چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ عمدتا به روش چاپ افست انجام میپذیرد زیرا چاپ افست در تیراژ بالا موجب مقرون به صرفه تر شدنِ هزینه های تمام شده سفارش خواهد شد .اما در صورتیکه تیراژ سفارش مشتری پایین باشد و یا حتی مدت زمان انجام چاپ محدود باشد ،مشتری لاجرم ملزم به انتخاب چاپ توسط چاپ دیجیتال خواهد بود .ناگفته نماند کیفیت چاپ افست از چاپ دیجیتال بالاتر بوده و در صورتیکه محدودیت تیراژ و یا زمان دارید ، بهتر است از نوع چاپ افست بهره مند گردید .
بطور معمول در چاپ یک کاتالوگ از توضیحاتی کامل و مشروح استفاده میشوند به نحوی که کاربر پس از مطالعه آن توان تصمیم گیری (در صورتیکه کاتالوگ برای معرفی محصولات تولیدی توسط یک شرکت تولید کنند مورد استفاده قرار گرفته باشد) و یا نحوه کار با یک محصول ( در صورتیکه کاتالوگ برای اموزش نحوه استفاده از یک محصول مورد استفاده قرار گرفته باشد) را داشته باشد .
پر واضح است که هرچه کیفیت چاپ در چیپ کاتالوگ بیشتر باشد ، تصویر شما در ذهن مخاطب ماندگارتر خواهد شد و علاوه بر این مخاطب را برای مطالعه هرچه بیشتر کاتالوگ شما ترغیب مینماید.این امر در زمانیکه انتخاب های مشتری بسیار است ، بطور مثال در برگزاری نمایشگاه ها که مخاطبان تعداد بسیاری از کاتالوگ ها را از غرفه های مختلف دریافت میکنند ، بیش از پیش محسوس است .زیرا در این زمان بحث بر سرِ رقابت است و مطالعه هرچه بیشتر کاتالوگ و میل مشتری به مرور کاتالوگ شما به معنی تبدیل یک مشتری بالقوه به مشتری بالفعل است !بنابرای از کیفیت چاپ کاتالوگ غافل نشوید.
چاپ کاتالوگ با کیفیت ، شفاف و با وضوح تصاویر بالا و با دوام از اهمیت ویژه ای برخوردار است .نتیجه ای که در پی انتخاب های صحیح توسط مشتری حاصل خواهد آمد .به عنوان مثال انتخاب کاغذ با گرماژ مناسب ، موجب حرفه ای تر شدن هرچه بیشترِ کاتالوگ شما خواهد شد .
در صورتیکه کیفیت نهایی کاتالوگ برای شما از اهمیت برخوردار است لازم است پیش از شروع فرایند چاپ به مواردی همچون : نوع کاغذ مصرفی ، گرماژ کاغذ مورد استفاده ، روکش استفاده شده بر روی کاغذها به منظور ایجاد استحکام و زیبایی هرچه بیشتر محصول اعم از روکش های مات و یا براق ، تعیین ابعاد کاتالوگ و صد البته نحوه طراحی مناسب و حرفه ای ، توجه نمایید و پس از انتخاب این موارد نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید .
برخی از مواردی که در چاپ کاتالوگ و کیفیت نهایی ان تاثیر گذار است عبارتند از :
سایز کاتالوگ : A3,A4,A5 ، خشتی ، وزیری ، رحلی و یا بیاضی
کاغذ مورد استفاده : گلاسه با گرماژ های 150-170-200-250 و یا 300 گرمی
روکش : سلفون مات یا براق ، UV موضعی ، لوگو برجسته ، برش اختصاصی ، طلاکوب یا نقره کوب
نوع صحافی : چسب گرم ، سیمی یا فنر ، لوپ یا منگنه تخت
تمامی موارد ذکر شده علاوه بر تاثیر گذاری بر روی کیفیت نهایی چاپ کاتالوگ ، بر قیمت نهایی نیز تاثیر گذار خواهد بود .

کاتالوگ چیست

کاتالوگ یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی است که در کنار سایر اقلام بازاریابی مورد استفاده قرار میگیرند .
اما اگر بخواهیم معنی کاتالوگ را در لغت بیان نماییم ، کاتالوگ به کتابچه یا دفترچه کاملی اتلاق میگردد که به معرفی یک سازمان ، شرکت و یا حتی محصول و خدمات ارائه شده توسط آن سازمان یا شرکت میپردازد .
وظیفه کاتالوگ ، برقراری یک رابطه بین تولید کننده و مصرف کننده است .بر همین اساس اهمیت چاپ و کیفیت کاتالوگ بیش از پیش محسوس است چرا که در صورتیکه چاپ کاتالوگ از کیفیت بالایی برخوردار باشد ، مصرف کننده ترغیب به مرور هرچه بیشتر آن شده و راحت تر میتواند محصول مورد نظر خود را از میان سایر گزینه ها ، برگزیند .
یک سازمان و یا شرکت میتواند با استفاده از کاتالوگ تمامی خدمات و یا محصولات خود را به شکلی کاملا جامع و سازماندهی شده به مخاطبان خود نمایش دهد .اصولا کاتالوگ ها برای انتخاب محصول و یا خدمات مورد نیاز مخاطب ، در اختیار مشتریان بالقوه قرار گرفته تا با استفاده از آن بتوانند محصول مورد نظرشان را از میان سایر گزینه ها انتخاب نمایند .
بنابراین از کاتالوگ برای بهتر دیده شدن و یا حتی آموزش مشتریان ،برای اتخاذ تصمیمی صحیح و جامع در جهت رفع نیازهای خود ، استفاده میشود .
اطلاعات ارائه شده در کاتالوگ ها بشکلی کامل و مشروح است به نحوی که کاربر پس از مطالعه یک کاتالوگ میتواند اطلاعات کامل و شرح مختصری از وظایف محصول و خدمات قابل ارائه را دریافت نماید .پر واضح است که هرچه محصول ارائه شده توسط تولید کننده ساده تر باشد و کاربری آن آسان تر باشد ، نیاز به توضیحات و تصاویر کمتری برای شرح نحوه کاربری آن است .
بطور معمول کاتالوگ ها به عنوان راهنمای کالا مورد استفاده قرار میگیرند که شامل مواردی چون : فهرست مطالب و تمامی کالاهای تولید شده و یا خدمات قابل ارائه توسط شرکت و یا سازمان میباشند.
اهداف مختلفی از چاپ کاتالوگ متصور است ؛ برخی کاتالوگ ها برای معرفی کالا و یا نحوه کاربری محصول چاپ میشوند .بر این اساس لازم است تا اطلاعاتی جامع و کامل از محصول ، قطعات محصول ، نحوه کار با آن ، مشکلات احتمالی و نحوه رفع آن ها و … بشکلی کامل و مشروح نوشته شود .
برخی دیگر از کاتالوگ ها به منظور معرفی محصولات مختلفی که توسط یک تولید کننده مورد تولید قرار میگیرند چاپ شده و به منظور کمک به مشتری برای انتخاب راحت تر محصول مورد نظر خود است .در این نوع از کاتالوگ ها تصویر محصول به انضمام ویژگی های ها محصول چاپ شده و امکان مقایسه و انتخاب را به مشتری برای گزینش هرچه راحت تر محصول را فراهم میکند .
هرچه کیفیت چاپ کاتالوگ بالاتر باشد ، مخاطب را در انتخاب بهتر محصولات ارائه شده توسط تولید کننده یاری میکند .
بطور معمول اطلاعاتی که در چاپ یک کاتالوگ مورد استفاده قرار میگرند شامل : تصاویر محصولات ، توضیح در مورد کالا ، نحوه استفاده از آن و در برخی موارد قیمت محصولات ، میشوند.تمامی موارد ذکر شده برای اطلاعاتِ بیشتر مشتریان است و در برخی موارد اطلاعاتی بیشتر مانند تعداد اقلام در هر کارتن و یا سایر محصولات برای فروشندگان نیز لحاظ میگردد

چاپ-کاتالوگ

قیمت طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ تلفیقی از هنر ترکیب رنگ ها ، تصویر سازی  ، صفحه بندی ، بکارگیری طرح های گرافیکی و متدهای چاپی است که بر قیمت نهایی طراحی کاتالوگ تاثیر گذار است .
طراحی جذاب موجب جلب توجه مشتریان بالقوه میگردد به نحوی که احتمال تبدیل ایشان به مشتریان بالافعل را افزایش خواهد داد .لذا هزینه برای طراحی حرفه ای ، به نوعی سرمایه گذاری محسوب میگردد .
به منظور چاپ یک کاتالوگ بشکلی مطلوب و موثر ، نیاز به رعایت برخی از اصول و قواعد است که یکی از مهمترین این موارد ، برخورداری از یک طراحی مناسب است . لذا کیفیت طراحی و نحوه ذخیره سازی آن و ارسال به چاپخانه از جمله مواردی است که بر کیفیت نهایی چاپ تاثیر مستقیم دارد .طراحی یک کاتالوگ در عین سادگی ، از پیچیدگی های تخصصی برخوردار است زیرا باید بتواند مجموعه ای از اطلاعات را بشکلی کامل و شفاف و مشروح به مخاطب انتقال داده و پس از ترغیب وی به مطالعه هرچه بیشتر کاتالوگ ، وی را برای انتخاب و خرید محصولات مربوطه سوق دهد .
بر همین اساس نحوه طراحی یک کاتالوگ ، تعداد صفحات آن ، سایز کاغذ مورد استفاده و یا حتی چند زبانه بودن یک کاتالوگ تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی آن خواهد گذاشت .
علاوه بر تمامی این موارد ، استفاده از طراحی اختصاصی و یا طرح های آماده ، بر قیمت نهایی و تمام شده طراحی کاتالوگ تاثیر مستقیمی دارد .در بسیاری مواقع شرکت های طراحی و چاپ ، تعدادی قالب پیش فرض را به مشتری ارائه میدهند که مشتری از میان این موارد یکی را برمیگزیند .پس از این مرحله ، شرکت مجری ، عکس ها و اطلاعات مشتری را در محل های پیش فرض جانمایی کرده و فایل را برای مشتری ارسال نموده و تاییدیه نهایی را از وی میگیرد .در صورت تایید نهایی توسط مشتری ، فایل برای انجام عملیات چاپ به چاپخانه ارسال میگردد .
از دیگر روش های طراحی کاتالوگ ، استفاده از طرح های اختصاصی است .در برخی موارد مشتری بنا بر دلایلی اصرار بر خاص بودن طرح خود مانند نیاز به برش های اختصاصی در لبه های کاتالوگ و یا نیاز به طراحی لاکچری بشکلی که هیچ نمونه دیگری وجود نداشته باشد ، دارد .بنابراین سفارش طراحی خود را بشکلی اختصاصی ثبت مینماید.طراحی اختصاصی به دلیل طراحی منحصر بفرد خود ، وقت بیشتری را از مجموعه طراحی به خود اختصاص میدهد.بر همین اساس در صورت نیاز به طراحی اختصاصی ، قیمت نهایی سفارش طراحی کاتالوگ بیش از انواع طراحی با استفاده از قالب های آماده خواهد بود .
در نهایت توجه به این نکته از اهمیت ویژه ای برخوردار است که هرچه طراحی یک کاتالوگ از کیفیت بالاتری برخوردار باشد ، امکان تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل را بیشتر خواهد نمود.

قیمت چاپ کاتالوگ

قیمت چاپ کاتالوگ یکی از موارد مهمی است که در تعداد و کیفیت چاپ تاثیر مستقیم دارد .لذا لازم است پیش از هرگونه اقدامی در جهت چاپ کاتالوگ ، میزان بودجه مورد نظر خود برای این مهم را در نظر گرفته و با توجه بدان ، نسبت به ثبت سفارش چاپ کاتالوگ اقدام نمایید .
اما مواردی که بر قیمت نهایی چاپ کاتالوگ تاثیر گذار است عبارت است از : تیراژ سفارش ، سایز ، گرماژ کاغذ ، تعداد رنگ بکار رفته در چاپ ، خط تا ، نوع صحافی ، هزینه های جانبی بسته بندی و ارسال
بطور معمول برای صفحات جلد کاتالوگ از کاغذ گلاسه 250 و یا 300 گرم و برای صفحات داخلی آن از کاغذ های گلاسه 150 و یا 170 گرم استفاده میشود.
سایز های استاندارد برای چاپ کاتالوگ عبارت اند از : کاغذ A4 – A5 و یا خشتی که به دو صورت عمودی و یا افقی مورد چاپ واقع میگردند .علاوه بر آن نوع صحافی مانند استفاده از چسب گرم ، منگنه یا فنر نیز در قیمت چاپ کاتالوگ تاثیر مستقیم دارد .
برخی از موارد تکمیلی مانند استفاده از روکش ها مانند سلفون مات یا براق به منظور استحکام بخشیدن به سفارش و یا استفاده از UV موضعی به منظور زیبایی هرچه بیشتر کار در قیمت تمام شده سفارش تاثیر گذار است .
انتخاب نوع چاپ اعم از چاپ افست و یا دیجیتال نیز از دیگر مواردی است که در قیمت تمام شده سفارش تاثیر گذار است .در صورتیکه میزان سفارش شما بیش از 500 عدد است ، استفاده از چاپ افست به دلیل مقرون به صرفه بودن و همچنین کیفیت چاپ پیشنهاد میگردد .مدت زمان چاپ کاتالوگ به روش افست ، بین 1 هفته تا 10 روز کاری میباشد .در صورتیکه تیراژ سفارش شما کمتر از 500 عدد باشد و یا مدت زمانی کمتر از یک هفته مد نظرتان است ، ملزم به انتخاب نوع چاپ دیجیتال خواهید بود .
قیمت چاپ دیجیتال در مقایسه با چاپ افست از مبلغ بالاتری برخوردار است .همچنین قیمت تمام شده در چاپ افست و یا دیجیتال ، رابطه عکس با میزان کیفیت نهایی چاپ دارد .بدین منظور که کیفیت نهایی چاپ در چاپ افست بالاتر از چاپ دیجیتال است .در نهایت تنها برتری که چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست دارد ، میزان تیراژ و مدت زمان انجام چاپ است که در تیراژ و زمان کمتری نسبت به چاپ افست قابل ثبت است .
اما چه کنیم تا قیمت چاپ کاتالوگ برایمان ارزان تمام شود ؟!
بهترین روش برای کسب مقرون به صرفه ، سفارش چاپ در تیراژ بالاتر است .زیرا در چاپ کاتالوگ هزینه زینک و چاپ ثابت است و چه تیراژ سفارش 500 عدد باشد و چه 2000 عدد ، این مبلغ ثابت خواهد بود و تنها هزینه کاغذ است که بنا بر تیراژ سفارش کم و زیاد میگردد .

سفارش چاپ از طریق واتس اپ

سفارش آنلاین کاتالوگ

مشتریان در سالیان متمادی برای سفارشات چاپی خود من جمله کاتالوگ ملزم به مراجعه به چاپخانه ها و یا شرکت های ارائه خدمات چاپی واسطه بودند که این امر مستلزم صرف زمان ، سفرهای درون شهری و هزینه های جانبی مانند هزینه طی مسیر میشد .این موضوع در شرایطی خاص که افراد نیاز به ثبت سفارشات خود در شرایطی بودند که کمترین میزان عبور مرور را داشته باشند ( نظیر شرایط همه گیری کرونا) بیش از پیش اهمیت پیدا کرد و اکثرا به فکر راهی بودند که بدن نیاز به سفرهای درون شهری ، بتوانند سفارشات خود را ثبت نمایند .
بر همین اساس ، پارسی چاپ اقدام به تاسیس چاپخانه آنلاین خود در بستر اینترنت نموده تا مشتریان عزیز ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه های خود ، بتوانند سفارشی امن و راحت ، در کوتاهترین زمان ممکن را به ثبت برسانند .
بدین منظور و برای ثبت سفار آنلاین کاتالوگ میتوانید پس از مراجعه به سایت پارسی چاپ ، در پنل کاربری با ثبت موارد مورد نیاز مانند نام ، آدرس ، شماره تلفن و … نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده و پس از تکمیل موارد مورد نیاز ، سفارش خود را به ثبت برسانید .
بر همین اساس لازم است پس از مراجعه به پنل کاربری خود که پیش از این ثبت نموده اید ، نسبت به انتخاب جزئیات سفارش خود من جمله گرماژ کاغذ ، تیراژ ، سایز ، نوع صحافی و … اقدام نموده و سفارش خود را به ثبت برسانید .
پس از تکمیل مراحل سفارش ، واحد چاپخانه سفارشات شما را دریافت نموده و در نوبت چاپ قرار خواهد داد .
در صورتیکه تیراژ سفارشات بیش از 500 عدد باشد ، بهتر است از چاپ افست استفاده نمایید .در غیر اینصورت چاپ دیجیتال به کمک شما خواهد آمد .در چاپ دیجیتال ، سفارشات در تیراژی کمتر از 500 عدد چاپ میگردند .پروسه تکمیل سفارش در حدود 1 روز بوده در حالیکه پرسه تکمیل سفارش در چاپ افست بین 1 هفته تا ده روز کاری خواهد بود .
پس از اتمام پروسه چاپ ، مراتب در پنل کاربری به اطلاع خواهد رسید و مشتریان عزیزی میتوانند نسبت به هماهنگی های دریافت سفارش من جمله ارسال توسط پیک ، تیپاکس و یا باربری اقدام نمایند .

چاپ آنلاین کاتالوگ

امروزه بنا بر تغییر نحوه زندگی و نیاز افراد به رفع نیازهای خود در کوتاهترین زمان ممکن و با حداقل هزینه ، فروشگاه های اینترنتی بیش از پیش به کمک افراد آمده و ایشان را در جهت رفع نیازهای خود یاری میدهند.یکی از این بستر ها ، چاپخانه های آنلاین هستند که افراد را بدون نیاز به مراجعه به محل چاپخانه و هزینه های جانبی ، یاری رسانده و افراد میتوانند نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایند .
بر همین اساس میتوان با مراجعه به چاخانه های آنلاین که امکان ثبت سفارشات چاپی در پنل کاربری موجود در سایت خود را دارند ، نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند.
چاپ آنلاین کاتالوگ در صورتیکه محدودیت زمانی نداشته باشید ، نیاز به 7 تا 10 روز کاری دارد.در صورتیکه برای تحویل سفارشات خود تعجیل داشته باشید ، میتوانید سفارش خود را بشکل چاپ دیجیتال ثبت نموده و آن را در مدت زمانی کوتاهتر از 1 روز کاری تحویل بگیرید .
به منظور تسریع هرچه بیشتر فرایند چاپ آنلاین کاتالوگ لازم است تا از تمامی جزئیات چاپ خود اطمینان حاصل فرمایید .من جمله تیراژ سفارش ، گرماژ کاغذ مورد نظر ، سایز ، طرح و …
در صورتیکه طرح آماده ای نداشته باشید ، میتوانید با ثبت سفارش طراحی نسبت به دریافت خدمات طراحی اقدام نموده و پس از تکمیل طراحی و دریافت تاییدیه از سوی شما مشتریان عزیز ، چاپ کاتالوگ وارد فرایند چاپ خواهد شد.
مزیت چاخانه های آنلاین نسبت به چاپخانه های سنتی ، امکان پیگیری سفارش در هر لحظه از شبانه روز است به نحوی که کاربران میتوانند با مراجعه به پنل کاربری خود ، از روند تکمیل سفارش مطلع شده و به محض آماده سازی آن ، برای دریافت سفارشات خود با چاپخانه تماس حاصل فرمایند.

پنل سفارش آنلاین چاپ

چاپ فوری کاتالوگ

در برخی موارد مانند حضور در یک رویداد در زمانی نزدیک ، نیاز به چاپ فوری کاتالوگ داریم .در این زمان چاپ دیجیتال به کمک ما آمده و میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه و کمتر از 1 روز ، سفارشات خود را چاپ نمود.
چاپ دیجیتال برای سفارش های کم مورد استفاده قرار میگیرد و در صورتیکه سفارش شما از تیراژ بالایی برخوردار است ، از توجیه اقتصادی برخوردار نیست .بنابراین تنها زمانی میتوان از چاپ دیجیتال استفاده نمود که علاوه بر مدت زمان اندک در تحویل سفارش ، تیراژ کمی را برای چاپ مد نظر قرار دهید .
نکته حائز اهمیت در چاپ فوری کاتالوگ ، طراحی آن است که در صورت تعجیل در دریافت سفارش ، لازم است تا طرح آن آماده باشد و در غیر اینصورت ملزم به استفاده از قالب های آماده هستید .بر همین اساس لازم است تا در صورت عدم برخورداری از طرح ، مطالب و عکس های مورد نظرتان را برای تیم اجرایی ارسال نموده تا این تیم در کوتاهترین زمان و در کمتر از 2 الی 3 ساعت نسبت به آماده سازی طرح اقدام نمایند .پس از اعلام تاییدیه از سوی مشتری ، لازم است تا سایر خصوصیات کاتالوگ مانند تیراژ ، جنس کاغذ ، نوع صحافی و … اعلام شده تا طرح مورد نظر برای انجام چاپ برای واحد چاپ ارسال گردد
هزینه چاپ فوری یکی از موارد بسیار مهمی است که در تعیین تیراژ سفارش تاثیر گذار است .این هزینه ناشی از انتخاب عوامل متعددی چون سایز ، نوع محصول ، گرماژ کاغذ مورد استفاده و هزینه های جانبی نظیر ارسال و … محاسبه میگردد
اما چاپ فوری کاتالوگ با استفاده از چاپگرهای دیجیتالی دارای مزایا و معایب مختلفی است که از ان جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود؛
مزایای چاپ دیجیتال شامل :
• انجام سفارشات چاپ در زمانی کوتاه و در عرض تنها چند ساعت
• امکان ثبت سفارش در تیراژ های پایین و کمتر از 500 عدد
معایب چاپ دیجیتال شامل :
• کم بودن کیفیت چاپ نسبا به چاپ افست
• بالا بودن هزینه های چاپ
چاپ فوری کاتالوگ مناسب برای افرادی است که محتوای چاپی ایشان دائما در حال تغییر است و یا تیراژ مورد نظرشان کمتر از 500 عدد میباشد .

بهترین قیمت چاپ کاتالوگ

بهترین قیمت کاتالوگ

فاکتورِ قیمت ، عاملی مهم و تعیین کننده در انواعِ بیزینس ها و سفارش ها است .بر همین اساس بسیاری افراد به دنبال بهترین قیمت کاتالوگ هستند تا سفارش چاپ خود را به چاپخانه ای که توانایی اجرای سفارشات چاپی با قیمتی مقرون به صرفه را دارند بسپارند .
قیمت چاپ کاتالوگ نسبت به فاکتورهای مهمی همچون کیفیت کاغذ ، مرکب و دستگاه چاپ تعیین میگردد و قیمت تمام شده چاپ کاتالوگ رابطه مستقیمی با مواد مصرفی در فرایند چاپ دارد.
به منظور کسب قیمت نهایی کاتالوگ لازم است هزینه کاغذ ، هزینه چاپ و همچنین امکانات چاپخانه اعم از نوع دستگاه های چاپ و یا حتی تخصص پرسنل ، مورد بررسی قرار گیرد .
علاوه بر این انتخاب نوع چاپ نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت تمام شده سفارشات شما دارد .به عنوان مثال دو نوع چاپ افست و یا دیجیتال از نظر هزینه های تمام شده با یکدگیر متفاوت هستند.در چاپ افست ، لازم است تا تیراژ سفارش بالاتر از 500 عدد بوده و مشتری در حدود 1 هفته کاری برای انجام سفارشات خود مهلت داشته باشد .این نوع از چاپ از کیفیت بالاتر و قیمت پایین تری نسبت به چاپ دیجیتال برخوردار است .نوع دیگری از چاپ به نام چاپ دیجیتال وجود دارد که مناسب برای مواقعی است که تیراژ سفارشات کمتر از 500 عدد بوده و یا مهلت زمانی برای دریافت سفارشات چاپی کمتر از یک یا دو روز است .کیفیت چاپ در چاپ دیجیتال ، نسبت به چاپ افست کمتر بوده و از قیمت بالاتری برخوردار است .
نکته قابل توجه که بسیاری از افراد از آن غافل اند ، تناسب قیمت با کیفیتِ ارائه شده است .در بسیاری مواقع چاپخانه های نه چندان مجهز اقدام به اعلام قیمت های بسیار ارزان میکنند که این قیمت ها ناشی از بکارگیری مواد ارزان قیمت و بی کیفیت است .بنابراین لازم است تا بدانید که در ازای دریافت چه نوع و چه میزان کیفیتی اقدام به پرداخت فاکتور مینمایید .
پارسی چاپ با بررسی میدانی از قیمت ها و نیاز مشتریان عزیز مبنی بر تمایل به پرداخت حداقلی در قبال دریافت حداکثری کیفیت اقدام به تغییر روش کاری خود از شکلی سنتی به شکلی آنلاین نموده و فعالیت خود را در بستر اینترنت و با ایجاد چاپخانه ای آنلاین گسترش داده است .به نحوی که مشتریان عزیز به جای مراجعه به چاپخانه های مختلف در سطح شهر ، میتوانند سفارش خود را با قیمتی مقرون به صرفه در سامانه پارسی چاپ ثبت نموده و سفارشات خود را با کیفیتی حداکثری دریافت نمایند .
یکی از دلایلی که موجب پایین آمدن قیمتِ ثبت سفارش در سامانه پارسی چاپ شده است ، کاهش تعداد نیروی درگیر در طول پروسه چاپ است .بدین معنی که سابق بر این تعدادی کارمند اقدام به دریافت سفارشات از مشتری بشکلی سنتی مینمودند .تعدادی حسابدار اقدام به انجام امور حسابداری و عده ای دیگر در حال پیگیری انجام سفارشات بودند.اما ما در سامانه پارسی چاپ با حذف تمامی این موارد و مکانیزه نمودن تمامی مراحلِ پیش از چاپ ، اقدام به کاهش هزینه های تمام شده نموده که همین امر موجب کاهش هزینه های متحمل بر مشتری نهایی شده است .زیرا در نهایت ، مشتری است که حقوق تمامی کارمندانِ درگیر در طول انجام پروسه های چاپی را میپردازد .بر همین اساس چاپخانه آنلاین پارسی چاپ با تکیه بر سابقه فعالیت سنتی و طولانی مدت خود در حوزه چاپ و تغییر روش کاری خود مبنی بر فعالیت در بستر اینترنت ، توانایی اعلام قیمت های منطقی و مقرون به صرفه برای انجام چاپ کاتالوگ را دارد .
در صورتیکه نیاز به دریافت بهترین قیمت کاتالوگ دارید ، آدرس را درست آمده اید!

سفارش چاپ کاتالوگ

به منظور سفارش چاپ کاتالوگ لازم است تا شرکتی معتبر را برای انجام سفارشات خود پیدا نمایید .بنابراین لازم است تا از کیفیت و میزان تبحر شرکت مجری اطمینان حاصل نموده تا موجب هدر رفت وقت و هزینه های مورد نظرتان نشوید .پس از انتخاب شرکت مورد نظر لازم است تا نمونه های چاپ شده توسط شرکت مجری را بررسی نموده و کیفیت کارهای قبلی را از نزدیک شاهد باشید و در صورت تایید نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایید .انتخاب یک شرکت طراحی و چاپِ مناسب میتواند بسیاری از جوانب کار را از دوش شما برداشته و اجازه دهد با خاطری آسوده به انمور دیگر خود بپردازید .به عنوان مثال بسیاری از شرکت های چاپ ، اقدام به طراحی کاتالوگ میکنند که این امر موجب تسریع فرایند چاپ خواهد شد .ناگفته نماند لازم است تا نسبت به بررسی قیمت های تمام شده پکیج طراحی و چاپ و یا در صورت نیاز چاپ به تنهایی را مورد بررسی قرار داده و در صورت تایید ، نسبت به ثبت سفارشات طراحی خود اقدام نمایید .
پس از انتخا شرکت مجری ، نوبت به انتخاب جزئیات سفارش میرسد که لازم است تیراژ ، نوع کاغذ ، جهت چاپ ، نوع صحافی ، نوع چاپ و هزینه های جانبی نظیر روکش یا هزینه های ارسال را مشخص نموده و سفارش خود را ثبت نمایید .
تا گذشته ای نه چندان دور ، افراد برای ثبت سفارشات چاپی خود با مراجعه به چاپخانه ها ف نسبت به ثبت سفارشات چاپی خود اقدام مینمودند .پس از آن شرکت های واسطه میان کارفرما و چاپخانه ها وارد عمل شدند و مشتریان به جای مراجعه مستقیم به چاپخانه ، سفارشات خود را به این شرکت های واسطه ارسال نموده و پس از اتمام پروسه چاپ ، سفارشات خود را از این شرکت ها دریافت مینمودند .متاسفانه این امر موجب پدیده دلال گری شده و هزینه های وارد آمده بر دوش مشتری را افزایش میداد .زیرا تمامی هزینه های شرکتِ واسط نظیر هزینه اجاره محل شرکت ، حقوق کارمندان و … در نهایت بر دوش مشتریانِ نهایی سرشکن میکرد .
اما روش دیگری که اخیرا تعداد بسیار محدودی نظیر پارسی چاپ ، آن را ابداع نموده اند ، استفاده از بستر آنلاین است به نحوی که مشتریان عزیز میتوانند سفارشات خود را در چاپخانه های آنلاین ثبت نمایند .چاپخانه آنلاین با دریافت سفارشات مشتریان عزیز در بستری آنلاین و با حذف واسطه ها توانسته کلیه هزینه های جانبی را کاهش دهد و در نتیجه هزینه پرداختی توسط مشتری برای ثبت سفارش به حداقل برسد .
نحوه سفارش چاپ کاتالوگ در سامانه آنلاین بدین صورت است که مشتری پس از مراجعه به سایت و ثبت نام در سامانه ، میتواند به پنل کاربری خود مراجعه نموده و نسبت به انتخاب ریز جزئیات و ثبت سفارشات خود اقدام نماید .مزیت دیگری که استفاده از چاپخانه آنلاین دارد ، امکان پیگیری لحظه به لحظه سفارشات از لحظه ثبت تا دریافت سفارش است به گونه ای که مشتری در هر لحظه از شبانه روز قادر است با مراجعه به پنل کاربری خود نسبت به بررسی فرایند و تکمیل پروسه چاپ اقدام نماید .این امر علاوه بر کهش هزینه های نهایی ، موجب صرفه جویی در وقت کارفرما برای پیگیری روند انجام سفارشات خود میگردد .زیرا در مدل سنتی ، مشتری برای پیگیری سفارشات خود ، باید در ساعات اداری با شرکت مورد نظر تماس حاصل نموده و پس از معطلی های بسیار نظیر پشت خط ماندن و … از روند انجام چاپ خود مطلع میشد .موضوعی که در چاپخانه های آنلاین حل شده و کارفرما را در حوزه صرفه جویی وقت و هزینه ها یاری مینماید !

چاپ کاتالوگ اختصاصی

در بسیاری از مواقع مشتریان نیاز به برخورداری از کاتالوگی دارند که شکل ظاهری آن با سایر نمونه های بازار متفاوت باشد زیرا نیاز به ثبت خود در ذهن مخاطبان بشکلی تاثیرگذار دارند .بنابراین درخواست چاپ کاتالوگ اختصاصی را دارند .
چاپ کاتالوگ بسته به جزئیات مختلفی همچون تیراژ ف نوع کاغذ ، جهت چاپ ، تعداد صفحات ، عملیات جانبی نظیر اعمال روکش و … انواع متفاوتی دارد .
علاوه بر این ، چاپ کاتالوگ اختصاصی از دو منظر نوع طراحی و نوع برش نیز مورد بررسی قرار میگیرد .بدین منظور میتوان طرحی اختصاصی را برای چاپ کاتالوگ اجرا نمود به گونه ای که تا پیش از این هیچ نمونه دیگری از این طرح استفاده ننموده باشند .همچنین نوع برش صفحات نیز موجب اختصاصی نمودن یک سفارش خواهد شد .بدین منظور میتوان سایز و یا نوع برشی خاص را برا اجرای چاپ در نظر گرفت .حتی میتوان برای تک تک صفحات برشی خاص و یا سایزی منحصر بفرد را در نظر گرفت که با صحافی متناسب با طرح مورد نظر ، در کنار یکدیگر جمع آوری میشوند.
و اما مواردی که موجب اختصاصی شدن یک کاتالوگ میشوند عبارتند از :
• کاغذ مورد اجرا : بطور معمول برای چاپ کاتالوگ از کاغذهای گلاسه با گرماژ های بالا استفاده میشود .اما در صورتیکه فردی بخواهد کاتالوگ مورد نظرش از کیفیتی بالا و اختصاصی بهره مند شود بهتر است از گرماژ های بالاتر مانند 250 گرم استفاده نماید .علاوه بر این بهتر است پس از انجام چاپ ، بر روی صفحات روکش اعمال گردد تا علاوه بر زیبایی دوچندان ، موجب بالا بردن استحکام صفحات در برابر رطوبت ، کشش و یا حرارت گردد .اعمال روکش بر روی صفحات موجب بالا بردن استحکام کاتالوگ خواهد شد .
• ابعاد چاپ : بطور معمول چاپ کاتالوگ بر روی ابعاد A4 یا A5 صورت میپذیرد .اما هستند افرادی که نیاز به چاپ اختصاصی کاتالوگ دارند .بنابراین از سایزهای غیر عرف مانند تناسب های مربعی استفاده میکنند .همچنین سایز A3 و یا استفاده از اشکال هندسی غیر متعارف در چاپ اختصاصی کاتالوگ ها نیز دیده میشود .
• نوع صحافی : بطور معمول برای صحافی کاتالوگ ها از روش های مختلفی چون : چسب گرم ، فنر ، منگنه لوپ و منگنه تخت استفاده میشود .در صورتیکه تعداد صفحات بالا باشد ، نیاز به صحافی به روش استفاده از چسب گرم است .زیرا در این صورت منگنه عادی توانایی تحمل تعداد زیاد صفحات را ندارد .علاوه بر این استفاده از منگنه لوپ موجب زیبایی ظاهری کاتالوگ خواهدشد و جلوه ای خاص به کاتالوگ شما خواهد بخشید .
• نوع طراحی : طراحی از دیگر مواردی است که موجب اختصاصی شدن چاپ یک کاتالوگ میگردد .بدین منظور میتوان بدون استفاده از قالب های آماده که از پیش طراحی شده اند و برای پروژه های متعدد استفاده میگردند ، سفارش طراحی کاتالوگ خود را بشکلی اختصاصی ثبت نمود تا تیم طراح بشکلی کاملا اختصاصی نسبت به طراحی صفحات کاتالوگ اقدام نمایند .این امر مستلزم مدت زمان بیشتری برای طراحی صفحات خواهد شد .بنابراین در صورت تعجیل در دریافت سفارشات خود ، نمیتوان از طراحی اختصاصی استفاده نمود .

سفارش چاپ از طریق واتس اپ

چاپ مستقیم کاتالوگ

به منظور چاپ کارت ویزیت لازم است تا سفارش خود را تحویل چاپخانه نمایید .لذا مشتریان میتوانند به دو روش مستقیم و غیر مستقیم با چاپخانه ها تماس برقرار نمایند و سفارشات خود را تحویل ایشان نمایند .بدین منظور برخی از شرکت های واسطه وارد کار شده و به دلیل عدم آشنایی مشتریان و عوام با مباحث چاپ ، سفارشات را از مشتریان دریافت نموده و تحویل واحد چاپ در چاپخانه ها مینمایند .این موضوع در کنار مزیت هایی که دارد ، من جمله اصلاح طرح و رنگ و مشاوره به مشتریان در خصوص نحوه طراحی و نوع سفارشات ، دارای یک مشکل اساسی است و آن هم موضوع دلال گری است .لذا بسیاری از مشتریان ترجیح میدهند سفارش خود را بصورت چاپ مستقیم کاتالوگ و ارتباط بی واسطه با چاپخانه ثبت نموده و روند اجرای چاپ را بشکل مستقیم با چاپخانه دنبال نمایند .
این موضوع نیز مشکلات خاص خود را دارد زیرا هیچ چاپخانه ای خود را درگیر ارتباط با مشتریان نمیکند .
بر همین اساس چاپخانه آنلاین پارسی چاپ که تا پیش از این بشکل سنتی سفارش مشتریان خود را به ثبت میرساند ، تصمیم بر آن گرفت با فراهم آوردن بستری آنلاین ، مشتریان خود را در جریان جزء به جزء پروسه چاپ کاتالوگ خود قرار دهد .
بر این اساس لازم است تا مشتریان عزیز پس از ورود به سایت ، وارد پنل کاربری شده پس از ثبت نام در این پنل ، سفارشات خود را به ثبت برسانند .پس از اتمام فرایند ثبت سفارش ، واحد چاپ آن را دریافت نموده و بشکلی مجازی و در بستر پنل کاربری مشتری ، تمامی مراحل تکمیل چاپ کاتالوگ را به اطلاع مشتری میرسانند .
این امر علاوه بر حذف پدیده دلال گری و افزایش قیمت های تمام شده ثبت سفارشات مشتری ، موجب خواهد شد مشتری در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل ، بتواند با واحد چاپ ، بشکلی مجازی تماس حاصل نموده و از روند تکمیل سفارشات خود مطلع گردد .

چاپ کاتالوگ در چاپخانه

چاپ کاتالوگ در چاپخانه مستلزم رعایت یکسری نکات مانند انتخاب جنس مناسب، رنگ مناسب ، طراحی حرفه ای کاتالوگ ، نحوه شیت بندی و فرم بندی صحیح ، استفاده از دستگاه های جدید که توانایی بکار گیری 4 رنگ همزمان را دارند ، و بطور کلی بکارگیری تمامی توان و تجهیزات در جهت چاپ کاتالوگی که توانایی برقراری ارتباط به مشتریان را داشته و آن را به مشتریان بالفعل تبدیل نماید ، است.
اولین موضوع یکه در چاپ کاتالوگ باید بدان توجه نمود ، طراحی کاتالوگ به شکلی است که متناسب با نیاز مشتری باشد. توجه به انتظارات و نیازهای مخاطب در پروسه طراحی، میتواند بازخوردهای مفیدی را در جهت ارائه محصول مناسب با نیاز بازار ارائه نماید .به عنوان مثال سعی نمایید از فونت های استاندارد و غیر فانتزی در نوشتار خود استفاده نمایید .همچنین بهتر است رنگ های روشن و پاستیلی را برای طراحی خود انتخاب نموده تا موجب خستگی چشم مخاطب نشده و وی را برای خواندن تمامی مطالب خود ترغیب نمایید .علاوه بر این موارد لازم است تا از جنسی مناسب برای چاپ کاتالوگ خود بهره مند گردید .استفاده از کاغذ 135 تا 150 گرم مناسب برای صفحات داخلی و استفاده از کاغذ گلاسه 250 تا 300 گرم به عنوان صفحات جلد مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت سفارش چاپ کاتالوگ

قیمت ، همواره یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده سفارشات است.امور چاپی نیز از این قائده مستثنی نبوده و برای بسیاری از مشتریان قیمت عاملی تعیین کننده است .یکی از این موارد قیمت سفارش چاپ کاتالوگ است که این میزان قیمت به عوامل متعددی بستگی دارد؛ من جمله :
• تعداد رنگ های چاپی اعم از تک رنگ تا پنج رنگ
• سایز چاپی کاتالوگ از A6 تا A3
• کاغذ و گرماژ مورد استفاده در چاپ کاتالوگ
• خدمات طراحی
• خدمات پس از چاپ
که هر یک از موارد فوق به تنهایی میتواند تعیین کننده قیمت نهایی سفارش گردد.
به عنوان مثال :
• گرماژ کاغذ : برای چاپ کاتالوگ ، در صفحات داخلی گرماژ پایین تری و یکی از گرماژ های 100 – 120 – 135 – 150 و یا 170 و برای صفحات جلد آن از گرماژ های 200 – 250 و یا 300 گرم استفاده میشود.
• نوع صحافی : به منظور صحافی صفحات کاتالوگ میتوان از انواع روش های اتصال منگنه ای ، منگنه لوپ ، چسب گرم ، فنر و یا فنر دوبل استفاده نمود .اینکه در کاتالوگ ، از چه نوع صحافی استفاده شود ، بستگی به تعداد صفحات ، سایز و مورد مصرفی آن دارد .دقت نمایید که نوع صحافی یک کاتالوگ ، فقط به منظور چسباندن صفحات به یکدیگر مورد استفاده قرار نمیگیرد .بلکه نحوه صحافی یک کاتالوگ مسیر متون را مشخص نموده و نحوه استفاده از آن را راحت تر میکند .
• خدمات طراحی : در برخی موارد ، مشتری طرحی برای چاپ کاتالوگ نداشته که در این صورت نیاز خود مبنی بر درخواست طراحی را ثبت مینماید .این امر خود دارای دو نوع است که عبارت است از : طراحی بصورت اختصاصی و یا طراحی با استفاده از قالب های آماده که در صورت نیاز به طراحی اختصاصی ، هزینه نهایی سفارش بیش از سایر موراد خواهد بود .
• خدمات پس از چاپ : خدمات پس از چاپ شامل موراد متعددی چون اجرای روکش بر روی صفحات به منظور بالا بردن استحکام صفحات و یا حتی خدماتی همچون ارسال میگردد .

طراحی و چاپ کاتالوگ

سفارش کاتالوگ لاکچری

در بسیاری مواقع مشتریان بنا بر نیاز خود و رقبایشان ، نیاز به برخورداری از یک کاتالوگ متفاوت و چشم نواز دارند لذا نسبت به سفارش کاتالوگ لاکچری اقدام میکنند.
لاکچری بودن در کاتالوگ معانی مختلفی دارد که پیش از ثبت سفارش لازم است نیاز و هدف کاربر به خوبی مشخص شود .در بسیاری مواقع ، کاتالوگ لاکچری به معنی طراحی و چاپ کاتالوگ به شکلی است که نمونه ای از آن در سطح بازار موجود نبوده و یا کمتر کسی نسبت به سفارش آن اقدام کرده باشد.بر همین اساس لازم است تا طراحی آن توسط گروه طراح به گونه ای صورت پذیرد که طرح گیرایی داشته و مخاطب را برای مطالعه هرچه بیشتر کاتالوگ ترغیب نماید .بدین منظور میتوان از تیم طراحی قوی کمک گرفت تا نیل به هدف را آسان تر نماید .

نکات مهم در طراحی حرفه ای کاتالوگ

برای طراحی یک کاتالوگ بشکلی حرفه ای و لاکچری لازم است تا از اصول طراحی حرفه ای تبعیت نمود .بدین منظور لازم است موارد زیر را در ضمن طراحی بکارگیرید :
• هدف خود را تعیین نمایید
پیش از اقدام به طراحی لازم است تا در صورتیکه با شرکت مورد نظر آشنایی ندارید ، در مورد سابقه کاری شرکت ، محصولات و هدف از چاپ کاتالوگ را به دقت مورد بررسی قرار دهید .مجموعه این عوامل ، موجب خواهند شد تا طراحی شما منسجم تر صورت پذیرد و خط مشی طراحی کاتالوگ مشخص شود .
• استفاده از فونت مناسب
یک طراحی استاندارد ، شامل بکارگیری قلم استاندارد است به شکلی که کاربر نهایی قادر به مطالعه متون کاتالوگ بشکلی آسان باشد .استفاده از فونت های فانتزی ، تنها جنبه نمایشی داشته و چشم کاربر را در مدت زمان طولانی اذیت میکند.به همین دلیل ، کاربر از خواندن تمامی محتوای کاتالوگ انصراف میدهد .استفاده از فونت های فانتزی تنها در صورتی مجاز است که لازم باشد توجه کاربر به نکته ای خاص جلب شود .
علاوه بر فونت ، انتخاب سایز استاندارد نوشتار نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
• تعریف سایز مناسب برای چاپ
چاپ کاتالوگ ابعاد مختلفی دارد که تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی آن خواهد داشت .سایز چاپ کاتالوگ متناسب با محتوای داخلی و میزان اطلاعاتی است که در آن مورد طراحی واقع شده است.بر همین اساس میتوان ابعاد مختلفی همچون : A3 , A4 , A5 و یا انتخاب جهت چاپ اعم از عمودی، افقی (بیاضی) و یا خشتی را انتخاب نمود .
• استفاده از تصاویر
برای برخورداری از بک کاتالوگ لاکچری لازم است تا از تصاویر خاص و منحصر بفرد و با کیفیت استفاده نمود .در صورتیکه تصاویر شما مختص به کسب و کار شماست ، لازم است تا با استفاده از عکاسی حرفه ای و یا صنعتی نسبت به عکس برداری از محصولات خود اقدام نموده و پس از روتوش حرفه ای تصاویر ، آن ها را برای استفاده در کاتالوگ آماده نمایید .
در صورتیکه عکس های مورد استفاده در کاتالوگ ، منحصر به خودتان نیست ، میتوانید با استفاده از سایت هایی که اینگونه عکس ها را با کیفیت بالایی در اختیار شما قرار میدهند استفاده نمود و نسبت به دانلود عکس های با کیفیت اقدام نمایید .
• استفاده از مواد با کیفیت
مواد و متریال بکار رفته در تولید کاتالوگ ، تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی یک کاتالوگ خواهد داشت به نحوی که آن را میتوان معمولی و یا لاکچری قلمداد کرد .
استفاده از متریال مناسب یکی از مهمترین مواردی است که میتواند تمامی موارد ذکر شده در قبل را تحت تاثیر قرار دهد .به عنوان مثال در صورتیکه شما از طرحی حرفه ای استفاده نمایید اما طرح مورد نظرتان را بر روی کاغذی بی کیفیت چاپ نمایید ، موجب هدر رفت وقت و هزینه خود خواهید شد .
بر این اساس ، برای چاپ کاتالوگ لاکچری استفاده از کاغذهای گلاسه با گرماژ بالا معمول است .
• صحافی مناسب
استفاده از صحافی مناسب ، موجب حرفه ای تر شدن یک کاتالوگ خواهد شد.انواع مختلفی از صحافی مورد استفاده قرار میگیرند که کاربر بنا بر نیاز خود بهترین آن ها را انتخاب میکند .
انواع روش های صحافی عبارتند از : سرچسب، فنر ، چسب و دوخت ، جلد سخت ، منگنه تخت ، منگنه لوپ
• خدمات تکمیلی
برخی از خدمات وجود دارند که کاربر میتواند از این موارد به عنوان جلوه بخشیدنِ هرچه بیشتر به محصول نهایی استفاده نماید .
برخی از این موارد عبارتند از : روکش سلفون مات یا براق ، UV ، ورنی ، افکت های شنی یا اکلیلی که منجر به لاکچری شدنِ هرچه بیشتر محصول خواهد شد .

ارزان ترین قیمت چاپ کاتالوگ

در برخی مواقع ، افراد بنا بر دلایل مختلفی همچون محدود بودن بودجه و یا نو بودن کسب و کار نیاز دارند تا بدنبال خدمات ارزان قیمت بگردند و سفارش خود را با ارزان ترن قیمت چاپ کاتالوگ به ثبت برسانند .بر همین اساس نسبت به اخذ قیمت های چاپی از چاپخانه های مختلف اقدام نموده و سفارش خود را در چاپخانه ای به ثبت میرسانند که ارزان ترین قیمت را ارائه داده باشد .
اما توجه به این نکته حائز اهمیت است که همیشه قیمت ارزان به معنی کیفیتی درخورد نیست و بقول معروف “هرچقدر پول بدهی آش میخوری”
بنابراین بهتر است به جای اینکه به دنبال خدمات ارزان باشید ، به دنبال خدماتی باشید که مقرون به صرفه بوده و متناسب با بودجه شما ، بهترین کیفیت را در اختیارتان قرار دهد .
در غیر اینصورت برای ارزان تر شدن قیمت نهایی روش های بسیاری وجود دارد که در نهایت از کیفیت محصول خواهد کاست .به عنوان مثال یکی از روش های کاهش قیمت نهایی کاتالوگ ، استفاده از کاغذ و دیگر متریال های ارزان قیمت و بی کیفیت است .
اما این بدان معنی نیست که هر جا قیمت مقرون به صرفه ای ارائه داد ، خدمات بی کیفیتی نیز ارائه خواهد داد .اصلِ متناسب بودن قیمت و کیفیت را از یاد نبرید…!
پارسی چاپ با فراهم آوردن بستر فروش اینترنتی و کاهش پروسه های اداری مرسوم ، موجب شده بخش عظیمی از پروسه های فرایند ثبت و چاپ سفارش کاهش یافته و همین امر موجب کاهش هزینه های نهایی چاپ شده است .به عنوان مثال کلیه مراحل چاپ در پارسی چاپ بشکلی کاملا هوشمند صورت گرفته و تعداد زیادی از افراد شاغل در بخش های مربوطه حذف شده اند .این موضوع موجب کاهش هزینه های وارده به شرکت نظیر حقوق کارمندان شده که در نهایت ، مشتریِ نهایی مسئول پرداخت آن است .بنابراین با حذف اینگونه پروسه ها ، هزینه های وارده بر دوش مشتری نهایی حذف شده که این امر موجب کاهش ملموس قیمت نهایی ثبت شفارش شده است .

مرکز چاپ کاتالوگ در تهران

تهران کلان شهری است که بیشترین تعداد سازمان ، شرکت ، کارخانه ، تولیدی و بطور کلی کسب و کار را دارا است که تمایل به معرفی خود و محصولات و یا خدمات خود را دارند .بنابراین نیاز به چاپ کاتالوگ در شهر تهران نسبت به دیگر شهر ها بیشتر است و در نتیجه افراد به دنبال مرکز چاپ کاتالوگ در تهران هستند تا با استفاده از خدمات ایشان بتوانند نسبت به چاپ کاتالوگ خود اقدام نمایند .
موقعیت چاپخانه در شهر تهران بنا بر دلایل مختلفی همچون مرکزیت و تعدد بسیارِ چاپخانه ها در تهران موجب شده تا دستِ کاربر در انتخاب چاپخانه مناسب و مورد نظرش باز تر باشد.
علاوه بر تعدد چاپخانه ها در تهران ، برخورداری چاپخانه ها در تهران از دستگاه های به روز و پیچیده و مجهز بودن این چاپخانه ها موجب شده افراد ترغیب به ثبت سفارش در چاپخانه های واقع در تهران شوند .
همچنین فاصله مکانی مشتری تا چاپخانه از دیگر عواملی است که افراد واقع در تهران تمایل به ثبت سفارشات خود در چاپخانه های واقع در تهران دارند .
یکی از به روزترین و مجهزترین چاپخانه ها در تهران ، مرکز چاپ پارسی چاپ است که اقدام به چاپ انواع سفارشات چاپی با برترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه مینماید.
پارسی چاپ یکی از معدود چاپخانه هایی است که با ثبت سفارشات مشتریان عزیز بشکل آنلاین اقدام نموده و افراد با ثبت سفارشات خود در سایت و پنل کاربری خود میتوانند در هر لحظه از شبانه روز شاهد تکمیل فرایند طراحی و چاپ سفارشات خود باشند .
این موضوع موجب شده تا کاربران عزیز بدون نیاز به مراجعه حضوری به چاپخانه ، در کمترین زمان ممکن نسبت به ثبت سفارشات چاپی خود اقدام نموده و از برترین کیفیت چاپ بشکلی حرفه ای بهره مند گردند .
شما عزیزان با ثبت نام در سامانه چاپ پارسی چاپ ، میتوانید نسبت به انتخاب جزئیات سفارش خود اقدام نموده و پس از تکمیل چاپ سفارش مورد نظرتان ، سفارش خود را به روش های گوناگونی همچون ارسال با پیک ، تیپاکس و یا باربری دریافت نمایید .

یکی از مدرن ترین و پر استفاده ترین ابزار های تبلیغاتی است که از طرفداران بسیار زیادی بین کاربران برخوردار است و معمولا هم خواهان بسیار زیادی دارد

قیمت طراحی کاتالوگ ، معمولا صفحه ای محاسبه می شود و با توجه به مدل طراحی ، جنس کاغذ ، سایز صفحه متفاوت است.

قیمت چاپ کاتالوگ به پارامتر هایی مانند سایز ، رنگ ، کاغذ ، نوع برش و خط تا بستگی دارد و تمام این المان ها بر روی قیمت چاپ کاتالوگ تاثیر گذار است

پارسی چاپ ، برای شما امکانی به وجود آورده است که بتوانید به سادگی و به صورت فوری کاتالوگ خود را سفارش دهید و آن را چاپ کنید.برای این منظور کافی است با شماره تلفن کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

ارزان ترین قیمت چاپ کاتالوگ به پارامتر های مختلفی بستگی دارد و برای این منظور می توانید با پارسی چاپ تماس بگیرید و پس از مشاوره با کارشناسان ، از انها ارزان ترین قیمت چاپ کاتالوگ را جویا شوید تا با کنار هم قراردادن مقادیر مختلف ، ارزان ترین قیمت چاپ کاتالوگ به شما اعلام شود

سفارش چاپ از طریق واتس اپ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
Review Date
Reviewed Item
چاپ کاتالوگ
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
چاپ کاتالوگ
Price
IRR 258963
Product Availability
Available in Stock
استعلام 24ساعته- 09015546097 -