طرح و بکارگیری آن توسط مشتری دیگری را بپذیرد. اما در مقابل، طراحی اختصاصی نیز وجود دارد که مشتری میتواند طرح مورد نظر خود را با تیم طراح در میان بگذارد و نسبت به تحویل آن اقدام نماید. اما این روش طراحی نیز عاری از مشکل نبوده و به دلیل ماهیت طراحی از صفر تا صد، مستلزم زمان بیشتری است .
بنابراین با توجه به گفته های اخیر در صورتیکه مدت زمان شما کمتر از 2 الی 3 ساعت است استفاده از طرح های آماده پیشنهاد میگردد و در غیر اینصورت میتوانید از طراحی اختصاصی بهره مند گردید .
همچنین طراحی فوری مستلزم هزینه ای مازاد بر قیمت طراحی های استاندارد است زیرا طرح مورد نظر، خارج از عرف کاری بر تیم طراح وارد شده و نیازمند بکارگیری انرژی بیش از حد استاندارد است.

قیمت طراحی پاکت نامه

قیمت طراحی پاکت نامه به عوامل مختلفی بستگی دارد. بر این اساس نمیتوان قیمتی دقیق برای آن مشخص نمود و در اصل طراحی موضوعی کیفیتی است و نه کمیتی …
اما عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی پاکت نامه عبارتند از:
نوع طراحی: طراحی مورد استفاده برای پاکت نامه به دو روش طراحی اختصاصی و طراحی با استفاده از قالب های اماده صورت میپذیرد. در طراحی اختصاصی، طرح از صفر استارت میخورد و تمامی جزئیات بنا بر نظر مشتری از ابتدا اتود میخورد. همانطور که از اسم این نوع طراحی نیز مشخص است، طرح اختصاصی بدون هیچ نمونه قبلی مورد استفاده قرار میگرد و این طرح تنها مختص به همان مشتری خواهد بود. اما روش دیگری برای طراحی قالب های پاکت نامه مورد استفاده قرار میگیرد که به طراحی آماده معروف است. طرح های آماده از قبل مورد طراحی قرار گرفته اند و مشتری میتواند بنابر نیاز خود از این طرح ها استفاده نماید. این طرح ها از قیمتی ارزان تر برخوردارند و به دلیل ماهیت آن ها امکان بکارگیری در دیگر سفارشات نیز وجود دارد. مشتریانی که قصد استفاده از این طرح ها را دارند میتوانند با سفارشی سازی آن ها اعم از اضافه نمودن لوگو و اطلاعات تماس خود، نسبت به استفاده از طرح های آماده اقدام نمایند. استفاده از طرح های آماده، مناسب افرادی است که مدت زمان اندکی برای دریافت طرح مورد نظرشان دارند.
مدت زمان طراحی: بطور معمول، مدت زمانی که برای طراحی پاکت نامه مورد نیاز است بین 1 الی 3 روز کاری است. اما در برخی موراد، مشتری نیاز دارد تا طرح خود را در مدت زمانی بسیار کوتاه دریافت نماید. پر واضح است که قیمت طراحی پاکت نامه در زمانی که مدت زمان طراحی بسیار اندک است، نسبت به حالات عمومی، افزایش پیدا خواهد نمود.

قیمت چاپ پاکت نامه

چاپ پاکت نامه یکی از ملزومات اداری است که برای هر برند رسمی و معتبری دارای اهمیت است. اما میزان قیمت، یکی از عوامل تعیین کنند در سفارش محصولات است. نکته ای که تعیین میکند سفارش شما چه سایز، تیراژ و با چه کیفیتی باشد. قیمت چاپ پاکت نامه بسته به عوامل متعددی مورد محاسبه قرار میگیرد که مهمترین این عوامل عبارتند از:
نوع کاغذ: جنس کاغذ بکار رفته در چاپ پاکت نامه، یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی سفارش است. بر این اساس میتوانید یکی از انواع کاغذ تحریر، گلاسه، کتان، کرافت و یا کاغذهای کارتی را مورد استفاده قرار داد.
تیراژ سفارش: هرچه تیراژ سفارش بالاتر رود، قیمت تمام شده سفارش افزایش خواهد یافت. سفارشات پاکت نامه در انواع تعداد 1000 – 2000 – و 5000 عدد به بالا مورد اجرا خواهد بود.
گرماژ کاغذ مورد استفاده: گرماژ های مختلفی برای اجرای پاکت نامه مورد استفاده قرار میگرند که عبارتند از: گرماژ 80 و 100 برای کاغذ تحرید، 130 گرم برای کاغذ گلاسه، گرماژ 120 گرم برای کاغذ کتان، گرماژ 80 برای کاغذ کراف و گرماژ 140 برای کاغذ های کارتی که مشتریان عزیز میتوانند بنا بر نظر و خواسته خود از انواع دیگر گرماژ که بصورت اختصاصی و در تیراژ بالای 1000 عدد مورد استفاده قرار میگیرد استفاده نمایند.
سایز پاکت نامه: پاکت نامه در اندازه های مختلف مورد چاپ واقع میگردد. برخی از سایزهای عمومی عبارتند از:
• پاکت نامه با سایز A5 کیسه ای: سایز باز پاکت: 34.5×24.5 / سایز بسته پاکت: 21.5×16.5 / سایز درب: 1.5×16.5
• پاکت نامه با سایز A4 کیسه ای: سایز باز پاکت: 34.5×48 / سایز بسته پاکت: 30.5×23 / سایز درب: 2×23
• سایز پاکت A3 کیفی/کیسه ای: سایز باز پاکت: 68.5×48 / سایز بسته پاکت: 32×44 / سایز درب: 6.8×44
مدت زمان چاپ: مدت زمان مورد نیاز برای چاپ پاکت نامه بین 5 الی 9 روز کاری است و پر واضح است که هرچه مدت زمان شما برای تحویل سفارش کمتر باشد، بر قیمت نهایی چاپ پاکت نامه افزوده خواهد شد.
این موارد ، جزو مواردی بودند که در تمامی سفارشات عمومی تاثیر گذار خواهند بود. اما برخی موارد وجود دارند که مشتری بنا بر نیاز خود اقدام به اضافه نمودن به چاپ میکند که اعمال این موارد موجب بالا رفتن قیمت تمام شده سفارش خواهد شد. برخی از این موارد عبارتند از:
کاغذهای فانتزی: انتخاب کاغذ های فانتزی موجب بالا رفتن قیمت تمام شده سفارش خواهد شد. بر این اساس میتوانید انواعی دیگر از کاغذ را مورد استفاده قرار دهید.
لوگو برجسته: اعمال لوگو برجسته موجب بالا رفتن قیمت نهایی چاپ سفارش خواهد شد.
استفاده از رنگ پنجم: در شیت های عمومی از چهار رنگ آبی، زرد، قرمز و مشکی میتوانید استفاده نمایید. اما در صورت نیاز به استفاده از رنگ پنجم و بیشتر، قیمت چاپ پاکت نامه افزایش خواهد یافت.

چاپ فوری پاکت نامه

چاپ فوری پاکت نامه

برای چاپ پاکت نامه در حالت معمول به زمانی معادل 5 تا 9 روز کاری نیاز داریم. چرا که چاپ پاکت نامه به شکل شیت بندی عمومی و با قابلیت چاپ افست قابل اجرا است. چاپ افست از کیفیت بالا و قیمتی مقرون به صرفه برخوردار است و مناسب افرادی است که تیراژ بالا و مدت زمان قابل قبولی برای تکمیل فرایند چاپ و دریافت سفارشات خود دارند. اما در برخی موارد، مشتری نیاز دارد تا در مدت زمان بسیار اندکی بتواند پاکت نامه مورد نظر خود را دریافت نماید. در این زمان لازم است تا سفارش مورد نظر خود را به صورت چاپ دیجیتال انتخاب نماید. چاپ دیجیتال یکی از انواع چاپ است که با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال مورد اجرا قرار میگیرد. کیفیت چاپ در این نوع چاپ از میزان مطلوبی برخوردار است اما از قیمت بالایی برخوردار است. لذا در صورتیکه تیراژ مورد نظرتان از 500 عدد بیشتر باشد، این نوع از چاپ صرفه اقتصادی نخواهد داشت.
از دیگر مواردی که موجب تسریع فرایند چاپ میشود، طراحی پاکت نامه است که بهتر است از قبل آن را آماده کرده باشید. در غیر اینصورت، مدت زمانی بیشتر صرف امور مربوط به طراحی پاکت نامه خواهد شد.

بهترین قیمت پاکت نامه

خرید هر نوع محصولی برای افراد، منوط به برخورداری از بهترین قیمت است. بدین معنی که افراد برای خرید هر خدمت و یا محصولی، به دنبال شرکتی هستند که توانایی ارائه بهترین قیمت را در بین سایر رقبا داشته باشید. حوزه چاپ نیز از این قائده مستثنی نبوده و شرکت ها و یا سازمان ها به دنبال شرکت چاپی هستند که توانایی ارائه بهترین قیمت پاکت نامه را داشته باشد. اما ارائه بهترین قیمت مستلزم برخورداری از بسترهای لازمی است که شرکت خدمات دهنده باید از آن ها بهره مند باشد. به عنوان مثال در حوزه چاپ، یکی از عواملی که بر قیمت نهایی خدمات چاپی تاثیر گذار است، طی فرایندی است که چاپ محصول با آن مواجه خواهد شد.
به عنوان مثال، کلیه فرایند های چاپ از نقطه شروع که ثبت سفارش است تا نقطه اتمام که آماده سازی محصول برای ارسال است، به شکل آنلاین و در بستر اینترنت اتفاق میافتد و این چاپخانه با حذف واسطه ها توانسته گامی موفق در حوزه ارائه برترین قیمت های چاپی بردارد. بدین منظور، کاربر از لحظه ثبت سفارش خود تا لحظه ارسال محصول میتواند سفارشات خود را در هر لحظه از شبانه روز و از طریق پنل کاربری خود پیگیری نماید بدون اینکه پیگیری خود را وابسته به فرد یا افرادی که در چاپخانه مشغول هستند بداند. این امر موجب شده تا افراد درگیر در فرایند ثبت سفارشات کاهش یافته و هزینه های وارده بر شرکت چاپ به شکل ملموسی کم شود. این هزینه ها در نهایت توسط مشتری پرداخت میشوند بنابراین هزینه های پرداختی مشتری برای ثبت سفارشات نسبت به چاپخانه های سنتی و حضوری، کمتر خواهد بود.
علاوه بر این، کلیه فرایند چاپ از صفر تا صد باید به شکلی باشد که مشتری بطور مستقیم و بی واسطه با شرکت چاپی در ارتباط باشد، در غیر اینصورت هزینه های تمام شده برای مشتری افزایش خواهد یافت.
استفاده از تجهیزات به روز و کامل نیز از دیگر عواملی است که موجب ارائه بهترین قیمت چاپ پاکت نامه خواهد شد. به عنوان مثال چاپخانه ای را در نظر بگیرید که برای امور برجسته و یا طلاکوب محصول دستگاه مورد نیاز را نداشته و ملزم به برون سپاری سفارش است. این امر موجب میشود تا هزینه ای بیشتر به شرکت دوم پرداخت شود که در نهایت این هزینه های جانبی توسط مشتری نهایی پرداخت خواهد شد.
چاپخانه آنلاین پارسی چاپ، با حذف واسطه ها و انجام سفارشات در بستر اینترنت و به شکل آنلاین و همچنین با بهره مندی از به روزترین تجهیزات چاپ، توانسته گوی سبقت را در عرصه ارائه بهترین قیمت چاپ پاکت نامه در بین سایت رقبا ربوده و مشتریان بسیاری را از سراسر کشور عزیزمان متوجه خود سازد.

بهترین قیمت چاپ پاکت نامه

سفارش چاپ پاکت نامه

سفارش چاپ پاکت نامه در انواع سایز و جنس قابل ثبت هستند و شما عزیزان میتوانید پس از انتخاب اندازه و جنس کاغذ مورد استفاده محصول مورد نظرتان، نسبت به انتخاب تیراژ و دیگر جزئیات احتمالی سفارش خود اقدام نموده و این موارد را از طریق پنل ثبت سفارش در چاپخانه آنلاین پارسی چاپ به ثبت برسانید.
یکی از مواردی که در هنگام ثبت سفارش چاپ پاکت نامه، در پنل ثبت سفارش آپلود میشود، فایل پاکت نامه طراحی شده توسط شماست. نکته ای که اهمیت آن کمتر از کیفیت چاپ نیست و در صورتیکه تمامی بسترهای چاپ نظیر استفاده از ماشین آلات به روز و مجهز نیز فراهم باشد، اما نوع طراحی غیر استاندارد باشد، کیفیتی مطلوب شامل حالتان نخواهد شد. بنابراین رعایت استانداردهای طراحی مانند ترکیب رنگ ها و اعمال کدهای صحیح، جانمایی صحیح خط تا و خط برش و کادر بندی صحیح محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
پس اعلام تمامی جزئیات سفارش در پنل سفارشات و پرداخت فاکتور، سفارش پاکت نامه مورد نظر شما وارد پروسه چاپ شده و شما میتوانید بصورت لحظه ای از روند تکمیل سفارش خود مطلع گردید. پس از اتمام پروسه چاپ سفارشات خود، میتوانید مراتب دریافت محصول مورد نظرتان را با شرکت در میان قرار داده و آن را با استفاده از یکی از روش های ارسال توسط پیک، پست و یا تیپاکس دریافت نمایید.

چاپ پاکت نامه در چاپخانه

چاپ پاکت نامه در چاپخانه به دو روش چاپ افست و چاپ دیجیتال انجام میپذیرد که هر یک را بسته به شرایط خاصی انتخاب خواهیم نمود.
روش چاپ افست در هنگامی بکار خواهد رفت که مشتری برای دریافت سفارشات خود عجله ای نداشته و تیراژ سفارش وی بالاتر از 1000 عدد باشد. در این هنگام سفارش به شکل شیت عمومی شیت بندی شده و پس از طی مدت زمانی بین 5 تا 9 روز کاری، سفارشات وی به مرحله ارسال خواهد رسید. اعمال رنگ های چاپ در چاپ افست محدود بوده و تا چهار رنگ آبی، زرد، قرمز و مشکی را پشتیبانی میکند. در صورت نیاز به استفاده از رنگ های بیشتر میتوانید با پرداخت هزینه ای بیشتر نسبت به برخورداری از رنگ پنجم به بالا بهره مند گردید. همچنین لازم به ذکر است که در صورتیکه خدمات اضافه تری نظیر، نیاز به طلاکوب، لوگو برجسته و … داشته باشید، انجام سفارشات به مدت زمانی بیشتر نیاز خواهد داشت.
در برخی موارد اما مشتری بنا بر دلایلی مانند تیراژ کمتر از 1000 عدد، ملزم به انتخاب نوع چاپ دیجیتال است. در این نوع چاپ سفارش در مدت زمانی کوتاهتر و در طی کمتر از یک روز کاری انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست از میزان بیشتری برخوردار است. بنابراین چاپ دیجیتال مناسب افرادی است که مدت زمان تحویل سفارش کوتاهتر از یک روز داشته و یا تیراژ سفارش ایشان کمتر از 1000 عدد باشد.
نحوه ثبت سفارش در پارسی چاپ به شکل آنلاین است و شما عزیزان میتوانید در بستر اینترنت با چاپخانه به شکلی مستقیم در ارتباط باشید. بدین معنی که افراد حاضر در چاپخانه، کلیه فرایند چاپ پاکت نامه را رصد نموده و به محض طی شدن هر یک از مراحل چاپ، آن را در پنل کاربریتان به اطلاع شما خواهند رساند. بدین منظور میتوانید در هر لحظه از روز که بخواهید با مراجعه به پنل سفارش خود در سایت پارسی چاپ، از مرحله فعلی سفارشات اطلاع پیدا نمایید.

پارسی چاپ ، با سال ها تجربه و هزاران نمونه کار و صداها مشتری ، بدون شک ، یکی از بهترین مراکز چاپ پاکت نامه می باشد

قیمت پاکت نامه به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله جنس ، تیراژ و ..ولی هر جنس و نوعی از پاکت نامه را که بخواهید چاپ کنید  ،بدون شک پارسی چاپ بهترین قیمت چاپ پاکت نامه را در اختیار شما قرار می دهد

اگر قصد چاپ فوری پاکت را دارید ، می توانید از خدمات چاپ فوری پاکت نامه پارسی چاپ استفاده نمایید

هزینه طراحی پاکت نامه ، مختلف است اما از حدود 80 هزار تومان تا 280 هزار تومان بسته به نوع و سایز و جنس طرح، قابل تغییر است

چاپ پاکت نامه اختصاصی

میل به خاص بودن در تمامی افراد دیده میشود و این طبیعی است که هر شرکت و یا سازمانی تمایل داشته باشد تا پاکت نامه هایی که سفارش میدهد، به شکلی خاص و مختص به خود ایشان مورد طراحی و چاپ واقع گردد. بر همین اساس نیاز است تا در میان خدمات چاپی، چاپ پاکت اختصاصی را انتخاب نموده و نسبت به ثبت سفارش مورد نظر اقدام نماید.
به منظور چاپ اختصاصی پاکت نامه، بهتر است از طراحی خاصی استفاده نمایید. طراحی اختصاصی، علاوه بر تقارن طرح و خواسته شما، موجب خواهد شد برای چاپ پاکت نامه، از طرحی مختص به خودتان بهره مند شوید.

چاپ پاکت نامه اختصاصی

طرحی که کسی تا به حال از آن استفاده نکرده و تنها بر روی سفارشات شما مورد چاپ واقع خواهد شد.
نکته حائز اهمیت این است که استفاده از طراحی خاص، نیاز به شیت بندی اختصاصی نداشته و سفارش شما در شیت بندی عمومی مورد چاپ قرار خواهد گرفت. شیت بندی عمومی بدین معنی است که مجموعه ای از سفارشات چند مشتری در کنار هم قرار گرفته و بطور همزمان مورد چاپ، برش و صحافی قرار خواهد گرفت. اما اعمال برخی جزئیات مستلزم انتخاب شیت بندی اختصاصی است که بدان چاپ اختصاصی گفته میشود. برخی از این جزئیات عبارتند از:
• سایز غیر استاندارد
• برش خاص
• خط تای غیر معمول
• اعمال پرفراژ
• اعمال برش و سلفون کشی بر روی پشت پاکت
• استفاده از رنگ پنجم
• استفاده از جنس کاغذ خاص
لازم به ذکر است که در برخی موارد مانند اعمال برش و سلفون کشی در پشت پاکت مستلزم مدت زمانی بیشتر از حد استاندارد است.
همچنین در صورتیکه نیاز به چاپ اختصاصی پاکت نامه داشته باشید، ملزم به انتخاب تیراژ سفارش بالاتر از 10000 عدد خواهید بود امکان چاپ اختصاصی در کمتر از این تیراژ امکان پذیر نخواهد بود.

چاپ مستقیم پاکت نامه

منظور از چاپ مستقیم پاکت نامه، امکان برقراری ارتباط مستقیم با واحد چاپخانه است. چرا که پیگیری مستقیم و بی واسطه از واحد اجرایی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. متاسفانه در صورتیکه سفارش شما در شرکتی به ثبت برسد که به شکل واسطه ای، سفارش شما را دریافت نموده و پس از دریافت سفارش، آن را به شرکت و یا چاپخانه ای دیگر برون سپاری کرده باشد، علاوه بر هزینه بیشتر، موجب اتلاف وقت بیشتری نیز خواهد شد.
به عنوان مثال شرکتی را در نظر بگیرید که سفارش شما را دریافت و آن را به چاپخانه ای دیگر سپرده است. شما برای پیگیری سفارش خود لازم است تا در ساعات اداری با شرکت مذبور تماس حاصل نموده و ایشان از شرکت دوم پیگیری نمایند و مراتب را به شما اطلاع دهند! این امر علاوه بر اتلاف وقت شما، در برخی موارد موجب سردرگمی و اطلاعات اشتباه خواهد شد. بنابراین توانایی ارتباط مستقیم با چاپخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
ما در چاپخانه آنلاین پارسی چاپ، تمهیداتی را اندیشیده ایم که علاوه بر توانایی ارتباط مستقیم شما با چاپخانه و پیگیری لحظه ای سفارش، بتوانید در هر لحظه از شبانه روز و فارق از نیروی شاغل در شرکت، سفارش خود را پیگیری نموده و از لحظه شروع تا پایان انجام سفارشات، روند تکمیل چاپ را رصد نمایید.
این موضوع علاوه بر صرفه جویی در وقت شما، موجب صرفه جویی در هزینه های نهایی شما نیز خواهد شد. چرا که برقراری ارتباطِ مشتری با واحد اجرایی در هر کسب و کاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این امر موجب کاهش هزینه های نهایی مشتری در ثبت سفارشات خود خواهد شد.

مرکز چاپ پاکت نامه در تهران

تهران یکی از کلان شهرهای کشور است که مرکز فعالیت بسیاری از کسب و کارها است. علاوه بر این بسیاری از کسب و کارها در این شهر محوریت داشته و بسیاری از شهرهای دیگر برای رفع نیازهای خود، به این مراجع رجوع میکنند. یکی از این بسترهای مهم، حوزه چاپ است که بسیاری از چاپخانه های مهم و برتر کشور در این شهر مرکزیت داشته و نسبت به ارائه خدمات چاپی اقدام میکنند. پارسی چاپ یکی از با قدمت ترین مرکز چاپ پاکت نامه در تهران است که نسبت به ارائه خدماتی چاپ پاکت نامه و دیگر ملزومات اداری، با کیفیتی بالا و قیمتی مقرون به صرفه اقدام میکند.
نحوه سفارش گیری در پارسی چاپ بصورت آنلاین و تنها در بستر اینترنت است و شما عزیزان میتوانید در کوتاهترین زمان ممکن و بدون فوت وقت و هزینه های جانبی مانند سفارهای درون شهری و طی مسافت تا مقصد چاپخانه، نسبت به ثبت سفارشات چاپ پاکت نامه خود اقدام نمایید. بر این اساس شما عزیزان در هر نقظه از کشور عزیزمان، ایران، که باشید میتوانید سفارش خود را با ریزترین جزئیات مورد نظرتان در پنل کاربری خود ثبت نموده و نسبت به تکیمل فرایند سفارش خود اقدام نمایید.
پارسی چاپ با بهره مندی از برترین متخصصان در حوزه دیجیتال مارکتینگ توانسته وارد این حوزه شده و نیاز مشتریان خود را با استفاده از دستگاه های به روز و استاندارد و همکاری با افراد متخصص در حوزه چاپ، با بهترین کیفیت و مطلوب ترین نتیجه، پاسخگو باشد.

طراحی و چاپ پاکت نامه

سفارش پاکت نامه لاکچری

میل به خاص بودن در تمامی افراد وجود دارد و همین امر است که موجب بروز رقابت در بین افراد میگردد. یکی از این موارد، میل به برخورداری از ملزومات اداری است. بر همین اساس بسیاری از سازمان ها بفکر سفارش پاکت نامه لاکچری میافتند. موردی که به عنوان سفیر شما در نزد مخاطب قرار خواهد گرفت و موجب هویت بخشیدن هرچه بیشتر به برند شما خواهد شد .
برای سفارش یک پاکت نامه خاص و حرفه ای میتوانید با بکارگیری برخی نکات، نسبت به متمایز نمودن سفارش خود از سایر سفارشات عادی اقدام نمایید. بدین منظور میتوانید:
• جنس کاغذ خود را خاص انتخاب نمایید: استفاده از کاغذ های تحریر برای چاپ پاکت های نامه معمولی مرسوم است. این نوع از کاغذ، همان کاغذی است که پاکت نامه های اختصاصی که در مغازه های لوازم تحریر وجود دارند نیز مورد عرضه واقع میشوند و در واقع ارزان قیمت ترین نوع کاغذ، همین کاغذهای تحریر 80 گرم هستند. اما برای هرچه خاص تر شدن سفارش خود میتوانید از انواع دیگری از کاغذ مانند کاغذ گلاسه که موجب براق شدن پاکت نامه شما میشود /کاغذ کرافت که موجب خاص تر شدن و جلوه بخشیدن هرچه بیشتر به سفارش شما میشود/ کاغذ کتان که با سطح بافت دار خود، موجب خیره کردن نگاه مخاطب به پاکت شما میشود و یا انواع جنس کارتی که با ضخامت بالای خود موجب استحکام بخشیدن هرچه بیشتر به پاکت نامه شما خواهد شد، استفاده نمایید.
• طراحی اختصاصی: استفاده از طراحی اختصاصی که با ترکیبی از اصول استاندارد و به روز متدهای طراحی و ترکیب رنگ ها همراه است، موجب جلوه بخشیدن به نمای ظاهری پاکت نامه شما خواهد شد. بدین منظور میتوانید ترکیب رنگی خاص و لاکچری را برای سفارشات خود انتخاب نموده و از تیم طراح درخواست نمایید جزئیات مورد سفارش را متناسب با رنگ مورد نظرتان مورد طراحی و اجرا قرار دهند.
• برش خاص: اعمال برش برای پاکت نامه به دو شکل کیسه ای و یا کیفی صورت میپذیرد که شما میتوانید به دلیل هرچه خاص تر شدن سفارش پاکت نامه خود، از برشی خاص و دلخواه استفاده نمایید.
• استفاده از رنگ های خاص برای کاغذ: بطور معمول از کاغذهای سفید برای بستر چاپ پاکت نامه استفاده میشود که شما عزیزان میتوانید به دلیل هرچه خاص تر شدن سفارش خود، از کاغذهای رنگی و طرح دارد استفاده نمایید. برخی از رنگ های خاص مانند زرشکی، خردلی و یا سبز یشمی موجب خاص تر شدن هرچه بیشتر پاکت نامه شما خواهد شد.
• اعمال خدمات تکمیلی: اعمال برخی خدمات خاص مانند لوگو برجسته، طلاکوب، نقره کوب و یا UI موضعی موجب خاص تر شدن هرچه بیشتر سفارش پاکت نامه شما خواهد شد.
لازم به ذکر است اعمال برخی از موارد فوق مانند اعمال برش خاص، علاوه بر جلوه بخشیدن هرچه بیشتر به سفارش، موجب بالا رفتن قیمت چاپ پاکت نامه خواهد شد. این موضوع به دلیل این است که اعمال برخی از این موارد، موجب شیت بندی اختصاصی خواهد شد و شیت بندی اختصاصی در تیراژ های کمتر از 1000 عدد اجرا نخواهد شد.

ارزان ترین قیمت چاپ پاکت نامه

قیمت یکی از مهمترین عوامل در ثبت سفارشات چاپی است. بر این اساس، اکثر افراد به دنبال محلی هستند که سفارشات خود را با قیمتی ارزان به ثبت برسانند. اما همیشه برخورداری از ارزان ترین قیمت به معنی کیفیتی مطلوب نخواهد بود و در صورتیکه سفارش خود را در شرکتی اشتباه به ثبت برسانید، موجب اتلاف وقت و هزینه خود خواهید شد. بنابراین به جای برخورداری از قیمتی ارزان، بهتر است به دنبال شرکت چاپی باشید تا ضمن ارائه خدماتی مطلوب و استاندارد، توانایی ارائه قیمتی به صرفه را داشته باشد و متناسب با هزینه مورد نظر شما، کیفیتی مناسب را در اختیارتان قرار دهد.
اما علاوه بر شرکت چاپ، که لازم است تا از بستر های لازم (مانند انجام سفارشات چاپی بصورت مستقیم و بی واسطه) برای ارائه قیمتی ارزان بهره مند باشد، شما نیز به عنوان یک مشتری میتوانید با در نظر گرفتن برخی نکات نسبت به کاهش هزینه های نهایی خود اقدام نمایید. برخی از این نکات عبارتند از:
جنس و گرماژ کاغذ: برای کاهش هزینه های چاپی خود میتوانید از کاغذ تحریر 80 گرم استفاده نمایید.
رنگ چاپ: در شیت بندی عمومی میتوانید تا چهار رنگ آبی، قرمز، زرد و مشکی را مورد اعمال قرار دهید و از اعمال رنگ پنجم خودداری نمایید.
تیراژ بالاتر: در چاپ افست، نیاز به تهیه فیلم و زینک است و تهیه این دو مورد ربطی به تیراژ سفارش ندارد. بدین معنی که چه تیراژ شما 1000 عدد باشد و چه 10000 عدد، قیمت فیلم و زینک یکبار مورد محاسبه قرار میگیرد. شما عزیزان میتوانید به جای تکرار سفارش خود در مدت زمان طولانی، نسبت به بالا بردن تیراژ سفارش خود اقدام نمایید تا قیمت فیلم و زینک بر تیراژ بالای سفارش سرشکن نماید.
خدمات تکمیلی ممنوع! : به منظور کاهش هزینه های چاپی خود از خدمات تکمیلی مانند لوگو برجسته، طلاکوب، نقره کوب، برش خاص و … صرف نظر کنید.

پنل سفارش آنلاین چاپ

سفارش آنلاین پاکت نامه

پارسی چاپ با فراهم آوردن بسترهای فروش و سفارش گیری آنلاین، مسیرهای ثبت سفارش را هموار نموده و بر این اساس، برای عزیزانی که قصد ثبت سفارش آنلاین پاک نامه را دارند، بستری را فراهم آورده تا بدون نیاز به طی مسیرهای درون شهری و مراجعه به چاپخانه، بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن، سفارش مورد نظر خود را بصورت آنلاین چاپ نمایند.
بر این اساس میتوانید با ثبت نام در پنل کاربری خود و تکمیل جزئیات و مشخصات خود اعم از نام، آدرس، کد پستی، شماره تماس و …، نسبت به ایجاد ناحیه کاربری برای خود اقدام نمایید و سپس با انتخاب تیراژ، سایز، نوع کاغذ، نوع چاپ و … نسبت به اطلاع از قیمت های چاپ پاکت نامه مطلع شده و در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارشات خود نمایید.
از دیگر مزایای ثبت سفارش آنلاین پاکت نامه، میتوان به امکان پیگیری لحظه ای سفارش اشاره نمود. بدین منظور میتوانید پس از ثبت سفارشات خود، در هر لحظه از شبانه روز از روند تکمیل سفارشات خود مطلع شده و به محض اتمام فرایند چاپ، مراتب و نحوه تحویل سفارشات خود را با ما در میان گذاشته و نسبت به تحویل سفارشات خود از طریق ارسال توسط پیک، پست و یا تیپاکس اقدام فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
Review Date
Reviewed Item
چاپ پاکت نامه
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
چاپ پاکت نامه
Price
IRR 987654
Product Availability
Available in Stock
استعلام 24ساعته- 09015546097 -